09308665973   راهنمای خرید 
10 سال هست با شماییم
  7% تخفیف و ارسال رایگان ویژه پرداخت آنلاین یا کارتی  
درمان لک و قرمزی بعد از پلکسر
مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی


صاف کننده مو
درمان جای جوش
درمان تیرگی واژن
درمان چین و چروک
درمان لک و کک و مک
پک درمان ریزش مو

درمان لک و قرمزی بعد از پلکسر

امروزه بحث زیبایی و شادابی بیش از همیشه کانون وجه همگان و به ویژه خانم ها قرار گرفته و در این میان پلکسر پوست جهت رفع چین و چروک و درمان افتادگی پوست به عنوان یک روش سریع، محبوب مورد اسقبال قرار گرفته است.اما ایا همیشه پلکسر یه روش ایده ال و بدون عارضه هست ؟

پلکسر یک ژنراتور پلاسما است که پرتوهای کنترل شده و متمرکز پلاسما را با استفاده از یونیزاسیون گازهای موجود در هوا تولید می کند. پلاسما به کمک قوس الکتریکی کوچکی بین نوک دستگاه و پوست بیمار، تشکیل می شود.

لک پلکسر چگونه ایجاد می شود ؟؟

در اثر ترمیم زخم، لک زخم یا اسکار ایجاد می شود. آسیب به لایه عمقی پوست که درم نامیده می شود باعث ایجاد لک زخم می شود. در حالی که آسیب به لایه سطحی پوست یعنی اپیدرم معمولا سبب ایجاد لک نمی شود. اسکار باعث تغییر ساختار در لایه های عمقی پوست و در نتیجه تغییر شکل یا رنگ در لایه سطحی پوست می گردد.

انجام پلکسر برای چه افرادی مناسب نیست؟

خانمهای باردار از جمله افرادی هستند که انجام پلکسر به آن ها توصیه نمی شود و نباید آن را انجام دهند .
افرادی که دارای حساسیت پوستی هستند .
افرادی که دارای پوستی حساس هستند .

چگونه می توان از بروز لک زخم پلکسر جلوگیری کرد؟

محل پلکسر شده را کاملا تمیز نگه دارید. با آب و پن ترمیم کننده لیلاک به آرامی محل را بشویید. به این ترتیب از تجمع میکروب در محل زخم جلوگیری کنید.

و تا ۲ هفته از کرم ترمیم کننده استفاده کنید.

چگونه لک ایجاد شده ناشی از پلکسر را درمان کنیم ؟

حتماً از کرم‌های ضد آفتاب برای پوست خود استفاده کنید. تمام مناطق تحت درمان با پلکسر باید با مقدار زیادی از کرم‌های ضد آفتاب پوشش داده شود. زیرا پوست بعد از پلکسر بسیار آسیب پذیر شده و در مقابل نور مستقیم خورشید تمایل به تیره شدن دارد این امر به ویژه برای کسانی که دارای پوست حساس یا تیره هستند، اهمیت بیشتری دارد.

برای درمان قطعی لک ناشی از پلکسر بهتر هست از ضد لک آربوتین ژیورل بزک استفاده شود این محصول له خاطر دارا بودن ترکیبات گیاهی و بدون هیدروکینون بودن قطعا میتواند بدون عارضه و بدون بازگشت لک پلکسر را درمان کند. در ادامه شما را با این محصول کاملا گیاهی آشنا میکنیم.


برای دیدن ضد لک اربوتین اینجا را کلیک کنید .

پلکسر پلک,پلکسر لک صورت,لک ناشی از پلکسر,درمان لک با پلکسر,برداشتن لک با پلکسر,پلکسر برای لک,هزینه پلکسر پلک,عوارض پلکسر پلک,پلکسر پلک چشم,پلکسر پلاس پلک چشم ,جای لک پلاسما جت,لک بعد از پلاسما جت,برداشتن لک با پلاسما جت,درمان لک با پلاسما جت,از بین بردن لک پلاسما جت,پلاسما جت برای لک صورت,پلاسما جت پلک,هزینه پلاسما جت پلک,پلاسما جت پلک بالا,عوارض پلاسما جت پلک,پلاسما جت برای افتادگی پلک,عمل پلاسما جت پلک,پلاسما جت پشت پلک,پلاسما جت لك صورت

جهت مشاوره رایگان

روی برنامه مورد نظر کلیک نمایید