09308665973
13 سال هست با شماییم
  5 درصد تخفیف و ارسال رایگان ویژه پرداخت آنلاین یا کارت ب کارت  
درمان عرق زیر بغل
مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی


صاف کننده مو
درمان جای جوش
درمان تیرگی واژن
درمان چین و چروک
درمان لک و کک و مک
پک درمان ریزش مو

درمان عرق زیر بغل

عرق کردن زیاد زیر بغل عذاب ‌آورتر از یک ناراحتی جزئی است.این بیماری قابل ‌تشخیص بوده و با نام هایپرهیدروزیس زیر بغل شناخته ‌شده است.
اگر این بیماری درمان نشود، تمام جنبه‌های زندگی شما را تحت کنترل خود درمی‌آورد. بنابراین زمانی که بدن شما با عرق کردن زیاد دست‌وپنجه نرم می‌کند، حتما روش های درمانی را باید طی کنید .
بوی عرق زیر بغل برای کسانی که اطراف شخص قرار دارند بسیار ناخوشایند است. هنگامی که آب و هوا گرم یا مرطوب می باشد بدن ما دمای خود را با عرق کردن تنظیم می کند. عرق به خودی خود بی بو است، اما یک زمینه برای پرورش باکتری ها است که به سرعت در حال تکثیر و ایجاد بوی تند و زننده هستند.

علل عرق زیر بغل

برخی از بیماریها مانند کم کاری تیروئید ، قند خون پایین
بلوغ، چاقی، بارداری ، یائسگی، فعالیت های مربوط به اعمال زور
استرس، تنش، اضطراب و همچنین عوامل ژنتیکی

قند خون پایین:
زمانی که به مدت طولانی چیزی نمی‌خورید، بدن شما واکنش نشان می‌دهد. عدم وجود گلوکز در سطح خون سبب تولید آدرنالین می‌شود.

زیرا بدن در تلاش است تا کمبود تغذیه را جبران کند. به ‌عبارت ‌دیگر سیستم عصبی سمپاتیک در حالت “مبارزه یا پرواز” قرار می‌گیرد.

این پدیده مشکلی به نام هیپوگلیسمی را به وجود می‌آورد. زمانی که گرسنه هستید بدنتان به‌طور طبیعی انسولین تولید می‌کند که بدن را برای هضم آماده می‌کند بنابراین زمانی که با آدرنالین ترکیب می‌شود سبب رفتار غیرمعمول بدن شده و این مسئله شاید دلیلی برای تعریق در زمستان باشد.بنابرین در حالت کلی همیشه باید تنقلات سالم همراهتان باشد تا موقع گرسنگی بخورید چون اگر گرسنه بمانید با نوع دیگری از عرق کردن مواجه خواهید شد

بارداری یا یائسگی
هورمون‌های ترشح شده در طی بارداری و افزایش سوخت و ساز بدن می‌تواند باعث تحریک غدد عرق و افزایش تعریق می‌شود. در طی یائسگی نیز، ترشح کم هورمون استروژن بر هیپوتالاموس و دمای بدن اثر می‌گذارد و باعث گرگرفتگی زنان یائسه می‌شود. برای دفع گرمای اضافی، رگ‌های خونی در پوست گشاد می‌شوند و غدد عرق را وادار به فعالیت می‌کنند. با این کار احساس برافروختگی کم می‌شود.

استرس
استرس، عصبانیت و خجالت می‌تواند دلیلی برای عرق کردن باشد فشار روحی باعث فعالیت غدد عرق در کف دست‌ها و پاها می‌شود،به این دلیل است که هنگام عصبی بودن، دست‌ها می‌لرزند

راه های درمان سریع عرق زیر بغل

اب زیاد بنوشید

عرق کردن زمانی اتفاقا می افتد که دمای بدن شما زیاد شده باشد و بدن برای کاهش دما شروع به عرق کردن می کند.
با نوشیدن زیاد اب دمای بدن پایین تر می ماند و از عرق کردن جلوگیری می شود ، همچنین با نوشیدن اب زیاد سموم بدن از راه ادار دفع می شوند و در صورت عرق کردن بوی تند و بدی نخواهد داشت .

استفاده از صابون دئودرانت لیلاک

صابون ضد عرق لیلاک lilac محصول بلژیک بصورت تخصصی جهت درمان تعریق زیاد بدن کمک میکند، این صابون حاوی TCC و Sulfur می باشد که به راحتی تمامی موارد گفته شده در بالا را درمان می کند با دارا بودن TCC و سولفور از ایجاد تعرق اضافی بدن جلوگیری کرده و همچنین مانع تولید باکتری های ایجاد کننده بوی بد بدن می شود. صابون لیلاک باکتری ها و قارچ ها جوش زا بدنی را از بین می برد. با دارا بودن ۳۰ درصد مرطوب کننده شادابی و لطافت را به پوست شما ارمغان می بخشد.

برخی از موارد کاربرد صابون لیلاک :
– ضد تعرق اضافی بدن
– از بین بردن بوی بد بدن
– درمان قارچ پوستی
– درمان خارش و سوزش پوست
– حاوی TCC و سولفور
– ضد جوشهای مقاوم به درمان بدنی
– درمان حساسیت و کهیر پوستی
– حفظ شادابی و رطوبت و لطافت پوست
– ایده ال برای پوستهای حساسر

برای دیدت صابون درمان عرق زیر بغل و خرید اینجا را کلیک کنید .

عرق زیر بغل درمان,عرق زیر بغل ناشی از چیست,عرق زیر بغل در زمستان,عرق زیر بغل نشانه چیست,عرق زیر بغل زرد رنگ,عرق زیر بغل در بارداری,عرق زیاد زیر بغل از چیست,چگونه عرق زیر بغل از بین ببریم,بوی بد عرق زیر بغل از چیست,,رفع بوی عرق زیر بغل از لباس,از عرق زیر بغل خسته شدم,اسپری عرق زیر بغل,ایا عرق زیر بغل درمان دارد,با عرق زیر بغل چه کنیم,پودر ضد عرق زیر بغل,پد ضد عرق زیر بغلصابون ضد عرق لیلاک,قیمت صابون ضد عرق,صابون ضد عرق سوز,صابون ضد بوی عرق,صابون ضد عرق زیر بغل,صابون ضد عرق صورت

جهت مشاوره رایگان

روی برنامه مورد نظر کلیک نمایید