09308665973   راهنمای خرید 
11 سال هست با شماییم
  11 درصد تخفیف و ارسال رایگان برای پرداخت آنلاین ویژه عید نوروز  
از بین بردن چربی مو
مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی


صاف کننده مو
درمان جای جوش
درمان تیرگی واژن
درمان چین و چروک
درمان لک و کک و مک
پک درمان ریزش مو

از بین بردن چربی مو

فولیکول های مو به صورت طبیعی روغن تولید می کند که این کار برای سالم نگه داشتن مو بسیار ضروری است. کمبود چربی بر روی مو باعث شکنندگی و خشکی مو می شود و چربی بیش از حد بر روی مو زمینه ریزش مو را فراهم می کند.بیشتر افراد در کشورمان مستعد داشتن موهای چرب هستند در ادامه مطلب توصیه هایی که خواهیم کرد باعث درمان چربی مو خواهد شد .۱-موهایتان را یک روز در میان شستشو دهید شاید با خودتان می گویید اگر من هر روز موهایم را نشویم چربی بیش از اندازه خواهم داشت .ولی مطمین باشید شستشوی روزانه باعث تشدید چربی مو خواهد شد چون به طور طبیعی رطوبت مو از بین می رود و فولیکول ها در تلاش بیشتر برای تولید رطوبت برای مو هستند.۲- از شامپوی مخصوص موهای چرب استفاده کنید .

۳- موهایتان را زیاد شانه نزنید همچنین از ماساژ پوست سرتان خودداری کنید .

۴- از گیاهان کمک بگیرید .

گیاه بنفشه: بنفشه می‌تواند از ریزش موی سر، شوره سر، خارش و جوش زدن پوست سر جلوگیری کند.

بابونه:  بابونه، برای موهای چرب که حاوی شوره سر است مفید می باشد. این گیاه باعث تعادل چربی پوست سر می شود علاوه بر آن این گیاه با ایجاد تعادل در میزان آب مانع خشک شدن پوست می شود. بابونه تارهای مو را تقویت و احیا می کند و آسیب های مو را که بر اثر بیماری های داخلی به وجود می آید به حداقل می رساند.

برای دیدن شامپو موهای چرب و خرید اینجا راکلیک کنید .

درمان چربي موي سر درمان چربي مو درمان چربی مو سر درمان چربی موهای سر درمان چربی موضعی درمان چربی مو و پوست درمان چرب مو درمان موهای چرب سر درمان گیاهی چربی مو راههای درمان چربی مو جلوگیری از چربی موی سر برای جلوگیری از چربی مو راه های جلوگیری از چربی مو راهای جلوگیری از چربی مو راه های جلوگیری از چربی موی سر روش جلوگیری از چربی مو روشهای جلوگیری از چربی مو راهای جلوگیری از چربی موی سر جلوگیری از چربی مو راههای جلوگیری از چربی مو جلوگیری از چرب شدن مو  راههای جلوگیری از چربی موی سر شامپو موهای چرب نیوا شامپو موهای چرب سریتا شامپو موهای چرب فولیکا بهترین مارک شامپو موهای چرب شامپو برای موهای چرب شامپو کلیر برای موهای چرب شامپو فولیکا برای موهای چرب شامپو داو برای موهای چرب شامپونیوا برای موهای چرب شامپو موهای چرب هگور شامپو موهای چرب مای شامپو موهای چرب اویدرم

جهت مشاوره رایگان

روی برنامه مورد نظر کلیک نمایید