09308665973   راهنمای خرید 
12 سال هست با شماییم
  تخفیف 5 درصد و ارسال رایگان برای پرداخت کارتی  
خارش کشاله ران
مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی


صاف کننده مو
درمان جای جوش
درمان تیرگی واژن
درمان چین و چروک
درمان لک و کک و مک
پک درمان ریزش مو

خارش کشاله ران

خارش کشاله ران

بحث در مورد خارش در ناحیه کشاله ران ممکن است با کسی ، از جمله پزشک ، دشوار باشد. اما احساس شرمندگی چیزی نیست. مشکل معمول است و لزوماً به معنای ابتلا به عفونت مقاربتی (STI) نیست.

در اینجا ۸ دلیل ، به غیر از STI ، برای خارش قسمتهای خصوصی همراه با نکاتی برای تسکین وجود دارد.

خارش سوارکار. این یک بیماری پوستی شایع و قابل درمان است که توسط قارچ ایجاد می شود. این امر خصوصاً در ورزشکاران شایع است زیرا قارچ در پوستی گرم و مرطوب که با لباسهایی کاملاً متناسب پوشانده شده رشد می کند.

علامت شایع خارش جوش ، بثورات قرمز ، پوسته ای و خارش دار خارق العاده است که می تواند در موارد زیر ایجاد شود:

دستگاه تناسلی
داخل رانها
باسن
چین خوردن باسن

چه چیزی می تواند خارش را تسکین دهد :

خشک نگه داشتن ناحیه و استفاده از یک روش درمانی بدون نسخه برای خارش خارش اغلب می تواند این بیماری پوستی را درمان کند. اگر اینگونه نیست ، باید به متخصص پوست یا پزشک مراقبت های اولیه معتبر مراجعه کنید.
عفونت مخمر این یکی از علل شایع این موارد است:

خارش واژن

تخمین زده می شود که ۷۵٪ از کل زنان در طول زندگی خود به عفونت مخمر مبتلا می شوند. پوشیدن لباس مصنوعی تنگ دلیل اصلی است ، اما موارد دیگری نیز وجود دارد.
علائم عفونت مخمری ، که به نام کاندیدیازیس (can-duh-die-ah-sis) نیز شناخته می شود ، شامل ترشحات غلیظ واژن ، سوزش و خارش است.

چه چیزی می تواند خارش را تسکین دهد: با مراجعه به متخصص زنان خود اطمینان حاصل کنید که به عفونت مخمر مبتلا هستید. اگر به عفونت مخمر مبتلا هستید ، متخصص زنان و زایمان می تواند درمانی مناسب برای شما توصیه کند. بسیاری از درمان های موثر وجود دارد.

واکنش آلرژیک یا تحریک. این یک علت شایع و قابل درمان خارش دستگاه تناسلی است که در زنان ، مردان و کودکان ایجاد می شود. زنان به خصوص مستعد به نظر می رسند زیرا محصولاتی مانند دوش واژن ، اسپری های بهداشتی زنانه و آسترهای زیر شلواری معطر می توانند واکنش نشان دهند. بسیاری از محصولات دیگر ، از جمله صابون های معطر ، دستمال مرطوب و لباس زیر می توانند در هر کسی واکنش ایجاد کنند.

چه عواملی می تواند خارش را تسکین دهد: برای تسکین ، باید از عواملی که باعث واکنش می شوند ، خودداری کنید. هنگامی که بتوانید از آن جلوگیری کنید ، خارش به تدریج برطرف می شود.

اگر نمی توانید علت خارش را بفهمید ، به یک متخصص زنان ، آلرژی ، یا متخصص پوست مراجعه کنید.

پسوریازیس. اگر به پسوریازیس مبتلا هستید ، مهم است که بدانید پسوریازیس می تواند در ناحیه تناسلی ایجاد شود ، در موارد زیر ظاهر می شود:

آلت تناسلی مرد
کیسه بیضه
ولوا
مقعد
چین های باسن
رانهای فوقانی

اکثر افرادی که در دستگاه تناسلی خود به پسوریازیس مبتلا می شوند ، در جای دیگری دچار پسوریازیس می شوند. مهم است که بدانید وقتی پسوریازیس در اندام تناسلی ایجاد شود ، ظاهر آن متفاوت است. ممکن است مقیاس کمتری داشته باشد. این ناحیه تمایل به احساس درد و خارش دارد. گاهی اوقات ، خارش شدید است.

چه چیزی می تواند خارش را تسکین دهد:

درمان پسوریازیس دستگاه تناسلی می تواند خارش را تسکین دهد. از آنجا که ناحیه تناسلی حساس است ، درمان دستگاه تناسلی غالباً با درمان پسوریازیس که برای سایر قسمت های بدن خود اعمال می کنید متفاوت است.

