09308665973
14 سال هست با شماییم
  5 درصد تخفیف و ارسال رایگان ویژه پرداخت کارتی یا آنلاین  
تیروئید و ریزش مو
مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی


صاف کننده مو
درمان جای جوش
درمان تیرگی واژن
درمان چین و چروک
درمان لک و کک و مک
پک درمان ریزش مو

تیروئید و ریزش مو

بیماری های غده تیروئید طیف گسترده ای از اختلالات کم کاری و پرکاری تیروئید را با علائم و نشانه های بسیار گسترده در برمی گیرد. افراد مبتلا به بیماری تیروئید ممکن است علائم متفاوتی را در شروع بیماری نشان دهند.
در این میان ریزش مو نیز که یکی از علامت های بسیاری از بیماری ها محسوب می شود، ممکن نشانگر اختلالات تیروئید باشد. در واقع ریزش مو ناگهانی و سریع می تواند نشانه پرکاری تیروئید یا کم کاری تیروئید باشد.
علت ارتباط موها با بسیاری از بیماری ها کاملا واضح است. سلول های مو از جمله سلول هایی هستند که سریعا تکثیر می شوند.
زمانی که بدن در وضعیت بحرانی و حاد قرار می گیرد، اولین جایی که برای دفاع از بدن قربانی می شود موها هستند. در این زمان فولیکول های مو با توقف رشد خود، برای رساندن انرژی به سایر نواحی بدن تلاش می کنند.

شرایطی که می تواند منجر به ریزش مو شوند، عبارتند از:
– تغییرات هورمونی
– برنامه غذایی نامناسب و کمبود مواد مغذی
– انواع روش های درمانی
– جراحی
– بیماری های مختلف مخصوصا بیماری غده تیروئید

کم کاری تیرویید با یک آزمایش خون ساده قابل تشخیص است و داروهایی هم برای کمک به تنظیم عملکرد این غده وجود دارد. اختلالات تیروییدی مانند سایر اختلالات اندوکرین طیف وسیعی از علایم را ایجاد می کنند که به علت نقش گسترده آن ها در ارگان های مختلف بدن و تنظیم متابولیسم است.
دکتر مهدی شادنوش افزود: ریزش مو از جمله اختلالات شایع و گسترده ای است که یکی از دلایل آن می تواند اختلالات تیرویید به علت برهم خوردن تعادل برخی هورمون ها و از بین رفتن فولیکول های مو باشد.
اگر از قرص لووتیروکسین برای درمان تیروئید استفاده میکنید همین قرص می تواند باعث ریزش موی شما شود. اما نگران نباشید شما باید درمان خود را ادامه بدهید و در وهله اول با پزشکتان مشورت کنید و همچنین شما می توانید از محصولات ضد ریزشی مو استفاده کنید تا سرعت ریزش مو را کنترل کند. در زیر چند محصول برای کنترل ریزش مو در دوره درمان کم کاری و پرکاری تیروئید مشاهده می کنید.
» در زیر لوسیون مو حاوی عصاره گیاه سائوپالمتو که در اروپا پرفروشترین لوسیون مو هست توصیه می شود.

جایگزین ماینوکسیدل
برخی از خواص لوسیون ضدریزش موی ژیورل فرانسه:

– حاوی کینین، سائوپالمتو و ویتامین B5
– حاوی استیل تتراپپتید جایگزین ماینوکسیدل
– ضد ریزش قوی
– ۱۰۰% افزایش رشد مو
– محرک رشد موی قوی
– پرپشت کننده ریش و سبیل
– پرپشت کننده موی سر
– برطرف کننده خارش و التهاب کف سر
– مهار کننده آنزیم ۵آلفاردوکتاز
– کمک به درمان ریزش سکه ایی
– درمان ریزش آلوپسی
– مناسب اقایان و خانم ها
– جذب سریع بدون چرب کردن مو
– عدم ریزش موی رشد کرده بعد از قطع مصرف
– مجوربهداشتی ۹۶۳۶۳۹۲۵۰۲۴۱۰۵۲۰
– ساخت فرانسه
– ۱۰۰ میل

» برای مشاهده و خرید لوسیون ضدریزش موی ژیورل اینجا کلیک نمایید

 درمان ریزش مو مردان,درمان ریزش مو در زنان,درمان ریزش مو ارثی,درمان ریزش موی سر,درمان ریزش مو با آب پیاز,درمان ریزش مو در دوران شیردهی,درمان ریزش مو با روغن زیتون,درمان ریزش موی سکه ای,درمان ریزش مو بعد از زایمان,جلوگیری از ریزش مو در مردان,جلوگیری از ریزش موی سر,جلوگیری از ریزش مو در زنان,جلوگیری از ریزش مو ارثی,جلوگیری از ریزش مو و تقویت مو,جلوگيري از ريزش مو,جلوگیری از ریزش مو در دوران شیردهی,از ریزش موی ارثی,جلوگيري از ريزش موي سر,جلوگیری از ریزش مو در شیمی درمانی,جلوگیری از ریزش مو در رژیم لاغری,جلوگیری از ریزش موهای چرب,ویتامین e جلوگیری از ریزش مو,استفاده از قرص ld برای جلوگیری از ریزش مو,جلوگیری از ریزش مو prp

09308665973

جهت مشاوره کلیک کنید