09308665973
14 سال هست با شماییم
  10 درصد تخفیف و ارسال رایگان ویژه روز پدر تا 16 بهمن  
تقویت مژه
مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی


صاف کننده مو
درمان جای جوش
درمان تیرگی واژن
درمان چین و چروک
درمان لک و کک و مک
پک درمان ریزش مو

تقویت مژه


اول ، در اینجا یک آغازگر در مورد مژه های ضعیف آورده شده است: جودی لوین ، MD ، یک متخصص پوست و مدیر ملی AOB Med Spa توضیح می دهد: بزرگترین علت ضعیفی مژه ها مربوط به افزایش سن است . وی می گوید: پیری توانایی پوست در حفظ رطوبت را کاهش داده و منجر به عدم تعادل هورمونی می شود. وقتی برخی هورمون ها کاهش می یابند ، می تواند باعث کاهش تحریک فولیکول شود ، رشد موهای جدید ، از جمله مژه های شما را کند کند. وی افزود: عفونت های چشم ، عدم تعادل تیروئید و کمبود ویتامین از دلایل عمده نازک شدن مژه ها است ، اما همچنین می تواند به دلیل سایش ناشی از مالش چشم یا عادات ناخوشایند آرایش ایجاد شود. در اینجا نحوه محافظت و ضخیم شدن مژه های موجود و رشد مجدد آن وجود دارد.
مالیدن و کشیدن مژه های شما هنگام از بین بردن ریمل مژه های ظریف مژه باعث ریزش زودرس آن می شود. برای نجات رشته های خود ، به یک کرم یا پاک کننده پایه روغن بروید ، که باعث از بین رفتن آرایش می شود.

تقویت مژه ها

همانطور که موهایتان را مرتب می کنید ، نظافت مژه ها را به طور مرتب انجام دهید. مژه های خود را روزی دو بار با استفاده از برس مژه یا شانه مسواک بزنید. اگر برس مژه ندارید می توانید از برس تمیز ریمل استفاده کنید. چند قطره روغن ویتامین E به برس اضافه کنید ، یا مستقیماً روی مژه ها بمالید. روغن ویتامین E به جلوگیری از ریزش مژه ها کمک می کند. مسواک زدن روزانه رشد مژه را تحریک می کند و مژه های شما را نرم و ضخیم تر نشان می دهد.

به مژه های خود روغن زیتون بزنید. روغن زیتون به طور گسترده ای برای تقویت مو و تحریک رشد مو استفاده می شود. چند قطره روی پنبه بزنید و روی مژه ها بزنید. بگذارید پنج دقیقه روی آن بماند ، سپس با آب ولرم بشویید. این کار را به مدت چهار هفته یا تا زمانی که به نتایج دلخواه برسید ، انجام دهید.

وازلین رشد مو و مژه را تحریک می کند. شب قبل از خواب به مژه های خود بمالید و صبح با آب گرم بشویید. اگر برای مراسم مسواک زدن شبانه مژه خود ویتامین E ندارید ، وازلین جایگزین خوبی است. فقط آن را به برس مژه خود اضافه کنید و از مژه های خود مسواک بزنید.

اطمینان حاصل کنید که مکمل های روزانه شما شامل ویتامین هایی هستند که رشد و قدرت مژه را تقویت می کنند ، مانند ویتامین های B ، D و E. این ویتامین ها همچنین باعث رشد مو می شوند.

تمام آثار آرایش چشم را از ناحیه چشم به خصوص مژه های خود پاک کنید. هر پاک کننده خوب آرایش چشم ، یا حتی کرم سرد ، این کار را انجام می دهد. هنگام پاک کردن آرایش چشم برای محافظت از مژه ها و همچنین پوست حساس اطراف چشم ، از کشیدن و مالش زیاد خودداری کنید.

استفاده از یک تقویت کننده مناسب برای مژه ها

ژل تقویتی و حجم دهنده مژه تالیکا TALIKA ساخت فرانسه با دارا بودن مواد کاملا طبیعی باعث تقویت، رشد مجدد مژه و پرحجم کردن مژه ها می شود. این ریمل بعد از ۲۸ روز باعث افزایش رشد مژه ها می شود.

نتایج:
پس از ۲۸ روز:
– افزیش مژه: ۸۰%
– افزایش استحکام مژه: ۷۱٪
– افزایش کشسانی : ۶۶٪
– هیدراتاسیون: ۹۷٪
– افزایش قابل توجهی در ۷۱ درصد از زنان مورد آزمایش مشاهده شده است – تست بالینی – ۳۰ داوطلب – ۲۸ روز.

ژل مژه تالیکا

رخی از خواص ژل تقویت و حجم دهنده مژه تالیکا TALIKA:

– بلند و ضخیم تر شدن مژه
– رشد مجدد مژه ها
– حجم دهنده مژه
– فاقد ترکیبات داروئی شیمیایی و عوارض جانبی
– فاقد پارابن
– ساخت فرانسه
– دارای مجوز بهداشتی و لیبل اصالت کالا
– ۱۰ میل

برای دیدن متن کامل و خرید ژل مژه تالیکا اینجا را کلیک کنید

09308665973

جهت مشاوره کلیک کنید