09308665973
14 سال هست با شماییم
  5 درصد تخفیف و ارسال رایگان ویژه پرداخت کارتی یا آنلاین از سایت  
درمان جای سوختگی
مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی


صاف کننده مو
درمان جای جوش
درمان تیرگی واژن
درمان چین و چروک
درمان لک و کک و مک
پک درمان ریزش مو

درمان جای سوختگی

اگر درمان جای سوختگی را میخواید با ما همراه باشید . تا به حال یک فنجان قهوه داغ یا ظرف های شسته شده را با آب داغ کرده اید ، ممکن است دچار سوختگی در آب گرم شوید. سوختگی های زیادی در اثر گرمای خشک ناشی از آتش سوزی ، آهن داغ یا اجاق گاز ایجاد می شود. سوختگی ناشی از چیزی خیس – مانند بخار یا آب گرم – به آن پوستی گفته می شود.

پوسته پوسته شدن آب گرم می تواند باعث ایجاد درد و صدمه به پوست از گرمای مرطوب یا بخارات شود. این نوع سوختگی می تواند خطرناک باشد زیرا بافت ها و سلول های آسیب دیده را از بین می برد. بدن شما حتی ممکن است از گرما در شوک باشد. در موارد جدی تر ، این سوختگی می تواند تهدید کننده زندگی باشد.

اسکالدها ی ایجاد شده بعد سوختگی :
اسکالدها ممکن است تصادفی باشند یا خیر . که بیشتر در موارد زیر ایجاد می شود

با ریختن یک نوشیدنی یا سوپ داغ روی پوست خود می توانید خود را سرخ کنید.
اگر خیلی نزدیک هستید بخار حاصل از فر یا مایکروفر نیز می تواند شما را بسوزاند.
اگر بخاری آب شما بالای ۱۲۰ درجه فارنهایت تنظیم شده باشد ، سوختگی آب شیر بیشتر است.
سوختگی رسوب به ویژه در صنعت رستوران ها رایج است. در آشپزخانه رستوران برای جلوگیری از رشد باکتری ها و تمیز کردن صحیح وسایل آشپزخانه باید دمای آب بالا نگه داشته شود. طغیان یا تصادف می تواند در عرض چند ثانیه باعث صدمات جدی در پوسته شود.

اسکالدها یا سوختگی های آب جوش می تواند دردناک و خطرناک باشد. شدت علائم شما به جدی بودن سوختگی شما بستگی دارد.

چهار نوع سوختگی بر اساس میزان آسیب به پوست شما وجود دارد:

سوختگی سطحی اپیدرمی . این سوختگی روی لایه بیرونی پوست شما (اپیدرم) تأثیر می گذارد. ممکن است قرمزی ، تورم و درد را تجربه کنید.

سوختگی سطحی پوستی. این پوسته به لایه دوم پوست شما (درم) می رسد و بر انتهای عصبی ، رگ های خونی و فولیکول های مو تأثیر می گذارد. ممکن است پوست شما به رنگ صورتی کمرنگ باشد ، و دردی و تاول خفیف را تجربه خواهید کرد.

سوختگی عمیق پوستی / ضخامت جزئی. مشابه سوختگی سطحی پوست ، با این سوختگی ، دو لایه اول پوست آسیب دیده است. سوختگی شما بسیار دردناک یا بدون درد خواهد بود. پوست شما قرمز و بدون رطوبت خواهد شد. همچنین ممکن است تورم و تاول را تجربه کنید.

سوختگی با ضخامت کامل این سوختگی جدی ترین است و هر سه لایه پوست شما (اپیدرم ، درم و زیر جلدی) را تحت تأثیر قرار می دهد. سوختگی با ضخامت کامل را می توان به عنوان سوختگی درجه سوم طبقه بندی کرد و نیاز به مراقبت فوری پزشکی دارد. ممکن است تغییر بافت پوست را از صاف تا چرمی یا مومی تجربه کنید. پوست شما از بین می رود و سوختگی ممکن است بافت های شما را سیاه کند.

