09308665973
14 سال هست با شماییم
  5 درصد تخفیف و ارسال رایگان برای پرداخت آنلاین یا کارت به کارت  
درمان لکه های سفید ناحیه تناسلی زنان
مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی


صاف کننده مو
درمان جای جوش
درمان تیرگی واژن
درمان چین و چروک
درمان لک و کک و مک
پک درمان ریزش مو

درمان لکه های سفید ناحیه تناسلی زنان

ویتیلیگو نوعی بیماری است که باعث از بین رفتن تکه رنگی پوست (رنگدانه) می شود. متوسط ​​سن شروع ویتیلیگو در اواسط دهه بیست است ، اما می تواند در هر سنی ظاهر شود. با گذشت زمان تمایل به پیشرفت دارد ، زیرا مناطق بیشتری از پوست رنگدانه خود را از دست می دهند. برخی از افراد مبتلا به ویتیلیگو همچنین تکه هایی از دست دادن رنگدانه ها را تحت تأثیر قرار می دهند که روی موهای سر یا بدن آنها تأثیر می گذارد.

محققان اشکال مختلف ویتیلیگو را شناسایی کرده اند. ویتیلیگو تعمیم یافته (ویتیلیگو غیر سگمنتال) ، که رایج ترین شکل است ، شامل از دست دادن رنگدانه (رنگ زدایی) در لکه های پوست در سراسر بدن است. رنگ آمیزی به طور معمول در صورت ، گردن و پوست سر و اطراف دهانه های بدن مانند دهان و دستگاه تناسلی رخ می دهد. بعضی اوقات رنگدانه ها در غشاهای مخاطی مانند لب ها از بین می روند. از بین رفتن رنگدانه ها نیز به طور مکرر در مناطقی مشاهده می شود که تمایل به مالش ، ضربه یا ضربه دیگری دارند ، مانند دست ها ، بازوها و مکان هایی که استخوان ها به سطح پوست نزدیک هستند (برجستگی های استخوانی). فرم دیگری به نام ویتیلیگو سگمنتال با تکه های کوچکتری از پوست رنگ گرفته همراه است که در یک طرف بدن در یک منطقه محدود ظاهر می شود. این در حدود ۱۰ درصد از افراد مبتلا رخ می دهد.

ویتیلیگو به طور کلی یک اختلال خود ایمنی در نظر گرفته می شود. اختلالات خود ایمنی زمانی اتفاق می افتد که سیستم ایمنی بدن به بافتها و اندام های خود بدن حمله کند. به نظر می رسد در افراد مبتلا به ویتیلیگو ، سیستم ایمنی بدن به سلولهای رنگدانه (ملانوسیت) در پوست حمله می کند . حدود ۱۵ تا ۲۵ درصد از افراد مبتلا به ویتیلیگو نیز حداقل توسط یک اختلال خود ایمنی دیگر ، به ویژه بیماری خود ایمنی تیروئید ، آرتریت روماتوئید ، دیابت نوع ۱ ، پسوریازیس ، آنمی مخرب ، بیماری آدیسون یا لوپوس اریتماتوز سیستمیک تحت تأثیر قرار می گیرند .

در صورت عدم وجود سایر شرایط خود ایمنی ، ویتیلیگو بر سلامت عمومی یا عملکرد بدنی تأثیر نمی گذارد. با این حال ، نگرانی در مورد ظاهر و هویت قومی برای بسیاری از افراد آسیب دیده از موضوعات قابل توجه است.

ویتلکسین ژیورل

رخی از خواص کرم درمان پیسی و ویتیلیگو ویتلکسین ژیورل فرانسه:

– درمان لک های سفید، پیسی و ویتیلیگو
– درمان لک سفید بعد از لیزر
– درمان لک سفید بعد از سوختگی
– افزایش دهنده رنگدانه های پوست
– بهبود ملانین سازی پوست
– قابل استفاده برای صورت و بدن
– آنتی اکسیدان و مرطوب کننده پوست
– ساخت فرانسه
– مجوزبهداشتی ۱۸۸۳۴۰۷۱۶۶۹۶۵۳۵۱

برای دیدن متن کامل و خرید کرم ویتلکسین ژیورل اینجا را خرید کنید.

ویتیلیگو و ازدواج,ویتیلیگو درمان,,ویتیلیگو در کودکان,ویتیلیگو در ناحیه تناسلی,ویتیلیگو و لیزر موهای زائد,ویتیلیگو و نازایی

09308665973

جهت مشاوره کلیک کنید