09308665973
13 سال هست با شماییم
  5 درصد تخفیف و ارسال رایگان برای پرداخت کارتی یا آنلاین از سایت  
درمان جوش سر سیاه بینی
مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی


صاف کننده مو
درمان جای جوش
درمان تیرگی واژن
درمان چین و چروک
درمان لک و کک و مک
پک درمان ریزش مو

درمان جوش سر سیاه بینی

جوش های سرسیاه ضایعات کوچک و تیره ای هستند که روی پوست ، اغلب در صورت و گردن ظاهر می شوند. آنها از ویژگی های آکنه خفیف هستند ، اما می توانند بدون وجود سایر علائم آکنه ظاهر شوند. آنها حاوی یک نسخه اکسید شده از ملانین هستند ، این رنگدانه تیره است که توسط سلول های پوست ساخته می شود.

جوش های سرسیاه نوعی کومدون است. کومدون ها هنگامی اتفاق می افتند که منافذ پوست با سلول های مرده پوست و یک ماده محافظ روغنی و چربی شناخته می شود.

قسمت بالای جوش سرسیاه که در سطح پوست قابل مشاهده است ، دارای رنگ تیره است.

به طور معمول ، مو از فولیکول های مو در منافذ رشد می کند و غدد سباسه تولید کننده سبوم در زیر آن قرار دارند.

هنگامی که این منافذ متصل می شوند ، سلولهای مرده پوست در منافذ باز با اکسیژن موجود در هوا واکنش نشان داده و سیاه می شوند و جوش سرسیاه ایجاد می کنند.

سایر ضایعات آکنه معمولاً بسته هستند ، اما در جوش های سرسیاه ، پوست اطراف منافذ مسدود شده ، هوا باعث اکسیداسیون روغن سبوم جمع شده یا سلول های مرده پوست می شود و سیاه یا گاهی مایل به زرد می شود. جوش های سر سیاه اغلب در صورت ، پشت ، گردن ، سینه ، بازوها و شانه ها ظاهر می شوند. فولیکول های مو در این مناطق بیشتر است.

علل ایجاد جوش سر سیاه

برخی از عوامل می توانند احتمال ایجاد جوش های سرسیاه را افزایش دهند.

تغییرات سن و هورمون عامل مهمی است. مانند سایر علائم آکنه ، جوش های سرسیاهی معمولاً در دوران بلوغ ، هنگامی که تغییر در سطح هورمون ها باعث افزایش تولید سبوم می شود ، دیده می شود. با این حال ، آنها می توانند در هر سنی ظاهر شوند.

آندروژن ، هورمون جنسی مردانه ، باعث ترشح بیشتر سبوم و گردش بیشتر سلول های پوستی در اطراف بلوغ می شود. دختران و پسران در دوران بلوغ سطح بالاتری از آندروژن را تجربه می کنند.

پس از بلوغ، تغییرات هورمونی مربوط به قاعدگی، حاملگی و و استفاده از کنترل بارداری قرص همچنین می توانید در دانه های سرسیاه در زنان به ارمغان بیاورد.

تولید بیش از حد سلول های پوستی توسط بدن می تواند باعث ایجاد جوش های سرسیاه شود.

عوامل دیگر عبارتند از :

مسدود کردن یا پوشاندن منافذ توسط مواد آرایشی و پوشاکی
تعریق زیاد
اصلاح و سایر فعالیت هایی که فولیکول های مو را باز می کند
رطوبت و چربی زیاد در محیط نزدیک
برخی شرایط سلامتی مانند استرس ، سندرم تخمدان پلی کیستیک (PCOS) و سندرم قبل از قاعدگی (PMS)
داروهایی که گردش سریع سلولهای پوستی را تشویق می کنند
استفاده از برخی داروهای مبتنی بر استروئید ، مانند کورتیکواستروئیدها

درمان جوش های سر سیاه :

پاکسازی : اسکراب های مخصوص لایه برداری ملایم صورت می توانند کمک کنند. به دنبال عطرهای مناسب و پوستی حساس باشید و از هر چیزی که باعث خشکی بیش از حد پوست می شود خودداری کنید.

اگرچه خشک کردن پوست با کاهش تولید بیش از حد روغن مهم است ، اما خشک شدن بیش از حد آن به دلیل تحریک تولید اضافی روغن توسط غدد ، ممکن است شرایط را بدتر کند.

آرایش و مواد آرایشی : از محصولات غیر کمدوژن استفاده کنید که منافذ پوست را مسدود نمی کند ، باید منافذ پوست را تمیز و باز نگه دارد و از تجمع پوست مرده بکاهد.

عوامل تحریک کننده هورمونی می توانند جوش های سرسیاه را اجتناب ناپذیر کنند ، اما برخی از عوامل می توانند خطر را افزایش دهند یا آنها را بدتر کنند.

فشردن : اجتناب از فشردن دانه های سرسیاه، حتی با یک فلز جوش سر سیاه پاک، به عنوان این می تواند باعث تحریک پوست و ایجاد مشکل بدتر است.

بخارپز کردن : مدتهاست که حمام بخار به عنوان درمانی برای جوشهای سرسیاه توصیه می شود ، بر این اساس که “منافذ را باز می کند”. با این حال ، این تحقیقات تایید نشده است. برخی از افراد می دانند که این مسئله مشکل را بدتر می کند.

پن تخصصی ضدجوش پوست چرب لیلاک بلژیک ایده آل برای پوست نرمال، چرب و مختلط می باشد. این پن شوینده با دارا بودن ایکتیول Ichthyol، تی تی سی TCC، روغن بادام، روغن بهار، روغن آلوئه ورا و گلیسیرین باعث درمان انواع جوش های پوستی اعم از جوش های غرورجوانی، کیستی، چرکی، عفونی و کومدون ها می گردد. ماده ایکتیول موجود در این پن تنها ماده ایی که می تواند جوش های چرکی و عفونی را درمان کند.
با استفاده از این پن شما پوستی بدون آکنه را تجربه خواهید کرد.

پن ضد جوش پوست چرب لیلاک

برخی از خواص کلیدی پن ضدجوش پوست چرب لیلاک:

– ضدجوش و آنتی باکتری قوی مناسب پوست های نرمال، چرب و مختلط
– درمان جوش سرسیاه و سرسفید
– درمان آکنه های مقاوم به درمان
– حاوی ایکتیول و TTC 1%
– کنترل ترشح سبوم پوستی
– کنترل چربی پوست
– مناسب درماتیت سبورئیک
– درمان منافذ باز پوست صورت

برای دیدن متن کامل و خرید اینجا را کلیک کنید .

جوش سر سیاه بینی,جوش سر سیاه بزرگ,جوش سر سیاه در کمر,جوش سر سیاه صورت,جوش سر سیاه دور لب

جهت مشاوره رایگان

روی برنامه مورد نظر کلیک نمایید