09308665973   راهنمای خرید 
10 سال هست با شماییم
  7% تخفیف و ارسال رایگان ویژه پرداخت آنلاین یا کارتی  
محافظت از پوست در تابستان
مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی


صاف کننده مو
درمان جای جوش
درمان تیرگی واژن
درمان چین و چروک
درمان لک و کک و مک
پک درمان ریزش مو

محافظت از پوست در تابستان


با افزایش تعداد مبتلایان به سرطان پوست در فصل تابستان هیچ امری مهمتر از حفاظت از این بافت بدن نیست و این امر به راحتی با ایستادن در سایه قایل انجام است.
به منظور حفاظت از پوست در برابر اشعه خورشید استفاده از کرم یا لوسیون ضدافتاب با فاکتور حفاظت خورشیدی SPF حداقل ۱۵ و به کارگیری آن ۲۰ تا ۳۰ دقیقه قبل از قرار گرفتن در معرض نور خورشید ضرروی است.
مصرف کنندگان باید اطمینان حاصل کنند که تمام اعضای بدن از جمله پاها، بازوها، صورت، گردن، دست ها و مچ پا به پایین به ویژه در صورت پوشیدن صندل باید با این محصول حفاظتی پوشیده شوند.
همچنین در صورت شنا کردن و یا عرق کردن زیاد بهتر است که به دلیل احتمال پاک شدن پوشش قبلی مجددا از کرم در طول روز استفاده شود. کلاه مناسبترین پوشش برای جلوگیری از برخورد آفتاب با پوست صورت است.
از سوی دیگر اگر تصور می کنید به دلیل ابری و گرفته بودن هوای نیازی به این پوشش محافظ ندارید اشتباه می کنید، چرا که به گفته ی کارشناسان اشعه ی مضر فرابنفش خورشید حتی از ابرها و آب نیز عبور می کند.
همچنین شن، آب و برف می تواند نور خورشید را منعکس کرده و میزان این پرتو فرابنفش را افزایش دهد. درچنین مورادی استفاده از کرم های با SPF بالاتر و مالیدن آن برروی بینی و لب ها با اکسید روی الزامی است.

» برای مشاهده ضدافتاب های استاندارد اینجا کلیک نمایید

جهت مشاوره رایگان

روی برنامه مورد نظر کلیک نمایید