09308665973
13 سال هست با شماییم
  5 درصد تخفیف و ارسال رایگان ویژه پرداخت آنلاین یا کارت ب کارت  
تقویت کننده پوست
مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی


صاف کننده مو
درمان جای جوش
درمان تیرگی واژن
درمان چین و چروک
درمان لک و کک و مک
پک درمان ریزش مو

تقویت کننده پوست

پوست مانند دیگر ارگان های بدن به رسیدگی نیازمند است. شاید واژه ی غذا دادن به پوست برایتان کمی غریبه باشد اما باید این واژه را در ذهنتان نهادینه کنید و یاد بگیرید که پوستی زیبا و سالم نیاز به غذا،رسیدگی و مراقبت روزانه و شبانه دارد. گاهی با تغییرات هورمونی و بالا رفتن سن، پوست دچار تغییراتی می شود اما با چند راهکار ساده و تغییر در زندگی می توانید پوست را همچنان شاداب و با طراوت نگه دارید.

پوست خود را زیبا نگه دارید .

پوست از بدن شما محافظت نمی کند اما موضوع فقط همین نیست.صورت و پوست شما،آن چیزی است که شما را به مردم معرفی می کند و وقتی سالم باشد زیبایی را به شما هدیه می دهد. بنابراین انتخاب های شما،اینکه چه غذایی می خورید؟ کجا می روید ؟ و چه احساساتی دارید، روی ظاهر پوست شما اثر می گذارد.برای اینکه پوست خود را سالم، جوان و بدون چین و چروک نگه دارید باید کارهای زیر را انجام دهید .

۱- به صورتتان غذا برسانید.

۲- از کرم های ویتامینه و تقویت کننده استفاده کنید .

۳- ورزش کنید.

۴- به بدنتان استراحت دهید.

۵- موقع بارداری از بروز ملاسما جلوگیری کنید.

موارد زیر برای پوست بسیار ضروری و حیاتی است.

خواص ویتامین آ برای پوست: ویتامین A کلاژن را افزایش می‌دهد، منافذ پوست را می‌بندد و لکه و خطوط ریز را به حداقل می‌رساند.

خواص ویتامین گروه ب برای پوست: این ویتامین چربی پوست را تنظیم می کند و مانع از چرب شدن بیش از حد پوست می شود. تمایل پوست به لکه دار شدن را کاهش می دهد، از زبر و خشن شدن پوست جلوگیری می کند و می تواند در تشکیل کلاژن موثر باشد.

خواص ویتامینD برای پوست: این ویتامین برای تکثیر سلول های پوست و جذب کلسیم لازم است.

خواص ویتامین E برای پوست: این ویتامین برای رشد بافت های سالم لازم است. و یک آنتی اکسیدان فوق العاده پایدار است. این ویتامین پوست را مرطوب و شفاف می کند، از مضرات رادیکال های آزاد می کاهد.

خواص Q10 برای پوست: کو آنزیم یک ماده ضد پیری و همچنین جهت ساخت کلاژن و الاستین میباشد.

همه ی این ویتامین ها در کرم های تقویت و جوان کننده که در زیر معرفی می کنیم، موجود می باشد.


برای دیدن محصولات تقویت کننده پوست و خرید اینجا را کلیک کنید .

تقویت کننده پوست صورت تقویت کننده پوست و مو کرم تقویت کننده پوست صورت ماسک تقویت کننده پوست کرم تقویت کننده پوست ماسک تقویت کننده پوست صورت ماسك تقويت كننده پوست صورت تقویت کننده های پوست بهترين تقويت كننده پوست صورت جوان کننده پوست صورت جوان کننده پوست دست ماسک جوان کننده پوست کرم جوان کننده پوست صورت ماسک جوان کننده پوست صورت گیاهان جوان کننده پوست ماسك جوان كننده پوست صورت ماسکهای جوان کننده پوست کرمهای جوان کننده پوست كرم جوان كننده پوست کرم ویتامینه یاردلی کرم ویتامینه زعفران کرم ویتامینه مو کرم ویتامینه باند استریت کرم ویتامینه صورت کرم ویتامینه پوست کرم ویتامینه سی گل ماسک شاداب کننده پوست صورت ماسک شاداب کننده پوست کرم شاداب کننده پوست صورت کرم شاداب کننده پوست ماسك شاداب كننده پوست شاداب کننده های پوست ماسک شاداب کننده پوست چرب قرص شاداب کننده پوست کرمهای شاداب کننده پوست میوه های شاداب کننده پوست غذاهای شاداب کننده پوست بهترین شاداب کننده پوست

جهت مشاوره رایگان

روی برنامه مورد نظر کلیک نمایید