09394950588-09308665973
13 سال هست با شماییم
  5 درصد تخفیف و ارسال رایگان ویژه پرداخت آنلاین یا کارت ب کارت  
درمان تیرگی پوست در بارداری
مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی


صاف کننده مو
درمان جای جوش
درمان تیرگی واژن
درمان چین و چروک
درمان لک و کک و مک
پک درمان ریزش مو

درمان تیرگی پوست در بارداری


بدیهی است ، شما ممکن است در طول تابستان به دنبال رفتن به سواحل باشید و از آن لذت ببرید اما در آستین های بلند یا شلوار کامل نمی توانید از آن لذت ببرید. البته ، شما در چنین محیطی احساس می کنید خود را بیگانه نشان دهید. من دیده ام که چندین زن نسبت به آگاهی از زانوها و آرنج های تیره آگاه شده و به طرز ناامید کننده ای روش های مختلفی را برای خلاص شدن از شر آنها انجام می دهند. زانوهای تیره ، زیر بغل های تیره و آرنج های تاریک ، تمام اعتماد به نفس شما را از بین می برد و مانع پوشیدن لباس های فانتزی می شود. به جای اینکه لباس های کوتاه مورد علاقه خود را از کمد خود دور کنید ، از توصیه های من استفاده کنید. شما باید به دنبال یک راه حل کامل برای آرنج های تیره و روشن شدن زانو باشید. میدونی چیه؛ شما به یک مکان مناسب برای یک راه حل کامل رسیده اید!

علل زانوهای تیره و آرنج های تیره

تجمع سلول های مرده:

آرنج های تیره یا زانوهای تیره در هنگام تجمع پوست تیره در این مناطق نسبت به بقیه بدن رخ می دهد.

می دانیم که پوست ما دوره ریختن ۲۸ روز دارد. اگر سلولهای مرده به درستی از بین نروند ، آنها به مرور زمان جمع می شوند و منجر به تیرگی پوست می شوند.

پسوریازیس :
این وضعیت پزشکی منجر به تولید سریع سلولهای پوستی می شود. در نتیجه پوسته پوسته شدن پوست رخ می دهد. در شرایط شدید ، این لکه ها خونریزی را شروع می کنند.

قرص های ضد بارداری

جدا از عوارض جانبی دیگر ، قرص های ضد بارداری روی پوست شما نیز تأثیر می گذارد و منجر به تیرگی پوست می شود.

اگزما
همچنین به عنوان درماتیت آتوپیک شناخته می شود. در این شرایط پزشکی ، تکه های خارش دار و ملتهب روی پوست ظاهر می شوند. این در بین جوانان و نوزادان متداول است.

ملاسما
به این نقاط لکه های تاریک گفته می شود که غالباً پس از یک بارداری اخیر ایجاد می شود.

لکه های سنی و برآمدگی ها
در بعضی مواقع ، اینها غیرقابل اجتناب هستند زیرا طبیعتاً با افزایش سن ظاهر می شوند

عادات سبک زندگی که زانوها و آرنج های تیره را بدتر می کند
قرار گرفتن در معرض خاک :

خاک یکی از دلایل عمده آرنج و زانوهای تیره است. هنگامی که دوش می گیریم ، معمولاً نواحی بدن را که دسترسی به آنها سخت است ، پرش می کنیم. به این ترتیب ، خاک شروع به نفوذ به لایه سلول می کند. تزریق و اصطکاک بیشتر مشکل را بدتر می کند. در نتیجه سلولهای مرده در این مناطق لایه ای تیره ایجاد می کنند.

مقدار اصطکاک اضافی “
بدن ما تمایل طبیعی برای نشان دادن واکنش دارد. اگر بدن در هر قسمتی اصطکاک زیادی را تجربه کند ، واکنش نشان می دهد. این لایه از سلولهای ضخیم در آن منطقه ایجاد می کند. در نتیجه این مناطق نسبت به بقیه بدن تیره تر می شوند. به همین روش ، زانوها و آرنج هایمان تاریک می شوند.

خشکی :
اصطکاک شدید همچنین باعث از بین بردن رطوبت از پوست می شود. این وضعیت همچنین به تیرگی پوست منجر می شود. زنان غالباً از کرم زانو و آرنج تیره استفاده می کنند اما نواحی را بیش از حد خشک نگه می دارند و نتایج مطلوب هرگز حاصل نمی شود. برای مسائل مربوط به خشکی پوست از مرطوب کننده استفاده کنید

نور خورشید :
حتی اگر سلول ها مرده باشند ، پوست بیرونی نور خورشید را جذب می کند. این پدیده مسئله را بیشتر می کند. سلول های مرده پوست در حال حاضر تاریک هستند و با قرار گرفتن در معرض آفتاب تاریک تر می شوند .

درمان تیرگی
استفاده از ضد افتاب :
زنانی که آرنج و زانوهای آنها تیره است ، باید قبل از بیرون رفتن از صفحه آفتاب استفاده کنند. اگر در ساحل هستید ، باید بعد از هر دو ساعت یک صفحه آفتاب خوب اعمال کنید . مناطقی که تابستان خشن است ، خصوصاً در هند ، صفحه نمایش خورشید به عنوان بخشی لاینفک در زندگی روزمره تبدیل می شود. برای آگاهی از همه موارد ضد آفتاب و انواع آن ، می توانید وبلاگ مراقبت از تابستان ما را بررسی کنید . زنان باید جدا از کرم مناسب برای زانوها و آرنج های تیره در هند ، از صفحه نمایش خورشید استفاده کنند .

استفاده از لایه بردار :
علاوه بر کرم خوب زانو ، برای خلاص شدن از سلول های مرده باعث تاریکی زانوها باید از اسکراب نیز استفاده کنید. همچنین ، خیلی سخت نکشید – این فقط باعث تحریک پوست اطراف آرنج و زانو می شود ، بنابراین ملایم باشید .

برای دیدن کرم های روشن کننده بدن و خرید اینجا را کلیک کنید .

تیرگی زانو و آرنج,تیرگی زانو درمان,تیرگی زانو و کشاله ران,رفع تیرگی زانو,تیرگی ناحیه تناسلی در بارداری,تیرگی ناحیه تناسلی مرد,تیرگی ناحیه تناسلی بعد از زایمان,تیرگی ناحیه تناسلی در دوران بارداری

جهت مشاوره رایگان

روی برنامه مورد نظر کلیک نمایید