09308665973
15 سال هست با شماییم
  5 درصد تخفیف و ارسال رایگان برای پرداخت آنلاین یا کارت به کارت  
درمان ورم صورت بعد از لیزر
مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی


صاف کننده مو
درمان جای جوش
درمان تیرگی واژن
درمان چین و چروک
درمان لک و کک و مک
پک درمان ریزش مو

درمان ورم صورت بعد از لیزر

اگر بیشتر تابستان خود را با آفتاب سوختگی گذرانده اید، آخرین چیزی که ممکن است بخواهید این است که به طور داوطلبانه پوست خود را در معرض چنین احساسی قرار دهید. با این حال، با چیزی به قدرتمندی و موثر بودن لایه برداری لیزر ، ممکن است فقط برای چند روز ارزش آن را داشته باشد. لایه برداری با لیزر برای هدف قرار دادن کلاژن در پوست شما با گرم کردن آن کار می کند. در طول این فرآیند گرم کردن، اساساً به پوست شما آسیب می رساند که سپس پوست شما را تشویق می کند تا به طور طبیعی کلاژن ایجاد کند. نتیجه؟ به طور کلی پوستی صاف، پرتر و سالم تر. از آنجایی که به پوست شما آسیب می رساند، ممکن است باعث قرمزی، تاول، لایه برداری، حساسیت و التهاب شود.

چگونه قرمزی بعد از لیزر درمانی را کاهش دهیم؟

مصرف ترمیم کننده

قطعابعد از انجام لیزر و کاهش خطرات ناشی از لیزر باید از یک ترمیم کننده خوب و مناسب استفاده کنید.

کرم ترمیم کننده پرکوپس ساخت کشور فرانسه حاوی آرنیکا و رزماری است. در داخل گیاه آرنیکا تعدادی ترکیب وجود دارد که برای پوست فوق العاده است، یعنی فلاونوئیدها ، روغنهای فرار ، لاکتونهای سسکویترپن ، اسید کربن و کومارین وجود دارد که برای بهبود زخم ها، التهاب و کبودی ها بسیار موثر هست.

رزماری موجود در این کرم باعث بهبود گردش خون در ناحیه شده و برای بهبود سریع زخم، برطرف کردن خون مردگی و کبودی بسیار مناسب است. حتما می دانید که بدن بصورت طبیعی برای ترمیم زخم، گردش خون در آن ناحیه را بیشتر میکند تا مواد مغذی بیشتر به منطقه برسد. این عمل را گیاه رزماری دوچندان کرده و کار ترمیم شدن پوست چندین برابر می شود

مصرف ضد افتاب

دوری از نور خورشید ممکن است غیرممکن باشد. حتی با پیاده روی در بیرون یا رانندگی در ماشین، پوست خود را حداقل در معرض نور خورشید قرار می دهید. قبل از اینکه خانه را ترک کنید، مطمئن شوید که یک کرم ضد آفتاب با طیف وسیع روی پوست بمالید تا از سوختگی بزرگتر محافظت کنید.

کرم ترمیم کننده پرکوپس فرانسه
برخی از خواص کرم پرکوپس فرانسه:
– درمان کبودی، خون مردگی بخاطر ضربه یا تزریق مثل بوتاکس و…
– بهبود زخم ها بعد از لیزر، میکرو، پلکسر و…
– بهبود التهابات بعد از کارهای تهاجمی مثل پلکسر، لیزر و…
– درمان جای لک قهوه ایی پلکسر، لیزر و…
– برطرف کننده کبودی بعد از جراحی بینی
– برطرف کننده تورم و کبودی ناشی از ضربات به صورت و بدن
– درمان قرمزی پوست
– درمان نازکی پوست
– حاوی گیاه آرنیکا و رزماری
برای خرید کرم پرکوپس اینجا کلیک نمایید

قرمز بعد لیزر ,لکه های قرمز بعد از لیزر,قرمز شدن پوست بعد از لیزر,دانه های قرمز بعد از لیزر,دون دون قرمز بعد لیزر,لک های قرمز بعد از لیزر,قرمز شدن صورت بعد از لیزر

09308665973

جهت مشاوره کلیک کنید