09308665973   راهنمای خرید 
9 سال هست با شماییم
  تخفیف 12% و ارسال رایگان ویژه نوروز برای پرداخت انلاین  
مشاوره رایگان پوست و مو
ژل سفت کننده و درمان افتادگی سینه گلنیک
قیمت: 90000 تومان

روش های پرداخت:
1- اگر مبلغ محصول را بصورت آنلاین یا کارت ب کارت پرداخت نمایید 12% تخفیف با ارسال رایگان دارید
2- اگر بخواهید مبلغ محصول را به مامور پست تحویل بدهید تخفیف ندارید و حدود 7000 هزینه پستی خواهید داشت.
3- تمامی قیمت ها مقطوع می باشد. لطفا از بالا بودن قیمت محصولات در دیگر فروشگاه ها، نسبت به اصل یا تقلبی بودن تردیدی نداشته باشید. تمامی محصولات این فروشگاه دارای مجوز بهداشتی و لیبل اصالت کالا می باشد که از وزارت صنعت و معدن از طریق پیام کوتاه قابل پیگیری هستند
8 سال هست با شماییم
مشاوره آنلاین پوست و مو
مجوزهای فروش اینترنتی فروشگاه بَزَک

ژل سفت کننده و درمان افتادگی سینه گلنیک

افتادگی سینه ها یکی از روند های طبیعی است که با بالاتر رفتن سن و از دست رفتن انعطاف پذیری و خاصیت کشسانی سینه ها اتفاق می افتد. با این که افتادگی سینه ها از حدود ۴۰ سالگی اتفاق می افتد اما زودتر از این زمان نیز امکان دارد. جدا از سن عوامل دیگری مانند شیردهی ، بارداری ، یائسگی ، کاهش یا افزایش وزن ناگهانی ، ورزش های سنگین ، کمبود تغذیه و پوشیدن سوتین های نامناسب نیز روی افتادگی سینه ها تاثیر می گذارد. ضمنا مصرف بیش از حد نیکوتین ، الکل و نوشیدنی های کربنات دار هم می تواند در این وضعیت تاثیر گذار باشد. با افزایش سن و عوامل گفته شده، الاستین سینه کاهش پیدا می کند که منجر به افتادگی و شلی سینه ها می شود.

 ماساژ سینه ها با روغن بادام و پروتئین گندم می تواند برای محکم کردن پوست و بافت سینه مفید باشد. هر دوی روغن بادام و پروتئین گندم به سفت شدن و تغذیه پوست سینه کمک می کند. این روغن ها سرشار از آنتی اکسیدان و اسیدهای چرب است که آسیب ناشی از رادیکال های آزاد را برطرف کرده و مانع از افتادگی سینه ها می شود. علاوه بر آن به بهبود بافت پوست سینه و درمان شلی سینه ها نیز کمک خواهد کرد.

آزمایشگاه های گلنیک فرانسه، به علت دقت در دانش فنی دارویی و شناخت کامل پوست، توانسته اند مواد فعال طبیعی را انتخاب کرده و با استخراج جوهر اصلی آنها سودمندی استثنایی آنها را به نمایش بگذارند و حداکثر درجه تحمل پوست را نسبت به آنها تضمین کنند.

ژل سفت کننده و درمان افتادگی سینه گلنیک فرانسه، محکم کننده و حالت دهنده سینه می باشد و باعث نرمی، لطافت و حفظ قابلیت ارتجاعی سینه می گردد. از دیگر نکات برتر آن اثرات ضد پیری، احیا کنندگی و ضد رادیکال های آزاد می باشد.

دارای عصاره خالص جلبک آبی ( این جلبک به عنوان منبع انرژی حیاتی، به شدت مقاوم و کاملا با ارزش است و دارای خاصیت احیاکنندگی بر روی سلولها و افزایش دهنده قدرت بازسازی سلولی می باشد. این عصاره ساخت کلاژن را ۱۳۳% و ساخت الاستین را ۲۳۳% افزایش می دهد)
حاوی فیبریلین با منشاء طبیعی محیط های آبی ( باعث افزایش چسبندگی میان درم و اپیدرم شده و اتصالات فیبری را افزایش می دهد و از افتادگی پوست جلوگیری می نماید)

حاوی آب نعناع، این آب باعث تحریک بافت سینه به سفت شدن می شود.

موارد مصرف ژل سفت کننده و درمان افتادگی سینه گلنیک فرانسه:

– شل شدگی سینه

– افتادگی سینه ناشی ازبارداری، شیردهی، سیکل ماهانه، یائسگی و تغییرات وزن

برخی از خواص و کاربرد ژل سفت کننده و درمان افتادگی سینه گلنیک فرانسه:

– درمان شل شدگی سینه

– درمان افتادگی سینه

– سفت کننده و جمع کننده بافت سینه

– کاملا ارگانیگ و گیاهی

– فاقد مواد هورمونی

– افزایش الاستین سینه

– شاداب و روشن کننده پوست سینه

– حاوی پروتئین های گندم، روغن بادام،عصاره خالص جلبک آبی، فیبریلین، الاستین، Vit E ، آب نعناع

– بدون عوارض

– ساخت فرانسه

– مجوز بهداشتی ۱۰۰۳۸۱۰۱۲۰۳۱

– بهتر هست در دوران بارداری و شیردهی استفاده نشود.

نحوه مصرف: روزی ۲ بار از قاعده سینه تا زیر چانه همراه با ماساژ استفاده شود.

مشاوره زیبایی

مشاوره آنلاین کلیک کنید