09308665973   راهنمای خرید 
11 سال هست با شماییم
  5 درصد تخفیف و ارسال رایگان ویژه پرداخت آنلاین و کارتی  
اسید هیالورونیک چیست؟
مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی


صاف کننده مو
درمان جای جوش
درمان تیرگی واژن
درمان چین و چروک
درمان لک و کک و مک
پک درمان ریزش مو

اسید هیالورونیک چیست؟

اسید هیالورونیک چگونه عمل می کند؟

اسید هیالورونیک (همچنین به عنوان هیالورونان شناخته می شود) گلیکوزآمینوگلیکان، یک نوع از مولکول تشکیل شده تا حدودی قندی است. اسید هیالورونیک، در واقع یک جزء از ساختار طبیعی پوست که در سراسر بدن یافت می شود.

با افزایش سن و مشکلات پوستی، پوست قادر به تولید اسید هیالورونیک نیست و کاملا کاهش پیدا می کند. عدم تولید این ماده جوان کننده پوست باعث می شود پوست در معرض خطرات رادیکال های آزاد و اشعه های مضر آفتاب قرار بگیرید که پوست ثبات، استحکام و قابلیت انعطاف خود را از دست میدهد و این امر موجب پیری پوست، ایجاد چروک های عمیق در ناحیه پیشانی، گوشه چشم ها، کنار بینی و لب می شود.

در اثر افزایش سن، تمام سطوح پوست دچار تغییر می شود. لایه ی فوقانی پوست(اپیدرم) نازک می شود و مواد محافظ چربی آن، موسوم به لیپیدها کاهش می یابد. در نتیجه، پوست خشک تر می شود و توانایی خود برای مقابله با عفونت ها را از دست می دهد. آب و هوای خشک و نیز آب و هوای سرد در زمستان، ایجاد چروک های پوست را تشدید می کند. پوست خشک موجب احساس کشش و ناراحتی و تشدید چروک و پوسته پوسته و خاکستری رنگ شدن چهره می شود.

یکی از مرطوب کننده های مناسب برای کاهش تحریک و خارش پوست و گوشتالو و صاف نگه داشتن آن، “اسید هیالورونیک” است که بطور طبیعی در پوست یافت می شود. این ماده،تولید سلولهای سازنده و ترشح کننده کلاژن را افزایش می دهد و ساختار پوست را تقویت می کند. اسید هیالورونیک، پوست را از سطح داخلی مرطوب می کندف قابلیت کش سانی(ارتجاعی) پوست را افزایش می دهد، التهاب پوست را تسکین می دهد و رادیکال های آزاد زیان بخش پوست را پاک می کند. با افزایش سن، مقدار اسید هیالورونیک تولید شده بوسیله پوست کم می شود و حتی به نفوذ سایر ترکیبات محافظ پوست کمک می کند تا جذب شوند. اسید هیالورونیک موضعی در مرطوب کننده های مختلف، به شکل سرم، کرم، ژل و فرم های دیگر و اغلب، بصورت همراه با ترکیبات ضد چروک دیگر یافت می شود.

پژوهشگران دانشگاه کمبریج کشور انگلیس دریافتند که تزریق اسید هیالورونیک در چروک های عمیق ناشی از تابش نور آفتاب، چروک های اطراف بینی، دهان، گونه ها و لب (بعضی مناطق که بوتاکس به خوبی اثر نمی کند) موثر هست.

استفاده مکرر از این ترکیب در یک منطقه مشخص از پوست، نتیجه ی دراز مدت خواهد داشت که احتمالا از طریق تحریک تولید کلاژن جدید صورت می گیرد. تحریک و واکنش های آلرژیک در اثر مصرف این ترکیب به ندرت دیده می شود. توجه کنید در صورت عدم مراقبت صحیح از پوست، هیچ ترکیب ضدپیری پوست موثر واقع نخواهد شد.

اسید هیالورونیک می توانید پوست را از لایه داخلی رطوبت رسانی کرده و داز همان زمان اول باعث تقویت پوست شود.

در زیر ژل کنسانتره ضد چروک الواژ که غنی از اسید هیالورونیک و رتین آلدهید هست معرفی می شود. این ژل توسط متخصین جهان تجویز می شود و در سال ۲۰۱۴ بعنوان بهترین کرم در اورپا معرفی شد.

کنسانتره ضد چروک الواژ

ژل ضدچروک قوی اون

برخی از خواص کنسانتره ضد چروک الواژ Avene :
– پرکننده خطوط عمیق پیشانی
– گوشه خارجی چشم، بین ابروها، اطراف دهان و خط اخم و لبخند
– حاوی آب اون، رتین آلدهید ۰٫۰۵%، ۰٫۱H.A.F%

برای دیدن توضیحات کامل این کرم اینجا کلیک نمایید

کرم لیپوفیلر بزک

– گونه گذاری و حجم دهی صورت
– درمان گودی زیرچشم
– رفع لیپوآتروفی (تحلیل چربی های زیر پوست) و بازگرداننده فرم اولیه چهره– اثر سفت کننده و لیفتینگ فوری با داشتن هیدروکسی پرولین
– فرمولاسیون فاقد پارابن، ساختار کرمی ابریشمی با رایحه دلپذیر
– عملکردی شبیه فیلر تزریقی برای گونه گذاری، حجم دهی صورت و پر کردن چین و چروک (قابل استفاده روی خطوط عمیق چهره مانند خط اخم، خنده، پنجه کلاغی و…)
– آنتی اکسیدان و محافظت کننده از پوست در برابر پیری ناشی از آفتاب
– جوان ساز قوی پوست
– ساخت فرانسه
– ۳۰ml

برای دیدن متن کامل و خرید اینجا را کلیک کنید .

جهت مشاوره رایگان

روی برنامه مورد نظر کلیک نمایید