09308665973   راهنمای خرید 
11 سال هست با شماییم
  11 درصد تخفیف و ارسال رایگان برای پرداخت آنلاین ویژه عید نوروز  
بهترین صابون برای پوست
مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی


صاف کننده مو
درمان جای جوش
درمان تیرگی واژن
درمان چین و چروک
درمان لک و کک و مک
پک درمان ریزش مو

بهترین صابون برای پوست

امروزه افراد زیادی برای درمان مشکلات پوستی به خصوص اکنه و خشکی پوست به متخصصان پوست مراجعه می کنند . که علت این مشکلات استفاده نادرست از لوازم ارایشی است . بسیاری ازکرم پودرها  که سبب ایجاد مشکلات پوستی می شود انقضای تاریخ مصرف یا نداشتن مجوز بهداشتی است بنابراین در مرحله اول برای درمان این گونه مشکلات باید در انتخاب کرم پودر دقت بیشتری داشته باشید .

در مرحله دوم بعد از استفاده از لوازم ارایشی ،قبل از خواب صورتتان را  با اب و صابون یا شیر پاکن تمیز کنید . استفاده از اب و صابون باعث تمیز کردن منافذ پوست می شود و در نتیجه پوست صورت شاداب تر و لطیف تر خواهد شد . همچنین برای از بین بردن خشکی پوست بعد استفاده از صابون ، می توانید از مرطوب کننده استفاده کنید .

اشتباهات در شستن صورت

پوست صورت بسیار حساس است ، بنابراین باید در شستن صورت و انتخاب صابون دقت بیشتری کنید .

در انتخاب صابون باید چند نکته را به  یاد داشته باشید ، بهترین صابون برای پاک کردن ارایش باید به گونه ای باشد که ارایش صورت را پاک کند اما چربی طبیعی پوست را از بین نبرد ، همچنین باعث ایجاد سوزش و قرمزی و خشکی پوست نشود .

در طول روز بیش از دوبار صورتتان را با صابون نشویید و روزهایی که ارایش  نکردید ، صورتتان را فقط با اب شستشو دهید .

در انتخاب اب نیز باید دقت کنید . اب گرم منافذ پوست را باز می کند و اب سرد منافذ پوست را می بندد . درست است که اب گرم باعث ایجاد احساس خوب می شود اما چربی طبیعی پوست را از بین می برد بنابراین بهترین روش ، استفاده از اب ولرم است .

سعی کنید صورت خود را با شوینده هایی که حاوی عطر ، رنگ و مواد مصنوعی  است شستشو ندهید چون باعث خشکی و پیری زود رس پوست می شود .

متخصصان پوست و زیبایی فرانسه ، برای درمان مشکلات پوستی و انتخاب صابون مناسب هر نوع پوست ، به تولید صابون های کاملا گیاهی و دریایی رو اوردند .


برای دیدن صابون های گیاهی ، دریایی و خرید اینجا را کلیک کنید.

جهت مشاوره رایگان

روی برنامه مورد نظر کلیک نمایید