09308665973   راهنمای خرید 
9 سال هست با شماییم
  7 درصد تخفیف و ارسال رایگان برای پرداخت آنلاین  
مشاوره رایگان پوست و مو
سرم لیفتینگ شبه بوتاکس گلوریوس اسکین
قیمت: 280000 تومان
قیمت با تخفیف: 260400 تومان

روش های پرداخت:
1- اگر مبلغ محصول را بصورت آنلاین یا کارت ب کارت پرداخت نمایید 7% تخفیف با ارسال رایگان دارید
2- اگر بخواهید مبلغ محصول را به مامور پست تحویل بدهید تخفیف ندارید و حدود 7000 هزینه پستی خواهید داشت.
3- تمامی قیمت ها مقطوع می باشد. لطفا از بالا بودن قیمت محصولات در دیگر فروشگاه ها، نسبت به اصل یا تقلبی بودن تردیدی نداشته باشید. تمامی محصولات این فروشگاه دارای مجوز بهداشتی و لیبل اصالت کالا می باشد که از وزارت صنعت و معدن از طریق پیام کوتاه قابل پیگیری هستند
8 سال هست با شماییم
مشاوره آنلاین پوست و مو
مجوزهای فروش اینترنتی فروشگاه بَزَک
فعلا موجودی سرم لیفتینگ شبه بوتاکس گلوریوس اسکین تمام شده هست. برای اطلاع از موجودی عضو کانال تلگرام فروشگاه بزک شوید یا از محصولات جایگزین زیر استفاده کنید.


سرم لیفتینگ شبه بوتاکس گلوریوس اسکین

بهترین کرم بوتاکس لیراک راسن سانای ساسکین اریکه ایرانی دور چشم پنبه ریز صورت لایک سیستم اریکه خط خنده صورت جایگزین کرم جوانی بوتاکس میلا دوپیز کرم ضد چروک شبه بوتاکس قوی قیمت

سرم منحصر به فرد شبه بوتاکس که دارای اثرلیفتینگ بسیار قوی بوده و به راحتی عضلات صورت را ریلکس و چروک های عمقی اعم از خط خنده-اخم، چروک پیشانی، چروک بین دو ابرو و… را درمان و از به وجود آمدن چروک های جدید جلوگیری می کند. سرم لیفتینگ شبه بوتاکس گلوریوس اسکین، با سیستم لیفتینگ فوری با افزایش قابلیت ارتجاعی پوست و اثر سفت کنندگی، فرم دهندگی و روشن کنندگی صورت، گردن و دکلته می باشد.

این سرم  حاوی:

–  ™Lifting hexapeptide (ماده شبه بوتاکس)،  با آزاد سازی نوروترنسمیترها باعث ریلکس شدن عضلات صورت و درنهایت منجر به درمان انواع چین و چروک، افتادگی پوست می شود. در این محصول بالاترین میزان از استیل هگزاپتید به کار گرفته شده است.این ماده عضلات صورت را ریلکـس کرده به طوری که بعد از چندین بار استفاده سبب کاهش عمق چروک ها و جوانی پوست می گردد.

– ™Collaxyl (ماده کلاژن ساز)، این ماده باعث تحریک پوست به کلاژن سازی می کند. وقتی کلاژن سازی پوست افزایش پیدا کند باعث جوان، شاداب و ضدپیری زودرس پوست می شود.

– ™Oxy (ماده اکسیژن رسان و بازسازی سلولی)، این ماده با افزایش اکسیژن رسانی به بافت پوست باعث شفافیت، درخشندگی، روشنی و افزایش انرژی پوست صورت می شود.

برخی ار خواص سرم لیفتینگ شبه بوتاکس گلوریوس اسکین:

– لیفتینگ فوری پوست صورت، گردن و دکلته بعلت ماده شبه بوتاکس

– درمان چین و چروک های سطحی و عمقی پوست

– سفت کننده و درمان افتادگی پوست

– ۳۰ میل
روش مصرف:

یکبار صبح و یکبار شب قبل خواب مصرف شود

مشاوره زیبایی

مشاوره آنلاین کلیک کنید