09308665973
13 سال هست با شماییم
  5 درصد تخفیف و ارسال رایگان ویژه پرداخت آنلاین یا کارت ب کارت  
جوان کننده پوست صورت
مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی


صاف کننده مو
درمان جای جوش
درمان تیرگی واژن
درمان چین و چروک
درمان لک و کک و مک
پک درمان ریزش مو

جوان کننده پوست صورت

پوست به طور طبیعی و با گذشت زمان و افزایش سن رو به پیری می رود و تغییراتی در آن ایجاد می شود که بعضا خارج از کنترل انسان می باشد، اما بعضی از عوامل  مانند دوری از نور خورشید، کنترل استرس و اضطراب، بیماری ها، شرایط آب و هوایی  را می توانیم به خوبی مدیریت کنیم.

یکی از سوالات رایج این است که چگونه می توانیم به پوستمان رسیدگی کنیم و از پیری زودرس جلوگیری کنیم ؟؟ یکی از بهترین راه های محافظت از پوست استفاده از کرم های روز و شب است.

پوست ما چرا و چگونه پیر می شود ؟

پوست در اثر عوامل محیطی زیادی دستخوش تغییرات شده و افزایش سن نیز از این امر مثتثنی نمی باشد. صدماتی که بر روی پوست ایجاد می شود بر روی جوانی پوست تاثیر می گذارد و پیری زود رس را فراهم می کند. در کنار این موارد نور خورشید، خراشیدگی ، استرس ، استفاده از کرم های غیر استاندارد نیز زمینه پیری زود رس است. پزشکان اوج جوانی و شادابی پوست را تا سن ۲۵ سالگی می دانند و از این سن به بعد کلاژن سازی پوست کمتر  و پیری فیزیولوژیک شروع می شود.

حالا اگر صدمه‌ها و عوامل خطرزای بیرونی بیشتر و مراقبت کمتر باشد، این روند سریع می‌شود مخصوصا از ۵۰ سالگی به بعد که هورمون استروژن که در کلاژن‌سازی نقش بسزایی دارد، ناگهان متوقف می‌شود.

چگونه از پیری پوست جلوگیری کنیم ؟

 فقط با انجام مراقبت‌های پوستی و پرهیز از عوامل صدمه‌زا می‌توان جلوی این تغییرات را گرفت یا روند آن را کندتر کرد. رسیدگی به پوست ضروری است و یکی از راه‌های آن استفاده از کرم‌های روز و شب است.

کرم روز و شب چگونه می تواند از پوست حفاظت کند؟

پیش از تعریف کرم روز و شب باید بگوییم کسانی  که تغذیه و شیوه زندگی صحیح را رعایت نکنند مثلا کسانی که مواد قندی زیادی مصرف می کنند یا زندگی پر تنش و استرس زا را تحمل می کنند و مداوم در زیر نور آفتاب هستند نباید انتظاری برای درمان چین و چروک و پیشگیری از پیری زود رس داشته باشند.

کرم روز و شب حاوی ترکیبات ترکیب‌های مختلفی از جمله اسید هیالورونیک، آلفا هیدروکسی‌اسید و ویتامین C و …. دارد که باعث افزایش ابرسانی و جلوگیری از ایجاد چین و چروک می شود .

استفاده از کرم ‌روز برای حفاظت از پوست در برابر چروکیدگی و پیری الزامی است یا مرطوب‌کننده برای پوست کافی است؟

کرم روز را بلافاصله بعد از بیدار شدن از خواب استفاده کنید و برای حفاظت بیشتر از پوست می توانید در  طول روز از کرم های آبرسان فوق قوی استفاده کنید.

از چه زمانی استفاده از کرم روز و شب را شروع کنیم ؟

بهترین دوره استفاده از کرم های روز و شب از سن  ۲۷ سالگی به بعد است در صورت عدم استفاده صد در صد باید از سن ۳۰ سال به بعد مصرف را شروع کنید حتی خانم ها در سنین یائسگی باید از کرم های محافظت کننده استفاده کنند.

پوست افرادی که از کرم‌های روز و شب استفاده می‌کنند، واقعا با کسانی که فقط از ضدآفتاب استفاده می‌کنند، تفاوت دارد؟
بله، مطالعه‌های انجام شده روی صورت دوقلوها نشان داده است، قلی که منظم، دقیق و مستمر از این کرم‌ها استفاده می‌کند، به‌وضوح چند سال جوان‌تر از قبل دیگر خود به نظر می‌رسد.

ابرسان و مغذی ژیورل

برای دیدن ابرسان و مغذی پوست ژیورل اینجا را کلیک کنید .

کرم روز و شب لورال,کرم روز و شب مارک خوب,کرم روز وشب,کرم روز و شب لیراک,کرم روز و شب اوریف لیم,کرم روز کیو وی,کرم روز miss eden,کرم تقویت کننده پوست صورت,کرم تقویت کننده پوست دست,کرم تقویت کننده پوست گیاهی هیمالیا,کرم تقویت کننده پوست چرب,کرم تقویت کننده پوست خشک,بهترین کرم تقویت کننده پوست صورت,بهترین کرم تقویت کننده پوست,کرم شب,کرم شب لورال,کرم شب خوب,کرم شب و روز,کرم شب و روز لیراک,کرم جوان کننده پوست صورت,كرم جوان كننده پوست,کرم جوان کننده پوست دست,کرم جوان کننده پوست مای,کرم جوان کننده پوست سینره,کرم جوان کننده پوست گیاهی,بهترین کرم جوان کننده پوست,کرم های جوان کننده پوست,انواع کرم جوان کننده پوست

جهت مشاوره رایگان

روی برنامه مورد نظر کلیک نمایید