09308665973
14 سال هست با شماییم
  5 درصد تخفیف و ارسال رایگان ویژه پرداخت کارتی یا آنلاین  
درمان تیرگی آرنج و زانو
مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی


صاف کننده مو
درمان جای جوش
درمان تیرگی واژن
درمان چین و چروک
درمان لک و کک و مک
پک درمان ریزش مو

درمان تیرگی آرنج و زانو

قویترین,بهترین,درمان,تیرگی,سیاهی,زیر بغل,ارنج,کشاله ران

تیرگی آرنج و سر زانو به خصوص در میان خانم ها شایع تر هست و تا جایی که در خانه و در میان دوستان خود نیز از پوشیدن لباس های آستین کوتاه خودداری می کنند چون با روحیه و لطافت زنانه آن ها تضاد پیدا می کند. در اینجا ما شما را با چگونگی درمان تیرگی ناحیه های تیره بدن آشنا می کنیم.

عدم رعایت نظافت

زمانی که بهداشت فردی را رعایت نکنید لایه های مرده در قسمت های زانو و آرنج تجمع پیدا می کنند و در نتیجه تیرگی بدن حاصل می شود.

اصطکاک مداوم

آرنج و زانو نواحی‌ای هستند که بیشتر درمعرض تماس با محیط و اصطکاک با البسه، مبل، فرش، میز و… قرار می‌گیرند و این آسیب‌های مکرر ومداوم سبب افزایش ضخامت پوست در این نواحی و تیره شدن آنها می‌‌شود.

نشستن بر سر زانو و لم دادن بر روی آرنج

این مورد از علل شایع در تیرگی بدن هست چون اصطکاک ایجاد شده در این قسمت ها تجمع لایه های مرده را زیادتر می کند.

تماس زیاد با نور خورشید

معمولا افرادی که تماس زیاد با خورشید دارند دچار تیرگی می شوند به‌دلیل تولید ملانین بیشتر پوست، ظاهری تیره به‌خود می‌گیرد.

خشک شدن پوست

خشکی باعث می‌شود که پوست استعداد بیشتری برای تیره شدن داشته باشد. پوست زانو و آرنج غدد سباسه (چربی) کمتری نسبت به سایر قسمت‌های بدن دارد بنابراین بیشتر احتمال خشک شدن دارد.

برای مشاهده محصولات درمان تیرگی بدن اینجا کلیک نمایید

درمان تیرگی زانو با لیزر,درمان تيرگي زانو,رفع تیرگی زانو,درمان سیاهی زانو,درمان سیاهی زانو و آرنج,رفع تیرگی زانو و قوزک پا,رفع تيرگي زانو و آرنج,رفع تیرگی زانو و زیر بغل,رفع تیرگی کشاله ران با داروهای گیاهی,رفع تیرگی کشاله ران و واژن,رفع تیرگی کشاله ران با لیزر,درمان سیاهی کشاله ران وزیر بغل,درمان سیاهی کشاله ران و واژن,رفع تیرگی کشاله ران با حنا,رفع تیرگی کشاله ران و ناحیه تناسلی,رفع تیرگی کشاله ران وزیر بغل,قویترین,بهترین,درمان,تیرگی,سیاهی,زیر بغل,ارنج,کشاله ران,رفع تيرگي زيربغل و كشاله ران,رفع تیرگی کشاله ران در منزل,درمان تیرگی کشاله ران و واژن,درمان تیرگی کشاله ران و زیر بغل,درمان تیرگی کشاله ران با طب سنتی,درمان تیرگی کشاله ران با لیزر

09308665973

جهت مشاوره کلیک کنید