09308665973   راهنمای خرید 
11 سال هست با شماییم
  11 درصد تخفیف و ارسال رایگان برای پرداخت آنلاین ویژه عید نوروز  
جلوگیری از ایجاد چین و چروک صورت
مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی


صاف کننده مو
درمان جای جوش
درمان تیرگی واژن
درمان چین و چروک
درمان لک و کک و مک
پک درمان ریزش مو

جلوگیری از ایجاد چین و چروک صورت

حرکات مکرر صورت ، مانند نگاه کردن با چشم نیمه بسته یا اخم کردن باعث ایجاد شیارهایی در زیر سطح پوست ، با هر بار انقباض عضلات صورت می شود و با افزایش سن ، پوست دیگر قادر نخواهد بود به آسانی به جای خود باز گردد و این شیارها تبدیل به چروک می شوند . به همین دلیل امروزه بسیاری از افراد از سم بوتولیسیم ( بوتاکس ) که عضلات کوچک ایجاد کننده خطوط ثابت چهره را فلج می کند استفاده می کنند . البته استفاده از بوتاکس ممکن است عوارضی به همراه داشته باشد .

افرادی که به پهلو یا بر روی شکم می خوابند ، صورت خود را به بالش می چسبانند ، اگر این کار هر شب تکرار شود ، خطوط خواب در بین چانه و گونه ؟( در افرادی که به پهلو می خوابند ) یا در ناحیه پیشانی ( در افرادی که بر روی شکم می خوابند ) کل می گیرند . با افزایش سن و از دست رفتن قابلیت کش سانی ( ارتجاع ) پوست ، این خطوط حتی در زمانی که سر خود را بر روی روی بالش قرار نداده اید وجود خواهند داشت. اگر می توانید به پشت بخوابید  یا حداقل وضعیت خوابیدن خود را هر چند روز یک بار تغییر دهید . استفاده از روبالشی نرم می تواند کمک کند تا صورت در تماس با بالش ، تحت فشار زیاد قرار نگیرد .

چین و چروک های اطراف گوشه ی خارجی چشم ها تا حد زیادی در اثر نگاه کردن با چشم نیمه بسته یا نگاه کردن از گوشه ی چشم ایجاد می شوند . در خارج از منزل ، حتی در زمستان از عینک آفتابی با قدرت محافظت ۱۰۰ درصد در برابر پرتوی فرابنفش استفاده کنید تا چشم ها و پوست ظریف اطراف ان ها از اسیب نور خورشید در امان بمانند . به طور مرتب به چشم پزشک مراجعه کنید .

اگر در هنگام تمرکز کردن ، نگرانی یا ناراحتی ، زیاد اخم می کنید یا لب هایتان را جمع می کنید این حالت در چهره شما تثبیت خواهد شد و تکرار حرکات مزبور به ایجاد چروک می انجامد. عضلات صورت خود را در حالت خنثی تر و در وضعیت استراحت حفظ کنید .

برای داشتن پوست زیبا و بدون چروک، همچنین حفظ سفتی پوست می توانید محصولات گیاهی زیر را ملاحظه کنید .


برای دیدن محصولات درمان چروک و خرید اینجا را کلیک کنید.

كرم, صورت, پوست, تقويت كننده صورت, كرم تقويت كننده پوست, كرم تقويت كننده پوست صورت ,كرم تقويت كننده پوست خشك, ,  جلوگيري از ايجاد چين و چروك صورت, بهترين كرم تقويتي پوست, تقويت كننده پوست صورت ,تقويت كننده پوست, تقويت كننده پوست ومو, كرم تقويت كننده پوست صورت, ماسك تقويت كننده پوست, ماسك تقويت كننده پوست صورت ,محصولات هاليوود ,محصولات والنسي, تقويت كننده هاي پوست, كرم تقويتي شب ,كرم تقويت كننده شب خاويار , كرم سفت كننده پوست, كرم سفت كننده پوست صورت, كرم سفت كننده پوست دست , كرم پف كننده صورت ,كرم پف كننده صورت مرواريد, كرم پف كننده سويس فرمولا ,قويترين كرم  پف كننده صورت, سويس فرمولا, بهترين كرم پف كننده صورت, كرم پف كننده مرواريد ,كرم پف كننده حلزون, كرم پف كننده صورت و گونه ,                               

جهت مشاوره رایگان

روی برنامه مورد نظر کلیک نمایید