09308665973   راهنمای خرید 
11 سال هست با شماییم
  11 درصد تخفیف و ارسال رایگان برای پرداخت آنلاین ویژه عید نوروز  
درمان سلولیت با لیپوساکشن
مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی


صاف کننده مو
درمان جای جوش
درمان تیرگی واژن
درمان چین و چروک
درمان لک و کک و مک
پک درمان ریزش مو

درمان سلولیت با لیپوساکشن


درمان سلولیت با لیپوساکشن عوارض لیپوساکشن برگشت چربی بعد از لیپوساکشن لاغری چربی شکم خطرات لیپوساکشن
در حالی که اکثر بیماران بعد از لیپوساکشن فقط دچار کبودی و تورم می شوند که خوشبختانه با گذشت زمان بهبود می یابد، همیشه خطر بروز عوارض جانبی جدی تر وجود دارد. از جمله مواردی که از نظر روحی و جسمی نیز دردناک هستند. هر کس که در حین عمل بیهوشی انجام می شود، در معرض خطر آریتمی قلب، واکنش منفی به داروها یا حتی آسیب مغزی در موارد شدید قرار دارد.
اگر تصمیم به انجام لیپوساکشن دارید، پس از امتحان کردن سایر روشهای طبیعی برای بهبود بافت پوست، این کار را انجام دهید. به عنوان مثال، تغییر رژیم غذایی و سبک زندگی باعث درمان سلولیت پوست می شود.

» آیا این درست است که چربی لیپوساکشن برمی گردد؟
تحقیقات اخیر نشان می دهد بیمارانی که تحت لیپوساکشن قرار گرفته اند ، ممکن است دریابند که سلولیت یا چربی بدن آنها طی یک سال دوباره ظاهر می شود. حتی تکان دهنده تر این چربی در مکانی دیگر که از آن خارج شده ، دوباره ظاهر می شود.
محققان دانشگاه کلرادو ۳۲ بیمار را مورد مطالعه قرار دادند: ۱۴ نفر دارای لیپوساکشن و ۱۸ نفر (گروه کنترل) مورد مطالعه قرار گرفتند. هیچکدام از بیماران رژیم خود را تغییر ندادند و یا کارهای ورزشی خود را انجام دادند و افرادی که لیپوساکشن داشتند متوجه شدند در حالی که در ابتدا چربی بدن کاهش می یابد، اما بعداً برگشت می یابد – خصوصاً در اطراف شکم و بالای بدن. این چربی زیر جلدی نیست که برگشت داد (در واقع در زیر پوست) ، بلکه چربی احشایی خطرناک تر ، عمیق تر ایجاد شده بود. نوع چربی بدن که در بیماران پس از لیپوساکشن برگشت داده است با بسیاری از بیماریهای مزمن از جمله بیماری های قلبی و مرگ زودرس همراه است.

» چگونه می تواند چربی بعد از لیپوساکش برگردد؟
محققان این مطالعه با توجه به اینکه لیپوساکشن نتیجه پایداری به بار نیاورد ، توضیح دادند که چربی ها پس از انجام عمل لیپوساکشن برمی گردند زیرا بیماران هیچ تغییری در ماندگاری در زندگی ایجاد نکرده اند. به عنوان مثال ، اگر چربی را از ناحیه لگن برداشته اید اما همچنان به خوردن غذا ادامه می دهید تا وزن اضافی بدن بیشتر شود ، بدن به ساخت و ذخیره سلول های جدید چربی ادامه می دهد. همانطور که آنها بیان می کنند ، “ما فکر می کنیم مغز به نوعی می داند چربی چربی چقدر است و [به لیپوساکشن] به شکلی برای تنظیم آن وزن پاسخ می دهد. به همین دلیل جلوگیری از چاقی بسیار مهم است.

» استفاده از لیپوساکشن برای از بین بردن سلولیت
حتی اگر این روش را داشته باشید، باید تغییراتی همیشگی در رژیم و سطح فعالیت بدنی خود ایجاد کنید. در غیر این صورت سلولهای چربی و سلولیت بیشتری در جای دیگر بدن ایجاد و ذخیره می شوند و بسیار خطرناکتر از حالت قبلی می شود.

» راههای طبیعی برای درمان سلولیت
بهترین روش استفاده از راههای طبیعی برای درمان سلولیت هست در زیر به نمونه ایی از این روش ها اشاره می شود.
– داشتن تغذیه با چربی کم
– مصرف چربی های مفید مثل دانه کتان
– ورزش منظم
– کاهش مصرف شکر و نمک
– نوشیدن زیاد آب
– استفاده از غذاهای پر فیبر
– استفاده از کرم و ژل های ضد سلولیت

» برای مشاهده ژل ضد سلولیت اینجا کلیک نمایید

جهت مشاوره رایگان

روی برنامه مورد نظر کلیک نمایید