09308665973   راهنمای خرید 
9 سال هست با شماییم
  تخفیف 7% و ارسال رایگان برای پرداخت انلاین  
مشاوره رایگان پوست و مو
محلول تری فاز یک رنه فوتر
قیمت: 425000 تومان

روش های پرداخت:
1- اگر مبلغ محصول را بصورت آنلاین یا کارت ب کارت پرداخت نمایید 7% تخفیف با ارسال رایگان دارید
2- اگر بخواهید مبلغ محصول را به مامور پست تحویل بدهید تخفیف ندارید و حدود 7000 هزینه پستی خواهید داشت.
3- تمامی قیمت ها مقطوع می باشد. لطفا از بالا بودن قیمت محصولات در دیگر فروشگاه ها، نسبت به اصل یا تقلبی بودن تردیدی نداشته باشید. تمامی محصولات این فروشگاه دارای مجوز بهداشتی و لیبل اصالت کالا می باشد که از وزارت صنعت و معدن از طریق پیام کوتاه قابل پیگیری هستند
8 سال هست با شماییم
مشاوره آنلاین پوست و مو
مجوزهای فروش اینترنتی فروشگاه بَزَک

محلول تری فاز یک رنه فوتر

این محصول با افزایش خون رسانی مویرگی و تغذیه فولیکول مو، کنترل ترشح بیش از حد چربی باعث مهار ریزش و تحریک رشد مو می شود.

محلول تری فاز یک رنه فوتر ساخت فرانسه با فرمول استثنایی و سه فازی خود بر سه عامل موثردر ریزش موی ارثی اثر گذاشته و باعث افزایش رشد، کاهش ریزش مو، افزایش ضخامت و استحکام تار موهای سست و نازک می شود.

عوامل ریزش موی مردانه:
۱ – مشکلات عروقی (Vascular): عصاره گیاهی جینسینگ برزیلی باعث افزایش خونرسانی به پیاز مو شده و رشد مو را افزایش می دهد (فاز آبی).

۲ – مشکلات هورمونی (Hormonal): عصاره کدو قلیانی باعث کنترل ترشح چربی و تولید بیش از حد DHT شده و ریزش موی ناشی از چربی پوست سر را کنترل می کند (فاز روغنی).

۳ – مشکلات بافتی (Tissular ): اسانس های پرتقال و اسطوخودوس باعث افزایش خون رسانی و تغذیه پیاز مو می شوند (فاز روغنی). HMC برگرفته از عصاره پرتقال شیرین باعث حفاظت داربست کلاژنی اطراف

پیاز مو می شود (فاز آبی). پودر استئاریل گلیسریتینات سبب رفع التهاب در ناحیه پیاز مو می شود (فاز پودری).

تری فازیک(درمان ریزش مزمن یا هورمونی) – TRIPHASIC VHT – ATP INTENSIF – با افزایش خون رسانی مویرگی و تغذیه فولیکول مو، کنترل ترشح بیش از حد چربی باعث مهار ریزش و تحریک رشد مو می شود.

آماده سازی برای مصرف:
در ابتدا درب ویال را در جهت حرکت عقربه های ساعت بچرخانید تا پودر داخل درب به درون ویال ریخته شود، سپس به خوبی تکان دهید و درب را بر خلاف جهت عقربه های ساعت باز کنید .
مجوزبهداشتی ۱۱۶۷۲۰۱۳۶۶۱۲۰۵۷۷

روش مصرف:
در ماه اول دوبار در هفته و در ماه های دوم و سوم یک بار در هفته به پوست سر تمیز ماساژ دهید. هر ویال حداقل برای دو بار استفاده کافی هست. برای اثر بخشی بهتر توصیه می شود در سایر روزها از محلول کمپلکس ۵ رنه فوتر استفاده شود.

جهت مشاوره رایگان

روی برنامه مورد نظر کلیک نمایید