برای اینکه بدانید متخصصان پوست چگونه پسوریازیس دستگاه تناسلی را درمان می کنند به این موارد مراجعه کنید: چگونه می توانم پسوریازیس دستگاه تناسلی را درمان کنم؟
لیکن پلان این شرایط مشترک می تواند باعث ایجاد بثورات برجستگی های کوچک و خارش دار روی پوست شود. هنگامی که در ناحیه تناسلی ایجاد شود ، اغلب باعث ایجاد لکه های قرمز و خام می شود که می توانند بسوزند و خارش داشته باشند. در ناحیه تناسلی ، لیکن پلان می تواند در موارد زیر ایجاد شود:

واژن
ولوا
آلت تناسلی مرد
مقعد
چه چیزی می تواند خارش را تسکین دهد: درمان می تواند خارش و سایر علائم را تسکین دهد و همچنین از وخیم شدن بیماری جلوگیری کند. برای تشخیص و درمان دقیق ، به یک متخصص زنان یا یک متخصص پوست با هیئت مدیره مراجعه کنید.
lichen sclerosus. این وضعیت می تواند باعث ایجاد لکه های سفید و ضخیم شده در موارد زیر شود:

دستگاه تناسلی زنان
مقعد
آلت تناسلی مرد
تکه ها ممکن است احساس درد و خارش داشته باشند.

LS در مواردی که سطح استروژن کم است شایع است ، بنابراین معمولاً در دختران قبل از شروع قاعدگی و در زنان یائسه ایجاد می شود. همچنین می تواند در پسران و مردان جوان ایجاد شود.

چه چیزی می تواند خارش را تسکین دهد: اولین قدم تشخیص دقیق است ، بنابراین می خواهید به یک متخصص زنان یا یک متخصص پوست با هیئت مدیره مراجعه کنید. لیکن اسکلروزوس قابل درمان نیست ، اما درمان می تواند ناراحتی شما را کاهش دهد و از وخیم شدن بیماری جلوگیری کند.
کرم های سوزنی عفونت کرم سینه ای منجر به ایجاد موارد زیر می شود:

مقعدی به شدت خارش دار ، به خصوص در شب
کرم سوزنی انگل است. برای زنده ماندن باید درون روده های انسان زندگی کند.

وقتی کرم های مینوی ماده برای تخمگذاری آماده می شوند ، به سمت راست روده فرد حرکت می کنند. هنگامی که فرد می خوابد ، ماده ها تخمهای خود را داخل رکتوم قرار می دهند.

در حالی که کرم سنجاق در داخل راست روده است ، مقعد می تواند به شدت خارش داشته باشد. خارش می تواند آنقدر شدید باشد که کسی را از خواب سالم بیدار کند.

وقتی افراد مقعد خارش خود را می خارند ، کرم های سوزنی و تخم ها می توانند روی دست و زیر ناخن قرار بگیرند. اگر قبل از شستن دست خود ، چیزی مانند ملافه یا دستگیره را لمس کنند ، کرم های سوزنی و تخم ها می توانند روی این سطوح فرود بیایند.

می توانید کرم های سوزنی را لمس کنید و به سطحی آلوده به کرم مینا ، تخمک های آنها یا هر دو دست بزنید و سپس دهان خود را لمس کنید. از دهان شما ، کرم های سوزنی به روده های شما منتقل می شوند. از آنجا که کرم های سوزنی اغلب به این ترتیب گسترش می یابند ، بیشترین شیوع آن در کودکان است.

چه چیزی می تواند خارش را تسکین دهد: برای تشخیص و درمان دقیق باید به پزشک مراجعه کنید. اگر کرم سنجاق دارید ، معمولاً همه اعضای خانواده شما به درمان نیاز دارند. این کمک می کند تا از انتقال انگل از یک شخص به شخص دیگر جلوگیری شود.
سرطان پوست. امکان ابتلا به سرطان پوست در ناحیه تناسلی وجود دارد. سرطان پوست می تواند در موارد زیر ایجاد شود:

ولوا
آلت تناسلی مرد
کیسه بیضه
ناحیه بین کیسه بیضه (یا واژن) و مقعد
مقعد
یکی از علائم سرطان پوست ، خارش است که برطرف نمی شود. علائم دیگر شامل درد ، توده ، خونریزی یا ترشح است.

چه چیزی می تواند خارش را تسکین دهد: اگر مشکوک به ابتلا به سرطان پوست در ناحیه تناسلی خود هستید ، به یک متخصص پوست با تاییدیه هیئت مدیره مراجعه کنید. درمان می تواند نجات دهنده زندگی باشد. همچنین می تواند خارش را تسکین دهد.

برای درمان این نوع خارش توصیه میکینم از پن دئودرانت لیلاک بلژیک استفاده کنید .

null

برخی از موارد کاربرد صابون لیلاک :
– ضد تعرق اضافی بدن
– از بین بردن بوی بد بدن
– درمان قارچ پوستی
– درمان خارش و سوزش پوست
– حاوی TCC و سولفور
– ضد جوشهای مقاوم به درمان بدنی
– درمان حساسیت و کهیر پوستی
– حفظ شادابی و رطوبت و لطافت پوست

برای دیدن متن کامل و خرید اینجا را کلیک کنید
خارش واژن,خارش بدن,خارش کف پا,خارش پوست

جهت مشاوره رایگان

روی برنامه مورد نظر کلیک نمایید