09308665973
14 سال هست با شماییم
  5 درصد تخفیف و ارسال رایگان ویژه پرداخت کارتی یا آنلاین از سایت  
بوی نامطبوع ناحیه تناسلی خانم ها
مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی


صاف کننده مو
درمان جای جوش
درمان تیرگی واژن
درمان چین و چروک
درمان لک و کک و مک
پک درمان ریزش مو

بوی نامطبوع ناحیه تناسلی خانم ها

درمان بوی  بدن واژن

خانم ها در سنین بلوغ و پس از آن، دچار تغییرات هورمونی می شوند که از اثرات این تغییرات هورمونی، رشد مو در ناحیه تناسلی و ترشحات این ناحیه می باشد. این دو عامل می توانند بوهای نامطبوعی را در ناحیه تناسلی خانم ها ایجاد کنند که در صورت عدم رفع آن، نشان‌دهنده عدم رعایت بهداشت و یا حتی بی‌شخصیتی فرد تلقی می شود. مطمئناً هربار که از عطر یا صابون استفاده نکرده باشید، بویی زننده از اندام جنسی خود به مشامتان می خورد. گاهی اوقات هم ممکن است همسرتان در این باره انتقاد کند.این مسئله مایه خجالت و بسیار تحقیرآمیز است.علت بوی بد واژن خانم ها:

وی بد دستگاه تناسلی علتش عفونت است:

سه عفونت متداول این اندام عبارتند از: برفک، تریکوموناس واژینالیس و واژینوز باکتریایی. همه این عفونت ها را می توان با داروهای آنتی بیوتیک و ضد قارچ درمان کرد اما اکثر خانم هایی که چنین مشکلاتی داشته اند می دانند که قابل برگشت است.

علت عفونت دستگاه تناسلی زنان و بوی بد واژن:
علت اول: وقتی مقدار مواد زائد در بدن افزایش یابد مسلما دفع این مواد هم بیشتر صورت می گیرد با توجه به اینکه مقدار زیادی از این مواد از طریق ادرار دفع می شود و ناحیه تناسلی بیشتر در معرض این مواد زائد قرار میگیرد به مرور زمان و با عبور پی در پی مواد زائد از ناحیه تناسلی شرایط ایجاد عفونت محیا می شود

علت دوم: در بسیاری افراد مقداری از مواد زائد بدن به شکل جوش های عفونی روی پوست ظاهر می شود حالا همین جوشها ممکنه در ناحیه تناسلی هم بروز کنه و عفونت در آن ناحیه ایجاد شود. حتی ممکن است این جوشها به شکلی دیگر در داخل آلت تناسلی ایجاد شود که بازهم به شکل شدیدتر موجب عفونت خواهد بود.

علت سوم: بروز یکی از بیماریهای پوستی یا مقاربتی درمحل مجرای تناسلی میتواند یکی از عوامل عفونت باشد

 

درمان بوی بد و خارش واژن:

 شستشوی مناسب ناحیه تناسلی

یکی از راه های آسان و موفقیت آمیز از بین بردن بوی ناحیه تناسلی، شستشوی مناسب این قسمت از بدن می باشد. بانوان عزیز می توانند به جای استفاده از صابون های معمولی، از صابون های آنتی باکتریال برای شستشوی ناحیه تناسلی خود استفاده کنند. همانطور که می دانید باکتری هایی روی سطح پوست زندگی می کنند که مواد موجود در عرق را تجزیه کرده و بوی نامطبوعی ایجاد می کنند. به همین دلیل به عقیده محققان، عرق خودش بوی نامطبوعی ندارد و با از بین بردن باکتری هایی که بوی نامطبوع ایجاد می کنند، می توان تا حدی بر بوی بد ناحیه تناسلی غلبه کرد.

از بین بردن موهای ناحیه تناسلی 

اگر موهای ناحیه تناسلی برطرف نشوند، جایگاه مناسبی برای رشدونمو باکتری ها ایجاد می شود و همانطور که گفته شد، این باکتری ها در واکنش به عرق، بوهای نامطبوع ایجاد می کنند. بنابراین هر چند روز یک بار با از بین بردن محل تجمع باکتری ها در ناحیه تناسلی، می توان بوهای نامطبوع این منطقه را کاهش داد.

رعایت بهداشت جنسی

به خانم هایی که ازدواج کرده اند توصیه می شود حتما پس از برقراری رابطه جنسی با همسر خود، ناحیه تناسلی خود را بشویند، زیرا ترشحات ناشی از رابطه جنسی، بوی نامطبوعی ایجاد می کنند. بنابراین یکی از راه های مهم برای غلبه بر این بوی نامطبوع، استحمام پس از رابطه جنسی می باشد.

اگر علایم زیر را تجربه کردید، حتما به پزشک زنان مراجعه کنید :

– درد در هنگام دفع ادرار

– دردهای شدید در زیر شکم که مطمئن هستید به دردهای دوره قاعدگی مربوطه نیست.

توصیه : بانوان باید نکات بهداشتی را رعایت کنند و برای جلوگیری از عفونت و قارچ از ژل بهداشتی زیر استفاده کنند.

صابون ضدعرق لیلاک بلژیک
برخی از موارد کاربرد صابون لیلاک :
– ضد تعرق اضافی بدن
– از بین بردن بوی بد بدن
– درمان قارچ پوستی
– درمان خارش و سوزش پوست
– حاوی TCC و سولفور
– ضد جوشهای مقاوم به درمان بدنی
– درمان حساسیت و کهیر پوستی
برای خرید صابون ضد عرق لیلاک اینجا کلیک نمایید

<hr>

الت تناسلی واژن پوست قویترین کرم رفع ضد درمان جلوگیری بو قاعدگی پریود بارداری ترشحات عفونت لوسیون خوشبو کننده درمان خارش واژن در دوران بارداری درمان خارش واژن با جوش شیرین درمان خارش واژن در بارداری درمان خارش واژن با سرکه درمان خارش واژن با عسل درمان خارش واژن در زنان درمان خارش واژن با داروی گیاهی درمان خارش واژن در کودکان درمان خارش واژن با طب سنتی درمان خارش واژن دختر درمان سوزش واژن بعد از نزديكي درمان سوزش واژن در بارداری درمان سوزش واژن دردختران درمان سوزش واژن با داروهای گیاهی درمان سوزش واژن در زنان درمان سوزش واژن با عسل درمان سوزش واژن با جوش شیرین درمان سوزش واژن با داروی گیاهی درمان سوزش واژن با سرکه درمان سوزش واژن با طب سنتی درمان بوی بد واژن درمان بوي بد واژن درمان بوی نامطبوع واژن درمان بوی ماهی واژن درمان بوي ماهي واژن درمان گیاهی بوی واژن درمان بوی بد ترشحات واژن راه درمان بوی بد واژن درمان خانگی بوی بد واژن راههای درمان بوی بد واژن خوشبو كننده واژن خوشبو کننده واژن زن ژل خوشبو کننده واژن اسپری خوشبو کننده واژن کرم خوشبو کننده واژن لوسیون خوشبو کننده واژن ژل خوشبو كننده واژن خوشبو کننده طبیعی واژن صابون خوشبو کننده واژن خوشبو کننده ی واژن ژل های خوشبو کننده واژن محلول خوشبو کننده واژن خرید خوشبو کننده واژن انواع خوشبو کننده واژن

09308665973

جهت مشاوره کلیک کنید