09308665973
13 سال هست با شماییم
  5 درصد تخفیف و ارسال رایگان ویژه پرداخت آنلاین یا کارت ب کارت  
بهترین شامپو برای موهای خشک و وز
مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی


صاف کننده مو
درمان جای جوش
درمان تیرگی واژن
درمان چین و چروک
درمان لک و کک و مک
پک درمان ریزش مو

بهترین شامپو برای موهای خشک و وز

این خیلی درست است: هرکسی می تواند از خشکی مو رنج ببرد. اما چرا در واقع موها خشک و شکننده می شوند؟ چه چیزی خطر خشک شدن مو را افزایش می دهد؟ ما دلایل عمده خشکی مو را ذکر کرده ایم – و نشان می دهیم که چگونه بدن خود را سالم و براق نگه دارید
با نکات مناسب می توانید موهای خود را نجات دهید. غالباً ، خیلی از چیزهای خوب – یا نوع مراقبت اشتباه – دلیل خشکی مو است. با این وجود خشکی می تواند دلایل دیگری نیز داشته باشد. ما دلایل معمول موهای شکننده و کدر را جمع آوری کرده ایم. ما همچنین کمک های اولیه را آماده کرده ایم تا به موهای شما کمک کند تا دوباره درخشان شوند.

شش دلیل خشکی مو – و راه حل های مناسب!

شما به ندرت ماساژ سر می دهید
بله – درست شنیدید! باید بیشتر اوقات خود را با این لوکس بودن پذیرا کنید. ماساژ باعث تحریک پوست سر ، افزایش گردش خون و تشویق تولید سبوم می شود. این چیز بدی نیست – در واقع برای موهای سالم کاملاً ضروری است. اگر ساقه مو سبوس کافی از ریشه دریافت نکند ، موها شکننده و کدر به نظر می رسند. نکته: هنگام شامپو زدن و حالت گرفتن زیر دوش ، ماساژ دهید تا این مرحله را به راحتی در برنامه روزانه خود بگنجانید.

شما خیلی موها را شانه می زنید
از شانه زدن مکرر باید خودداری کنید – بسیاری از ضربه های قلم مو می تواند سطح مو را خشن کند و باعث می شود مضطرب شوید. بهتر: با استفاده از ابزارهای با کیفیت بالا که از مواد طبیعی ساخته شده اند ، تا حد ممکن به آرامی و به ندرت شانه بزنید.

موهایتان را خیلی زیاد می شوید
موهای خشک نباید روزانه شسته شوند . روغن های اساسی و محافظ با هر شامپو از روی مو شسته می شوند. نتیجه: مو و پوست سر خشک شده و فاقد درخشش است. این قانون را اعمال کنید: فقط در موارد ضروری و به ندرت امکان شستشو دهید. شامپو زدن هر دو تا سه روز به طور معمول کافی است.

شما موهای خود را در آب خیلی داغ می شویید
درست است: دوش آب گرم بعد از یک روز طولانی می تواند معجزه کند. اما روی موهای شما نیست! قرار گرفتن بیش از حد در معرض آب گرم بسیار خشک کننده است و باید از آن اجتناب شود. بهتر است موها را در آب ولرم بشویید. اگر از عهده آن برمی آیید ، موهای خود را در آب سرد بشویید ، که سطح موهای زبر را صاف می کند.

شما از محصولات مراقبت اشتباه استفاده می کنید
خشکی مو و موهای آسیب دیده یکی نیست. موهای خشک فاقد روغن طبیعی هستند. موهای آسیب دیده با رنگ آمیزی یا پردازش صاف می شوند. اطمینان حاصل کنید که از محصولات مراقبت از موی خشک برای مرطوب سازی ، صاف و بازگرداندن درخشش استفاده می کنید.

از محافظ حرارتی
چه از سشوار ، چه از آهن صاف و چه از فر استفاده نمی کنید : موها هرگز نباید در معرض حرارت زیاد و بدون محافظت قرار بگیرند. این نه تنها آسیب رسان است ، بلکه خشک می شود. سلاح های شما برای مقابله با این موارد: محصولات محافظ موس و حرارت. اینها مو را می پوشانند و از خشک شدن آن جلوگیری می کنند. نکته: هنگام خشک کردن مو ، نازل سشوار خود را از یک پا دور نگه دارید و همیشه از بالا به پایین شانه بزنید – این به بسته شدن و صاف شدن ساقه مو کمک می کند.

موهای فر به ویژه به خشکی حساس هستند. محصولات مراقبت از مواد مغذی می توانند با این مسئله مقابله کنند.

برای دیدن متن کامل و خرید محصولات مراقبتی از مو خشک اینجا را کلیک کنید.

خشکی موی سر,خشکی مو بعد از دکلره,خشکی مو و ریزش,خشکی مو نشانه چیست

جهت مشاوره رایگان

روی برنامه مورد نظر کلیک نمایید