09308665973
13 سال هست با شماییم
  تخفیف 5 درصد و ارسال رایگان برای پرداخت انلاین یا کارتی  
درمان پوست پرتقالی یا سلولیت
مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی


صاف کننده مو
درمان جای جوش
درمان تیرگی واژن
درمان چین و چروک
درمان لک و کک و مک
پک درمان ریزش مو

درمان پوست پرتقالی یا سلولیت


پوست مانند پوست پرتقال اصطلاحی برای پوست است که بصورت حفره های کمرنگ یا اندکی لکه دار گفته می شود که معمولا به سلولیت هم معروف هست. علل احتمالی پوست پرتقال بر روی پوست معمولا بی ضرر هستند اما برخی دیگر جدی تر هستند. به عنوان مثال ، می تواند نشانه سرطان پستان باشد وقتی روی پستان است
هشدار: اگر پوستی مانند پوست پرتقال روی پستان دارید ، باید پزشک مراجعه کنید.

علت ایجاد پوست پرتقالی:

– افزایش سن:
با افزایش سن ، پوست شما خاصیت ارتجاعی خود را از دست می دهد. این بدان معناست که استحکام کمتری پیدا می کند و ممکن است شروع به ایجاد حفره کند. منافذ شما بزرگتر به نظر می رسد ، که می تواند منجر به لکه دار شدن پوست پرتقال روی صورت شما شود.
اندازه منافذ شما توسط ژنتیک تعیین می شود، بنابراین در واقع نمی توانید آنها را کوچکتر کنید. اما می توانید مقداری از خاصیت ارتجاعی را به پوست خود برگردانید و منافذ خود را کوچکتر نشان دهید.

– کراتوز پیلاریس
به کراتوز پیلاریس یک بیماری پوستی است که بصورت جوش های کوچک ایحاد می شود که معمولاً در بازوها یا قسمت جلوی ران ها اتفاق می افتد. در کودکان ممکن است برروی گونه هم ایجاد شود.
برآمدگی هایی که کراتوز پیلاریس را مشخص می کند ، سلول های مرده پوست هستند. آنها بی ضرر هستند، اما ممکن است احساس خارش یا خشکی کنند. درمان خشکی پوست می تواند برجستگی ها را درمان کرده و مورد توجه کمتری قرار دهد.

– سلولیت
سلولیت گوشتی کم رنگ است که بیشتر در ران ها و باسن اتفاق می افتد. این مورد بیشتر برای خانمها خصوصاً با افزایش سن متداول است. علت آن مشخص نیست. سلولیت بسیار رایج و بی ضرر است.

– لنفودما:
لنفودم در ناحیه بازو یا پا ورم می کند. معمولاً فقط در یک بازو یا یک پا اتفاق می افتد. این بیماری در اثر انسداد در سیستم لنفاوی ایجاد می شود، به طور معمول به دلیل از بین بردن یا آسیب غدد لنفاوی هنگام درمان سرطان ایجاد می شود.

علائم دیگر لنفادما عبارتند از:
تورم قسمت یا تمام بازو یا پا، درد یا ناراحتی، عفونت، پوست سخت شده یا ضخیمف احساس سنگین یا تنگ، کاهش دامنه حرکت
هیچ درمانی برای لنفودم وجود ندارد، اما می توان آن را هم در خانه و هم توسط پزشک معالجه کرد. اگر تورم اندام دارید ، باید به پزشک مراجعه کنید ، به خصوص اگر تحت درمان سرطان بوده اید.

– عفونت:
عفونت های پوستی می توانند باعث ایجاد لایه برداری مانند پوست پرتقال شوند. آنها معمولاً در اثر باکتریهایی که از طریق سد پوست وارد می شوند ایجاد می شوند. سلولیت شایعترین عفونت پوستی است. به طور معمول روی پاها تأثیر می گذارد.

