09308665973
13 سال هست با شماییم
  5 درصد تخفیف و ارسال رایگان برای پرداخت کارتی یا آنلاین از سایت  
درمان کمر و پا درد بعد از زایمان
مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی


صاف کننده مو
درمان جای جوش
درمان تیرگی واژن
درمان چین و چروک
درمان لک و کک و مک
پک درمان ریزش مو

درمان کمر و پا درد بعد از زایمان

همان هورمونهای بارداری که رباط ها و مفاصل شما را برای آماده سازی زایمان شل می کنند مقصر برای کمر درد و پا درد بعد زایمان و بارداری هستند. علاوه بر این، شما به احتمال زیاد از فشار وارد شدن به عضلات پشت و شکم در اتاق زایمان باعث این درد شدید.
کمردرد یک مشکل شایع در بارداری قبل از تولد و بعد از تولد است، اما با ماساژ های آرام قابل درمان است. مدیریت اسپاسم عضلات و تمرینات کششی می تواند به کاهش درد کمک کند.
در دوران بارداری رحم در حال گسترش، کشش کرده و عضلات شکمی را ضعیف کرده و وضعیت شما را تغییر داده و کرنش را روی کمر شما قرار می دهد. وزن اضافی در دوران بارداری (و بعد از آن) نه تنها به معنای کار بیشتر برای عضلات است بلکه باعث افزایش استرس در مفاصل می شود. به علاوه ، تغییرات هورمونی می توانند مفاصل و رباط های شما را شل کنند. متأسفانه ، همه این تغییرات لزوماً به محض تولد از بین نمی روند.
همچنین، ممکن است هنگام زایمان از عضلاتی استفاده کنید که به طور عادی از آنها استفاده نمی کنید، بنابراین می توانید برای مدت زمانی آن اثرات را حس کنید، به خصوص اگر زایمان طولانی یا دشواری داشته باشید.

عوامل دیگر در دوره پس از زایمان نیز بازی می شوند. بسیاری از مادران جدید با سهولت با استفاده نکردن از وضعیت خوب هنگام شیردهی ، مشکلات کمر خود را بدتر می کنند. وقتی برای اولین بار از چگونگی شیر دادن به شیر آویزان هستید ، ممکن است شما اینقدر متمرکز شوید که کودک خود را به درستی چسبانده و به سمت صحیح چسبانیده شود ، در حالی که به پایین نگاه دارید ، عضلات گردن و قسمت فوقانی عضلات کمر را فشار می دهد.

درمان درد پس از زایمان
برخی از راه های ساده برای کمک به کاهش درد کمر شامل موارد زیر است:

– از نحوه خم و بلند کردن آگاه باشید. همیشه هنگام بلند کردن کودک، قدم زدن ، لباسشویی و غیره از پاهای خود استفاده کنید نه پشت خود.
– حفظ وضعیت مناسب. هنگام تغذیه یا نوازش کودک خود را به دام نکشید.
– تمرینات ملایمی بعد از زایمان انجام دهید ، مانند تمرینات تقویت عضله کف لگن.
– هنگام نشستن و نگه داشتن کودک ، از پاهای کف پا برای بلند کردن پاهای خود استفاده کنید.
– سعی کنید برای مدت طولانی ایستادگی نکنید.
از روغن های طبیعی برای درمان درد استفاده کنید در زیر یک نوع روغن سنتی توصیه می شود

شیره سقز سفید اکسیر درمان دردهای استخوانی و ماهیچه ای

شیره سقز سفید بعنوان یک داروی گیاهی است که از دیدگاه حکمای طب سنتی مالیدن شیره سقز سفید می‌تواند به درمان واریس ،استخوان درد، پا درد، گرفتگی عضلات، آرتروز، سیاتیک، زانو درد، روماتیسم، ترمیم محل شکستگی ها و دردهای مزمن عضلانی و ماهیچه ایی کمک کند. این شیره توسط عطاران مجرب، بدون بی حس کنندگی و بدون مُسکن تهیه شده است و صرفا بعنوان داروی گیاهی درمانی برای انواع دردهای استخوانی و عضلانی می باشد. شیره سقز به علت داشتن  ویتامین D و املاح زیاد مخصوصا کلسیم براى درمان درد استخوان، ترمیم شکستگی استخوان، تقویت بافت استخوان و پیشگیرى از نرمى استخوان موثر هست.

» برای مشاهده توضیحات کامل و خرید شیره سقز سفید اینجا کلیک نمایید

جهت مشاوره رایگان

روی برنامه مورد نظر کلیک نمایید