اگر تجربه لرز را شروع کردید و یا سوختگی شما بیش از یک ناحیه سه اینچی را پوشانده است ، سریعاً به دنبال مراقبت های پزشکی باشید.

درمان اسکالدها در خانه :

برای جلوگیری از آسیب بیشتر ، منبع گرما را بردارید.
آب خنک سرد را برای حداقل ۲۰ دقیقه آب خنک کنید. از یخ ، آب یخ زده یا مواد چرب استفاده نکنید. در طی این فرایند ، فرد را گرم نگه دارید تا دمای مناسب بدن حفظ شود.
اگر سوختگی بخش بزرگی از بدن را پوشانده است ، خود را در آب خنک نکنید. این می تواند باعث شود گرمای بدن از بین برود و آسیب دیدگی را بیشتر کند.
هرگونه جواهرات یا لباس هایی را در نزدیکی ناحیه آسیب دیده بردارید تا دمای پوست کاهش یابد و فضای اتاق تورم ایجاد شود . اگر وسایل در سوختگی گیر کرده اند ، آنها را از بین نبرید. این می تواند باعث آسیب بیشتر شود.
سوختگی را با یک باند مرطوب یا پارچه تمیز بپوشانید. در اینجا مجموعه ای از لنت های سوختگی مرطوب وجود دارد که می توانند از پوست پوسته پوسته شده محافظت کنند.
در صورت امکان ، منطقه سوخته را از سطح قلب بالا ببرید.
هر تاول را بشکنید.
سوختگی های پوسته پوسته شدن زمان لازم برای بهبودی دارند. در حالی که موارد خفیف ممکن است روزها طول بکشد ، موارد شدیدتر می تواند هفته ها طول بکشد تا کاملاً بهبود یابد.

اگر متوجه علائم شوک یا علائم عفونت شده اید ، یا اگر سوختگی شما از سه اینچ بیشتر است ، به دنبال فوریت های پزشکی باشید.

برای درمان سریع قرمزی و سوختگی بهتر از کرم ترمیم کننده فریش فروت استفاده کنید .کرم آبرسان، مغذی و ضدقرمزی ژیورل فرانسه حاوی روغن جوجوبا، جو دوسر و ویتامین E می باشد. این کرم برای درمان خشکی پوست، کم آبی پوست(دی هیدراته)، قرمزی و التهاب پوست تجویز می شود. همچنین بخاطر داشتن جو دوسر برای پوست های مستعد اگزما و درماتیت نیز تجویز می شود.
عصاره جو دوسر، با داشتن ترکیبات فلاونوئید دارای اثر ضدالتهاب قوی و به واسطه داشتن ساپونین دارای اثر تنظیم کننده سیستم دفاعی می باشد، عصاره جو دوسر هم چنین ریسک عفونت های باکتریایی ثانویه را از طریق مهار اتصالات باکتری استافیلوکوک طلایی به سلول های کراتینوسیت کاهش می دهد.

– روشن کننده درمانی قوی پوست به علت دارا بودن ROUMEX تایروستات و پیگمنت های معدنی
– ترمیم کننده قوی پوست بعد از پلکسر، لیزر، میکرو، پیلینگ و سایر کارهای تهاجمی پوست
– پیشگیری و درمان لک های موجود
– آبرسانی عمیق پوست
– درمان لک های پوستی
– درمان نازکی پوست
– درمان قرمزی پوست
– جلوگیری از ایجاد لک های پلکسر، لیزر، آفتاب، بارداری، افزایش سن، کک و مک و…

برای دیدن متن کامل و خرید اینجا را کلیک کنید .

سوختگی پوست,سوختگی دست,سوختگی با آب جوش,سوختگی با بخار آب,سوختگی پای نوزاد,سوختگی دست کودک

09308665973

جهت مشاوره کلیک کنید