09308665973   راهنمای خرید 
11 سال هست با شماییم
  11 درصد تخفیف و ارسال رایگان برای پرداخت آنلاین ویژه عید نوروز  
تقویت مو
مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی


صاف کننده مو
درمان جای جوش
درمان تیرگی واژن
درمان چین و چروک
درمان لک و کک و مک
پک درمان ریزش مو

تقویت مو

اگر شما دریابید که موهای شما در حال نازک شدن  است ، یا متوجه عقب کشیدن یا طاسی مو شوید  شروع به درمان میکنید .

این یک مسئله بسیار معمول برای مردان است  و یکی از مهمترین منبع برای عدم اعتماد به نفس است . خوشبختانه، راه های بسیاری برای غلبه وجود دارد یکی از این راه ها استفاده از داروهای  گیاهی می باشد و نیازی به مصرف داروهای مضر و یا عمل جراحی نیست .

در طول روز حدود یکصد و پنجاه تار مو به طور معمول می ریزد اما اگر ریزش مو بیشتر از این باشد و به عبارتی وقتی در زیر دوش آب بیش از حد معمول ریزش مو داشته باشید این امر جای نگرانی است که می تواند علت های مختلفی داشته باشد عواملی چون  ژنتیک ، بیماری ، در معرض افتاب قرار گرفتن ………….

علت ریزش مو ها چیست ؟

مهم ترین علت ریزش مو تغذیه ناکافی است. حتی کمبود جزئی از هر ماده مغذی ممکن است موجب ریزش مو شود . افرادی که فاقد ویتامین B 6  , و همچنین کمبود اسید فولیک هستند  بیشتر دچار ریزش مو و طاسی می گردند . اما موها با  مصرف این ویتامین ها دوباره روند رشد پیدا میکنند
علت دیگر ریزش مو استرس ، فشار عصبی و شوک ناگهانی می باشد . استرس شدید باعث تنش در پوست سر شده  و در مدت کوتاهی باعث ریزش مو می شود .

محققان فرانسوی با بهره گیری از روش درمانی زمان های قدیم  در یافتند که استفاده از مواد گیاهی برای رشد و تقویت مو بهتر از مواد شیمیایی  عمل می کند .

و در تهیه انواع شامپو ها از اووکادو ، کینین، سائوپالمتو و …… بهره بردند


برای مشاهده محصولات تقویت کننده مو و خرید اینجا را کلیک کنید.

جهت مشاوره رایگان

روی برنامه مورد نظر کلیک نمایید