09308665973
13 سال هست با شماییم
  5 درصد تخفیف و ارسال رایگان برای پرداخت کارتی یا آنلاین از سایت  
درمان شلی پوست بعد از لاغری
مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی


صاف کننده مو
درمان جای جوش
درمان تیرگی واژن
درمان چین و چروک
درمان لک و کک و مک
پک درمان ریزش مو

درمان شلی پوست بعد از لاغری

کاهش وزن یک دستاورد چشمگیر است که خطر بیماری شما را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. با این وجود، افرادی که نیازه زیاد لاغر بشوند، غالباً پوست شل بدنشان شل می شود که ممکن است بر ظاهر و کیفیت زندگی تأثیر منفی بگذارد.
در این مقاله به بررسی چه عواملی باعث شل شدن پوست در اثر کاهش وزن می شود، خواهیم پرداخت.

» چه عواملی باعث شل شدن پوست بعد از کاهش وزن می شود؟
پوست بزرگترین عضو بدن شماست و یک سد محافظ در برابر محیط ایجاد می کند. درونی ترین لایه پوست شما از پروتئین ها، از جمله کلاژن و الاستین تشکیل شده است. کلاژن که ۸۰٪ از ساختار پوست شما را تشکیل می دهد، استحکام را فراهم می کند. الاستین قابلیت ارتجاعی را فراهم کرده و به محکم شدن پوست شما کمک می کند.
در حین افزایش وزن، پوست گسترش می یابد تا جایی برای افزایش رشد شکم و سایر قسمت های بدن فراهم شود. بارداری یکی از نمونه های این گسترش است. انبساط پوست در دوران بارداری طی چند ماه اتفاق می افتد، و پوست منبسط به طور معمول در طی چند ماه از تولد نوزاد جمع می شود.
هنگامی که پوست بطور قابل توجهی کشیده شده و برای مدت طولانی از این روش باقی مانده است ، الیاف کلاژن و الاستین آسیب می بینند. در نتیجه ، آنها برخی از توانایی های خود را برای عقب نشینی از دست می دهند.
در نتیجه ، وقتی کسی وزن زیادی از دست می دهد، پوست اضافی از بدن آویزان می شود. به طور کلی ، هر چه کاهش وزن بیشتر باشد ، اثر شل پوست نیز برجسته تر خواهد شد.
آموزش مقاومت را انجام دهید

» جلوگیری از شل شدگی با ورزش:
درگیر شدن در ورزش منظم با تمرین قدرتی یکی از راههای موثر برای ایجاد توده عضلانی در بزرگسالان جوان و مسن است. علاوه بر کمک به شما در سوزاندن کالری بیشتر ، افزایش حجم عضلات ممکن است به بهبود ظاهر پوست شل نیز کمک کند.

» درمان و جلوگیری از شلی پوست با محصولات:
برای جلوگیری از شلی پوست میتوان در حین بارداری از محصولات که الاستین و کلاژن ساز هست استفاده کرد تا به جمع شدن دوباره پوست کمک کند. ممکن است شما بعد چند ماه از لاغری متوجه بشید که پوست لاغر شده برای این مورد باز هم میتوانید از محصولات سفت کننده استفاده کنید. در زیر یک محصول توصیه می شود.

ژل سفت کننده بدن بایو فرانسه
برخی از خواص کلیدی ژل سفت کننده بدن بایو فرانسه:
– درمان افتادگی باسن
– سفت کننده باسن
– درمان شلی و افتادگی پوست بازو، گردن، ران، شکم و…
– درمان افتادگی پوست بعلت رژیم غذایی و…
– حاوی آب هاماملیس و مرجان دریایی کارولینا
– ساخت فرانسه
– ۱۰۰ گرم
– دارای مجوزبهداشتی ۱۴۵۱۵۸۲۴۱۹۹۲۳۸۵۱

» برای مشاهده توضیحات کامل و خرید ژل سفت کننده بایو اینجا کلیک نمایید

جهت مشاوره رایگان

روی برنامه مورد نظر کلیک نمایید