09308665973   راهنمای خرید 
12 سال هست با شماییم
  تخفیف 5 درصد و ارسال رایگان برای پرداخت کارتی  
درمان پوست چرب و جوش دار
مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی


صاف کننده مو
درمان جای جوش
درمان تیرگی واژن
درمان چین و چروک
درمان لک و کک و مک
پک درمان ریزش مو

درمان پوست چرب و جوش دار

پوست چرب برای بسیاری از افراد یک دغدغه است و حتی نمی توانند یک آرایش ساده انجام بدهند چون پوست براقیت زیادی دارد و این موضوع اعتماد به نفس افراد را پایین می آورد. اگر غدد چربی پوست بیش از حد چربی ترشح کنند، باعث ایجاد پوست چرب می‌گردد. چربی زیاد روی پوست می‌آید و شکل براق روغنی به آن می‌دهد. به دلیل این که منافذ پوستی درشت هستند، پوست زمخت به نظر می‌رسد.
علت اصلی ایجاد چربی:
۱) وراثت
۲) بارداری
۳)مقدار هورمون های بدن
۴) آب و هوای گرم و مرطوب
۵) مواد آرایشی نامناسب
با تغییرات هورمونی به خصوص در دوران بلوغ غدد سبابه بیشتر ترشح می شود در نتیجه پوست چرب تر می شود در نوجوانان چربی پوست بیشتر دیده می شود وبا افزایش سن چربی پوست کاهش می یابد.
راه های درمان چربی پوست
در طول روز یک الی دو بار صورت خود را با آب و پن ملایم شستشو دهید اما زیاد صورت خود نسایید چون چربی بیشتری در طول روز احساس خواهید کرد.
از کرم پودر،ضد آفتاب و مرطوب کننده های فاقد چربی استفاده کنید.
اغلب کسانی که پوست چرب دارند و از مرطوب کننده استفاده می کنند از این که این کرم ها پوست آن ها را بیشتر روغنی و چرب نشان می دهد شکایت می کنند اما این تصور اشتباهی است چون حتی پوست چرب نیز باید مرطوب شود. اگر می خواهید پوست تان چرب به نظر نرسد از کرم های مرطوب کننده مخصوص پوست چرب استفاده کنید که فاقد چربی هستند و مقدار کرم را نیز با توجه به این که کدام نقطه چرب یا خشک است تنظیم کنید، یعنی اگر ناحیه ای چرب تر است سعی کنید مرطوب کننده کمتری استفاده کنید
هنگامی که در معرض نور خورشید قرار می‌گیرید، مراقب باشید. اگرچه به نظر می‌رسد نور آفتاب پوست را خشک می‌کند، ولی گرمای زیاد، تولید چربی پوست را افزایش می‌دهد.
ماسک خاک رس به خصوص خاک رس کالی بل را فراموش نکنید به خوبی می تواند چربی پوست را تنظیم کند و منافذ باز صورت را ببندد.
دو بار در هفته پوست صورت خود را بخور دهید. این کار مقدار تولید چربی پوست را تنظیم می‌کند. برای بخور دادن، یک ظرف پر از آب جوش را روی میز یا زمین قرار دهید و یک حوله روی سرتان بیندازید. سر خود را مدت ۱۰ دقیقه، روی ظرف بگیرید، فقط مواظب باشید نسوزید و صورتتان خیلی نزدیک ظرف نباشد. بعد از بخار دادن، کمی آب سرد به صورتتان بپاشید.
ورزش انجام دهید چون باعث ایجاد تعریق می شود و در نتیجه چربی پوست را کاهش و منافذ باز پوست را تنظیم می کند .
از محصولات مراقبتی علاوه بر ماسک خاک رس از اسکراب زردالو نیز استفاده کنید ، از خوردن غذاهای چرب دار نیز خودداری کنید .

برای مشاهده محصولات درمان چربی پوست و خرید اینجا را کلیک کنید.

درمان پوست چرب و جوش دار,درمان چربی پوست بدن,درمان چربی پوست بینی,درمان چربی پوست سر,درمان چربی پوست سر و صورت,درمان چربی پوست صورت,ماسك خاك رس و عسل,ماسک خاک رس callibelle,ماسک خاک رس برای جای جوش,ماسک خاک رس برای جوش,ماسک خاک رس برای صورت,ماسک خاک رس برای پوست خشک,ماسک خاک رس سبز,ماسک خاک رس سفید,ماسک خاک رس قرمز,درمان جوش صورت با عرق کاسنی,درمان جوش صورت با عسل,درمان جوش صورت با گلاب,درمان جوش صورت بعد از اصلاح,درمان جوش صورت در دوران قاعدگی,درمان جوش صورت فوری

جهت مشاوره رایگان

روی برنامه مورد نظر کلیک نمایید