09308665973
14 سال هست با شماییم
  5 درصد تخفیف و ارسال رایگان برای پرداخت آنلاین یا کارت به کارت  
درمان پیسی با خردل
مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی


صاف کننده مو
درمان جای جوش
درمان تیرگی واژن
درمان چین و چروک
درمان لک و کک و مک
پک درمان ریزش مو

درمان پیسی با خردل

درمان پیسی با خردل

بیماری پیسی نوعی اختلال پوستی است. این یک بیماری خود ایمنی است که در آن سلول ملانین عملکرد خود را متوقف کرده یا شروع به مرگ می کند و لکه هایی روی پوست ایجاد می کند. این می تواند هر قسمت از پوست را تحت تأثیر قرار دهد. همچنین ممکن است داخل دهان و مو را تحت تاثیر قرار دهد.

روشهای درمانی زیادی برای بازگرداندن رنگدانه های پوست وجود دارد. با این حال ، یکی از معتبرترین و قابل اطمینان ترین درمانها در آیورودا شرح داده شده است . به گفته آیورودا ، راه های زیادی در خانه وجود دارد. با استفاده از این روش ها ، فرد می تواند به راحتی و به اندازه کافی بیماری پیسی را بدون هیچ گونه عوارض جانبی درمان کند. در آیورودا ، روغن خردل یکی از مهمترین داروهای درمانی است. روغن خردل برای درمان این نوع بیماری های پوستی بسیار مفید است.

درباره روغن خردل بیشتر بدانید:

روغن خردل با تخلیه بخار از دانه خردل استخراج می شود. دلالتهای این روغن بسته به قسمتی از جهان که دانه خردل از آنجا آمده است متفاوت است. در برخی از کشورها ، روغن خردل فقط برای اهداف ماساژ استفاده می شود. با این حال ، در بسیاری از کشورها ، آن را خوراکی می دانند. در هر دو مورد ، روغن خردل میلیون ها ارزش دارویی و فواید سلامتی دارد.

روغن خردل حاوی تمام مواد مغذی دانه خردل است. در ۱ لیتر روغن خردل ، ۸۴۴ کالری وجود دارد. روغن خردل دارای ۱۰۰ گرم چربی است که شامل ۲۱ گرم چربی اشباع نشده ، ۱۲ گرم چربی اشباع و ۵۹ گرم چربی غیر اشباع است. سدیم ، کربوهیدرات و پروتئین صفر است . همچنین حاوی برخی اسیدهای چرب مهم مانند لینولئیک ، اولئیک و اسید اروسیک همراه با برخی از مواد مهم به نام آلیل ایزوتیوسیانات است که چندین مزیت برای سلامتی دارد.

فواید روغن خردل:

روغن خردل فواید سلامتی و دارویی زیادی دارد. بعضی از آنها … هستند:

اسانس خردل گردش خون را بهبود می بخشد.

روغن خردل با سالم ماندن سیستم گوارش به هضم غذا کمک می کند.

روغن خردل اشتها را افزایش می دهد و به فرد احساس سیری می دهد.

اسانس خردل با عفونت های باکتریایی مبارزه می کند .

اسانس خردل از عفونت قارچی جلوگیری می کند .

روغن خردل حشرات را دفع می کند.

روغن خردل برای مو مفید است.

همچنین برای بسیاری از مشکلات ارتوپدی مانند آرتریت ، درد کمر ، درد گردن رحم ، سرگیجه و غیره مفید است.

خردل همچنین برای درمان بیماری پیسی استفاده می شود.

روغن خردل چگونه برای درمان بیماری پیسی استفاده می شود؟

روغن خردل یکی از محبوب ترین داروهای خانگی است که برای درمان بیماری پیسی استفاده می شود. این به تولید رنگدانه های ملانوئیدی شدید کمک می کند و می توان شروع رنگدانه ها را ظرف ۱۰ روز مشاهده کرد. استفاده منظم از روغن خردل در غذا ، ماساژ دادن یا به شکل خمیر به درمان این اختلال پوستی کمک می کند.

بر اساس یک مطالعه اخیر ، روغن خردل یا خردل دارای پتانسیل درمانی فوق العاده ای برای درمان بیماری پیسی است. خمیر روغن خردل و زردچوبه به تشدید رنگدانه های پوست کمک می کند.

درمان گیاهی ویتیلیگو,درمان گیاهی بیماری ویتیلیگو,درمان گیاهی برای ویتیلیگو,بهترین درمان گیاهی ویتیلیگو,درمان پیسی با خردل

09308665973

جهت مشاوره کلیک کنید