09308665973   راهنمای خرید 
12 سال هست با شماییم
  تخفیف 5 درصد و ارسال رایگان برای پرداخت کارتی  
درمان ریزش مو با روغن سیاه دانه
مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی


صاف کننده مو
درمان جای جوش
درمان تیرگی واژن
درمان چین و چروک
درمان لک و کک و مک
پک درمان ریزش مو

درمان ریزش مو با روغن سیاه دانه

آیا روغن سیاه دانه برای ریزش مو موثر است؟

اگر درمان های طبیعی ریزش مو را بررسی کرده اید ، ممکن است توصیه هایی را برای محصولاتی که حاوی روغن سیاه دانه هستند مشاهده کرده باشید.

روغن سیاه دانه که از دانه های Nigella sativa ، درختچه ای گلدار که در شرق اروپا و آسیای غربی رشد می کند ، تولید می شود ، دارای سابقه طولانی به عنوان ادویه و عنصر اصلی در انواع مختلف طب سنتی است.

در حالی که چند مطالعه در مقیاس کوچک نشان داده اند که روغن سیاه دانه ممکن است مزایایی برای رشد مو و جلوگیری از ریزش مو داشته باشد .
در زیر ، توضیح داده ایم که روغن سیاه دانه چیست و چگونه می تواند به درمان ریزش مو کمک کند. ما همچنین سایر مزایای بالقوه روغن سیاه دانه برای سلامتی را بررسی کرده ایم ، از جمله مزایای احتمالی آن به عنوان یک عنصر طبیعی مراقبت از پوست.

روغن سیاه دانه چیست؟

روغن سیاه دانه روغنی است که از دانه های Nigella sativa ، درختچه ای که در شرق اروپا و آسیای غربی یافت می شود ، تولید می شود.

مانند بسیاری از روغنهای گیاهی دیگر ، روغن سیاه دانه معمولاً به عنوان یک درمان طبیعی برای بیماریهای مختلف معرفی می شود.

روغن سیاه دانه به عنوان یک عنصر در طب سنتی سنتی سابقه طولانی دارد. سیاه دانه ها در داخل مقبره توت عنخ آمون فرعون مصر یافت شد. در بسیاری از متون پزشکی قدیمی نیز از سیاه دانه هایی که دارای خواص درمانی هستند ، یاد شده است.

سیاه دانه های مورد استفاده برای تولید روغن سیاه دانه نیز با استفاده از انواع مختلف نام گذاری می شوند. اینها شامل زیره سیاه ، دانه پیاز سیاه ، زیره سیاه ، کالونجی سیاه ، کلانجی و دانه های نیگلا هستند.

آیا روغن دانه سیاه ریزش مو را درمان می کند؟

روغن سیاه دانه اغلب به عنوان یک درمان طبیعی برای ریزش مو و جایگزینی برای داروهایی مانند ماینوکسیدیل و فیناستراید معرفی می شود.

اگر به صورت آنلاین شامپوها ، نرم کننده ها و سایر محصولات پیشگیری از ریزش مو را جستجو کنید ، اغلب می توانید روغن سیاه دانه را که به طور برجسته به عنوان یک ماده فعال برای جلوگیری از ریزش و تقویت رشد مو ذکر شده است ، بیابید.

تحقیقات نشان داده است که روغن سیاه دانه چندین اثر بیولوژیکی دارد. به عنوان مثال ، این یک ماده ضد میکروبی شناخته شده است (ماده ای که باکتری ها را از بین می برد). همچنین دارای اثرات ضد التهابی است که ممکن است آن را به درمان مفیدی برای برخی از اختلالات پوستی تبدیل کند.

یک مطالعه که در مجله بین المللی علوم و تحقیقات داروسازی منتشر شد ، نشان داد که روغن تهیه شده از ترکیب سیاه دانه ، حنا ، نارگیل ، انگور فرنگی هندی و سایر مواد باعث کاهش ریزش مو در مردان و زنان ۱۷ تا ۴۰ ساله می شود.

ریزش مو بعد از کرونا , ریزش مو سکه ای,ریزش مو شدید,ریزش مو بعد از کاشت,ریزش مو با انتهای سفید,ریزش مو بعد از زایمان

جهت مشاوره رایگان

روی برنامه مورد نظر کلیک نمایید