09308665973
13 سال هست با شماییم
  5 درصد تخفیف و ارسال رایگان برای پرداخت کارتی یا آنلاین از سایت  
بهترین ضد افتاب ضد لک
مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی


صاف کننده مو
درمان جای جوش
درمان تیرگی واژن
درمان چین و چروک
درمان لک و کک و مک
پک درمان ریزش مو

بهترین ضد افتاب ضد لک

با توجه به گرم شدن هوا و رسیدن گرم‌ترین فصل سال باید بیشتر مراقب پوستتان باشید، مصرف کرم ضد آفتاب یکی از الزامات تابستان بوده و جلوگیری از ایجاد آفتاب سوختگی روی پوستتان یکی دیگر از نکات مهم اساسی در این ماه گرم است. انتخاب یک ضدآفتاب مناسب برای پوست تا حد قابل توجهی شما را از چین و چروک و پیری‌های زودرس دور نگه می‌دارد .

ضد آفتاب خوب چه ضد آفتابی است؟

ضد آفتاب خوب باید بتواند هردو نوع اشعه فرابنفش یعنی نوع آ و نوع بی را بلوک کند یا به عبارتی «وسیع الطیف » باشد و در عین حال از نظر زیبایی ظاهری قابل قبول.

از دیگر ویژگی های یک ضد آفتاب خوب، دوام اثر آن و مقاومت در برابر آب و تعریق است. برای رسیدن به این اهداف، شرکتهای سازنده ضد آفتاب معمولا از ترکیبی از مواد گوناگون استفاده می کنند.

این مواد را می توان به دو دسته تقسیم کرد: ضد آفتاب های فیزیکی که با منعکس کردن و پخش کردن اشعه فرابنفش عمل می کنند، و ضد آفتاب های شیمیایی که اشعه فرابنفش را جذب می کنند.

اصطلاحات مربوط به ضدآفتاب ها

SPF:

SPF مخفف Sun Protection Factor است که به معنی فاکتور محافظت از نور خورشید می باشد. این عدد میزان محافظت کرم های ضدآفتاب را در برابر نور خورشید نشان می دهد؛ مثل SPF ۴۰, SPF ۳۰ SPF ۶۰ و … هرچه این عدد بزرگتر باشد نشان دهنده این است که ضدآفتاب شما قدرت حفاظت بیشتری در برابر پرتوهای خورشید دارد. اما نکته قابل توجه این است که SPF تنها میزان محافظت در برابر پرتوهای UVB را نشان می دهد و عامل دیگری نشان دهنده میزان محافظت از پوست شما در برابر پرتوهای UVA است. UVB تنها به سطح پوست نفوذ می کند و عامل آفتاب سوختگی، سرخی و التهاب پوست می باشد.

ضدآفتاب هایی را انتخاب کنید که دارای حداقل SPF۳۰ باشند.

PA:

ممکن است روی بسته بندی بعضی از ضد آفتاب ها عبارت PA را دیده باشید. PA میزان محافظت از پوست شما را در برابر پرتوهای UVA نشان می دهد. معمولا PA با این شکل ها نمایش داده می شود:

PA+

PA++

PA+++

مشخصا هرچه میزان پلاس های PA بیشتر باشد، بیشتر در برابر UVA در امان خواهید بود. UVA به لایه های عمقی و زیرین پوست نفوذ می کند و عامل پیری پوست، چین و چروک، تیرگی پوست و ایجاد سرطان های پوستی مانند ملانوما می باشد. ضدآفتاب هایی را انتخاب کنید که دارای استاندارد PA حداقل ۳PLUS باشند.

طیف گسترده یا broad-spectrum :

طیف گسترده به معنای قابلیت محافظت ضدآفتاب در برابر پرتوهای UVA و UVB می باشد.

ضدآفتاب هایی را انتخاب کنید که دارای طیف گسترده باشد.

پارابن:

عامل مهم دیگری که باید مد نظر قرار دهید این است که کرم های ضد آفتابی را انتخاب کنید که فاقد پارابن باشند. پارابن ها در گروه مواد نگهدارنده طبقه بندی می شوند و علی رغم آنکه دارای خواص آنتی باکتریال هستند و از رشد میکروب ها در فرآورده های گوناگون جلوگیری می کنند؛ برای پوست مضر هستند و سبب ایجاد حساسیت، سوزش و التهابات پوستی می شوند. از کرم هایی استفاده کنید که بجای پارابن از نگهدارنده های مناسب در آنها استفاده شده باشد.

کرم ضد افتاب ژیورل

برخی از مزایای کرم ضد آفتاب فیزیکی ژیورل فرانسه :
– حداکثر حفاظت در برابر اشعه های UVA/UVB خورشید
– جلوگیری از آفتاب سوختگی
– مناسب برای کهنوردی و اسکی
– حفاظت پوست در برابر سرما و گرمای هوا
– پیشگیری از ایجاد لک های قهوه ای ناشی از آفتاب سوختگی، پیلینگ، لیزر، میکرودرمانی، جای جوش و جای زخم
– پیشگیری از چروک، پیری زودرس و سرطان پوست
– حاوی اکتیو CW جهت جلوگیری از التهاب و جوش پوستی
– حاوی اکتیو ROUMEX تایروستات معدنی جهت روشن کردن و درمان لک
– ایجاد نرمی، آرامش و لطافت پوست
– جلوگیری از ایجاد کک و مک و لک پوستی
– افزایش خاصیت کرم های ضدلک
– رنگی

برای دیدن کرم ضد افتاب ژیورل و خرید اینجا را کلیک کنید .

ضد آفتاب رنگی,ضد آفتاب رنگی اون,ضد آفتاب رنگی لانسون,ضد افتاب رنگی اس وی ار برای پوست چرب,ضد آفتاب رنگی خوب,ضد آفتاب رنگی بهتره یا بی رنگ,ضد آفتاب رنگی برای پوست چرب,ضد آفتاب رنگی برای پوست خشک,ضد آفتاب فیزیکی,,ضد آفتاب فیزیکی یا شیمیایی,ضد آفتاب فیزیکی کالی بل,ضد آفتاب فیزیکی,ضد آفتاب فیزیکی یا شیمیایی,ضد آفتاب فیزیکی کالی بل,ضد آفتاب ضد لک,بهترین ضد آفتاب ضد لک,بهترین ضد آفتاب ضد لک خارجی,ضد آفتاب لک بر,ضد آفتاب ضد لک و ضد چروک,کرم ضد آفتاب ضد لک و ضد چروک,ضد آفتاب حاوی ضد لک,کرم ضد آفتاب و ضد لک خارجی

جهت مشاوره رایگان

روی برنامه مورد نظر کلیک نمایید