09308665973
14 سال هست با شماییم
  5 درصد تخفیف و ارسال رایگان ویژه پرداخت کارتی یا آنلاین از سایت  
جای بخیه بعد از ابدومینوپلاستی
مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی


صاف کننده مو
درمان جای جوش
درمان تیرگی واژن
درمان چین و چروک
درمان لک و کک و مک
پک درمان ریزش مو

جای بخیه بعد از ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی یک روش عمل جراحی زیبایی است که برای حذف چربی اضافی ناحیه شکم به منظور سفت کردن عضلات و فاسیای دیواره شکم استفاده می‌شود. این نوع عمل جراحی معمولاً در بیماران مبتلا به بافت شل یا تضعیف آن پس از بارداری یا به دنبال کاهش وزن عمده استفاده می‌شود. وراثت و ژنتیک نیز می‌تواند در داشتن شکم آویزان نقش داشته باشد. ابدومینوپلاستی در محدوده‌های متفاوت انجام شده و اغلب به چند دسته تقسیم می شوند. بسته به وسعت عمل جراحی، یک جراحی شکم کامل می‌تواند از ۱ الی ۵ ساعت طول بکشد. جراحی‌های شکم جزئی بین ۱ الی ۲ ساعت زمان می‌برد. پس از این جراحی باید برای ساخت ناف یک سوراخ جدید توسط جراح ایجاد شود.

چه کسی بهترین کاندید برای عمل جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی است؟

بهترین کاندید برای عمل ابدومینوپلاستی افرادی هستند که شکم های بزرگ و پر چربی دارند که پوست آن آویزان است و با رژیم غذایی یا برنامه منظم ورزشی لاغر نمی شوند ولی در عین حال دیگر قسمت های دیگر بدن آن ها متناسب است، جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی به ویژه یرای خانم هایی که حاملگی های متعدد داشته اند وپوست شکمشان دچار کشش شده و از طرفی عضلات شکمشان موقعیت طبیعی خود را از دست داده توصیه می شود، جراحی ابدومینوپلاستی همین طور برای افراد پیری که خاصیت ارتجاعی پوستشان را از دست داده اند و دچار چاقی و لاغری های مکرر شده اند نیز توصیه می شود.
از طرفی افرادی که تصمیم به کاهش وزن شدید دارند ویا خانم هایی که قصد باردار شدن دارند نباید از عمل زیبایی شکم یا جراحی ابدومینوپلاستی استفاده کنند که توجیه آن نیز این است که در طی جراحی زیبایی شکم عضلات راست شکم کنار یکدیگر فیکس می شود ولی در طی حاملگی و در نتیجه رشد جنین این عضلات از هم دور شده و شکم باز به وضعیت قبل از آبدومینوپلاستی بر می گردد.

هرچند که این روش جراحی میتواند شما را به هدف زیبایی نزدیک کند ولی میتواند عوارض جدیتر داشته باشد

عوارض احتمالی ابدومینوپلاستی عبارتند از:

عوارض ناشی از بیهوشی
خونریزی
عفونت
آمبولی هوا در حین تزریق سرم
روند کند ترمیم زخم و اسکارهای ناشی از جراحی
از بین رفتن بخش زیادی از پوست
بی حسی و کم شدن حساسیت پوست
بدرنگی پوست و تورم طولانی مدت شکم بعد از جراحی
اسکارهای نامطلوب و محسوس
برداشتن بیش از حد پوست و بخیه زدن نادرست
نکروز چربی به این معنا که بخشی از بافت چربی در زیر پوست به نحوی از بین می رود که موجب فرورفتگی پوست می شود.
ترومبوز وریدی عمیق، قلبی و ریوی ممکن است در طول جراحی به وجود آید.
ناهمگونی های بافت شکم و عدم زیبایی ظاهری ناحیه ابدومینال
درد های پیاپی
اگر جراحی ابدومینوپلاستی شما به صورت سرپایی انجام می شود، نیاز است یک نفر را همراه خود داشته باشید، تا شما را به محل عمل برساند و بتواند شما را به منزل برگرداند.

مراقبت های بعد از ابدومینوپلاستی

هنگامی که از خواب بیدار می شوید ، برش شما در پانسمان جراحی پوشانده می شود ، که باید چندین بار پانسمان تغییر کند. جراح شما همچنین یک پوشاک فشرده سازی یا “اتصال شکم” به شما ارائه می دهد.
در طی یک روز ، باید از راه رفتن و پیاده روی (با کمک) برای جلوگیری از ایجاد لخته های خون جلوگیری کنید. به احتمال زیاد از داروهای تسکین دهنده درد و آنتی بیوتیک استفاده می کنید تا هرگونه ناراحتی را کاهش داده و خطر عفونت را کاهش دهید. تخلیه های جراحی نیز ممکن است تا دو هفته وجود داشته باشد.
شش هفته طول می کشد تا مرحله بهبودی اولیه معده از شکم عبور کند ، و برای بررسی چگونگی بهبودی برش ، به پزشک خود نیاز به چند قرار ملاقات پیگیری دارید. در این مدت ، باید از موقعیتی که شامل شکم شکم یا خم شدن به عقب است ، بپرهیزید ، که ممکن است کشش یا ایجاد تنش بیش از حد بر روی برش باشد. همچنین باید تا زمانی که تأیید پزشک را انجام ندهید ، از هرگونه فعالیت بدنی و ورزش سخت خودداری کنید.

درمان اسکار ناشی از ابدومینوپلاستی

قبل از جراحی با پزشک خود درباره اسکارهایی که بعد از جراحی به جای می ماند صحبت کنید. در مورد نگرانی های خود در این رابطه و اقداماتی که می توانید برای بعد از جراحی انجام دهید، صحبت کنید.

جراحی ابدومینوپلاستی به دو صورت وی V شکل و یو U شکل انجام می گیرد. اسکار ایجاد شده در زیر شورت و یا بیکینی مخفی می شود. البته می توانید از پزشک خود درباره محل دقیق برش بپرسید.

یکی از راه هایی که می تواند به بهبود جای بخیه و اسکار کمک کند ترک کردن سیگار برای مدت شش هفته قبل از جراحی است. سیگار کشیدن جریان خون را کاهش می دهد و سرعت بهبود را به تعویق می اندازد.
همچنین برای درمان سریع اسکار ناشی از جراحی زیبایی بهتر است از پک زیر هم استفاده کنید

پک درمان جای جوش و اسکار ژیورل

برخی از خواص درمانی پک درمان جای جوش و اسکارهای قدیمی ژیورل فرانسه:

– درمان گودی بخاطر جوش، ابله مرغان و…
– درمان گودی بخاطر زخم پوستی
– درمان جای بریدگی
– درمان تیرگی پوست
– روشن کننده قوی پوست
– درمان جای جوش قرمز
– ساخت فرانسه

برای دیدن متن کامل و خرید پک درمان اسکار ژیورل اینجا را کلیک کنید .

ابدومینوپلاستی چیست,ابدومینوپلاستی و عوارض آن,ابدومینوپلاستی شکم,ابدومینوپلاستی چيست,ابدومینوپلاستی شکم چیست

09308665973

جهت مشاوره کلیک کنید