09308665973
13 سال هست با شماییم
  5 درصد تخفیف و ارسال رایگان ویژه پرداخت آنلاین یا کارت ب کارت  
خطربرنزه کردن پوست دربارداری
مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی


صاف کننده مو
درمان جای جوش
درمان تیرگی واژن
درمان چین و چروک
درمان لک و کک و مک
پک درمان ریزش مو

خطربرنزه کردن پوست دربارداری

هیچ مدرک روشنی وجود ندارد که برنزه کردن – چه در بیرون و چه در بستر برنزه – مستقیماً به کودک شما آسیب برساند. چه در خارج از خانه برنزه شوید ، چه اشعه ماوراء بنفش (UV) یکسان است ، اگرچه در بستر برنزه بیشتر متمرکز است.

اما تشعشع اشعه ماوراء بنفش ، به ویژه از برنزه شدن در خانه ، علت اصلی سرطان پوست است. همچنین باعث عوارض جدی مانند پیری زودرس و چین و چروک می شود.

افرادی که برای اولین بار قبل از سن ۳۵ سالگی از یک تخت برنزه استفاده می کنند ، خطر ابتلا به ملانوما را ۷۵ درصد افزایش می دهند . برنزه به معنای واقعی کلمه به DNA شما آسیب می زند و بدن شما را ترغیب می کند تا یک واکنش “دفاعی” در برابر اشعه قرار دهد. به همین دلیل پوست شما در وهله اول تیره تر می شود.
خط پایین: برنزه کردن با تخت خطرناک است.

یکی از نگرانی های مربوط به قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش در دوران بارداری این است که پرتوهای UV می توانند اسید فولیک را تجزیه کنند. اسید فولیک یک ساختمان مهم است که کودک شما برای ایجاد یک سیستم عصبی سالم به آن نیاز دارد.

کودک شما مستعدترین اثرات منفی ناشی از اشعه ماوراء بنفش (UV) در طول سه ماهه اول شما و در آغاز سه ماهه دوم است. در این مدت پایه و اساس رشد مغز گذاشته می شود.

بیشترین دوره خطر برای جنین مربوط به ارگانوژنز است که دو تا هفت هفته پس از برداشتن است. دوره اولیه (هشت تا ۱۵ هفته پس از برداشت) نیز یک زمان پرخطر محسوب می شود.

اشعه ماوراء بنفش ممکن است برای کودک شما مضر باشد.محققان دریافتند کودکانی که در استرالیا به دنیا آمده اند و در طول سه ماهه اول در معرض اشعه ماوراء بنفش بالاتر قرار داشتند ، میزان اسکلروز بیشتر داشتند.

به خاطر داشته باشید که اگر در دوران بارداری برنزه می شوید ، ممکن است پوست شما نسبت به اثرات پرتودهی حساس باشد. این به دلیل هورمونهای بارداری است. این مسئله این است که شما با فراموش کردن استفاده از ضد آفتاب در بیرون ، به تختخواب برنزه یا برنزه کردن غیرمستقیم می روید.

برخی از خانم ها در دوران بارداری دچار کلوزوما می شوند. این حالت باعث ایجاد لکه های تیره روی پوست می شود که معمولاً “ماسک بارداری” نامیده می شود. قرار گرفتن در معرض آفتاب معمولاً باعث ایجاد وخیم تر شدن کلوزوما می شود ، بنابراین هر نوع برنزه شدن در حین بارداری ممکن است باعث ایجاد یا بدتر شدن کلواسما شود.

زنان باردار نمی توانند از انواع پرتونگاری اجتناب کنند. به عنوان مثال ، در هنگام سونوگرافی در معرض مقدار کمی قرار می گیرند. اما نکته اصلی درک خطر و محدود کردن هرگونه قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش غیرضروری است.

اگر باید طی ۹ ماه دیگر برنزه شوید ، بهترین شرایط برای شما این است که به یک لوسیون یا شوینده برنزه کننده در این دوران نیاز دارید . تختخواب برنزه هرگز ایده خوبی نیست ، خواه حامله باشید یا نه. درعوض ، امن ترین گزینه صرفنظر از برنزه کردن پایه و نشان دادن درخشش طبیعی بارداری است.

اگر به دنیال یک شوینده برنزه کننده مناسب و بی خطر هستید برای شما پن شوینده لیلاک رو معرفی میکنم .

پن برنزه کننده لیلاک

پن پن برنزه لیلاک بلژیک:

– برنزه کننده پوست
– برنزه سریع و ماندگار
– مناسب بعد از افتاب سوختگی
– افزایش دهنده رنگدانه های پوست
– بهبود ملانین سازی پوست
– قابل استفاده برای صورت و بدن
– آنتی اکسیدان و مرطوب کننده پوست
– ساخت بلژیک
– مجوزبهداشتی ۱۲۹۳۶۰۹۲۴۱۳۹۳۲۱۲
– ۱۰۰ گرم

برای دیدن متن کامل و خرید پن برنزه کننده لیلاک اینجا را کلیک کنید .

برنزه شدن سريع,برنزه شدن با وازلین,برنزه كردن با قهوه بدون افتاب,برنزه كردن,,برنزه كردن با آفتاب,برنزه كردن با قهوه

جهت مشاوره رایگان

روی برنامه مورد نظر کلیک نمایید