علائم دیگر عفونت های پوستی عبارتند از:
– گرما، ورم، قرمزی، تب، سرطان پستان
ریزش پوست مانند پرتقال روی سینه های شما می تواند نشانه ای از سرطان التهابی پستان باشد. اگر این علائم را دارید ، در اسرع وقت به پزشک مراجعه کنید. تشخیص بیماری التهابی سرطان پستان دشوار است، بنابراین مشاوره اولیه با پزشک بسیار مهم است.

علائم دیگر سرطان التهابی پستان عبارتند از:
– تورم پستان، قرمزی یا کبودی سینه، نوک سینه معکوس، سنگینی سینه

درمان پوست پرتفالی:

– درمان پوست پوست پرتقال ناشی از پیری ، شرایط پوستی و سلولیت:
برخی از دلایل چربی مانند پوست پرتقال مانند پیری ، سلولیت و کراتوز پیلاریس قابل درمان در خانه است. در اینجا برخی از درمان های بالقوه برای این شرایط آورده شده است:

– ممکن است رتینول روی سلولیت تأثیر داشته باشد و با تشویق سلولهای سالم برای رشد، منافذ کوچکتر شوند.
– گلیکولیک اسید سلولهای مرده پوست را از بین می برد.
– ویتامین C به کاهش علائم پیری کمک می کند، می تواند در مقابل آسیب های آتی محافظت کند و به مرطوب شدن پوست کمک می کند.
– ضد آفتاب به کاهش علائم پیری روی پوست شما کمک می کند.
– لایه بردارهای پوست با اسکراب
– میکرودرم ابریژن یک روش لایه برداری است که می تواند صورت شما را صاف و روشن تر کند.
– کاویتاسیون اولتراسونیک می تواند ظاهر سلولیت و منافذ بزرگ را کاهش دهد.
– تزریقات پرکننده پوستی یا بوتاکس ممکن است ظاهر چین و چروک های صورت را کاهش دهد و می تواند به پر شدن چاله کمک کند اما موقتی هست.
– لایه برداری ظاهر کراتوز پیلاریس را کاهش می دهد.

– درمان سرطان پستان ، عفونت
بعضی از شرایطی که باعث پوست پرتقالی می شود، همیشه نیاز به مراقبت و معالجه پزشکی از طرف پزشک دارند. آنها شامل موارد زیر هستند:

– سرطان ملتهب پستان
استاندارد مراقبت از سرطان التهابی پستان شیمی درمانی برای از بین بردن سلولهای سرطانی است و به دنبال آن عمل جراحی برای برداشتن تومور و تشعشعات انجام می شود . شیمی درمانی ممکن است بعد از عمل نیز انجام شود.

در شرایط خاص می توان از درمان های دیگر استفاده کرد. اگر تومور حاوی گیرنده های هورمون باشد ، هورمون درمانی قابل تجویز است. یک درمان ضد HER2 مانند Herceptin همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد. این روشهای درمانی ممکن است قبل یا بعد از عمل انجام شود.

– لنفودما
هیچ درمانی برای لنفودم وجود ندارد ، اما علائم آن قابل درمان است. درمانهای متداول شامل موارد زیر است:

– تمریناتی برای کمک به تخلیه مایع لنفاوی
– ماساژ لنفاوی
– لباس فشرده سازی
– یک پزشک می تواند به شما در یافتن درمان مناسب برای شما کمک کند ، همچنین به شما تمریناتی را می آموزد و بهترین راه را انتخاب کنید.

– عفونت
درمان عفونت بستگی به علت اصلی عفونت دارد. با این حال ، آنتی بیوتیک های خوراکی شایع ترین درمان هستند.

» برای مشاهده محصولات درمان سلولیت اینجا کلیک نمایید

سلولیت چه بیماری است,سلولیت پوستی,سلولیت دست,سلولیت نی نی سایت,سلولیت در بارداری,سلولیت حاد چیست,سلولیت و حجامت,راه حل سلولیت,درمان سلولیت,سلولیت روی ران,سلولیت زیر پوستی,کرم سلولیت ژل,ژل سلولیت,علت سلولیت پا,سلولیت غدد لنفاوی,مواد غذایی سلولیت ساز

جهت مشاوره رایگان

روی برنامه مورد نظر کلیک نمایید