09308665973   راهنمای خرید 
11 سال هست با شماییم
  7درصد تخفیف و ارسال رایگان ویژه پرداخت آنلاین و کارتی  

روش سریع پاک کردن تاتو در خانه

حتما شما هم تاتو کردید و از تاتویی که انجام شده راضی نیستید و به فکر پاک کردنش هستید. پاک کردن تاتو ، یک تصمیم بزرگ است، اما وقتی این تصمیم رو گرفتید، معمولا به فکر این هستید که و با چه روش بی خطر این کار رو انجام بدید. راههای مختلفی برای پاک کردن تاتو وجود داره مثلا لیزر، میکرو و… که علاوه بر هزینه خیلی زیاد ممکن است باعث ایجاد لک پوستی هم شود.

روش سریع پاک کردن تاتو در خانه:

برای پاک کردن جای تاتو پوست باید لایه برداری بشه تا برسیم به رنگدانه ایی که تزریق شده. بهترین روش پاک کردن تاتو در خانه سایش پوست هست اما با چه چیزی پوست رو سایش بدیم؟

اسکراب زردالو بهترین مورد برای سایش و لایه برداری پوست هست. این اسکراب علاوه بر اینکه پوست رو بدون صدمه سایش میده بخاطر داشتن ویتامین C در بهبود جای سایش بهتر عمل میکند.

مورد دومی که باید استفاده کنید ویتامین E هست. ویتامین E، باعث بهبود زخم و کاهش درد می شود. در نهایت گاز پانسمان پزشکی را در محل زخم بگذارید. هنگامی که محل زخم بهبود یابد، شاهد کم رنگ شدن رنگ جوهر تاتو خواهید بود. پس از گذشت چند روز، این عمل را تکرار کنید و تا زمانی این کار را ادامه دهید که به نتیجه مطلوب برسید.

روش استفاده:

اسکراب زردآلو را به صورت دورانی بر روی محل تاتو قرار دهید. مطمئن شوید که تمامی محل تاتو بخوبی پوشش داده شده است. سپس ۵ دقیقه ماساژ بدید و بشورید. دقت نمایید که کاملا آن را از روی پوست پاک کنید. بعد شستن محل از کرم ترمیم کننده کالی درم فرانسه استفاده کنید تا جای زخم بهبود پیدا کند. این کار را به مدت یک ماه و  روزی ۵ بار انجام دهید. این روش بسیار ساده ای برای پاک کردن تاتو است و خواهید دید که کم کم جوهر تاتو محو می شود.

برای انجام این کار اسکراب زردالو ژیورل فرانسه بهمراه کرم ترمیم کننده کالی درم فرانسه توصیه میشه.

اسکراب لایه بردار زردالوی ژیورل فرانسه با داشتن خاصیت لایه برداری منظم باعث برداشته شدن لایه پوست می شود تا به لایه تاتو شده برسد با ادامه این روند بمرور رنگ دانه های تزریق شده محو می شوند. 

چرا اسکراب زردالو موثره؟ اسکراب زردالو بخاطر اینکه حین سایش با داشتن ویتامین C , A باعث ترمیم پوستی می شود و بهتر عمل میکند.

کرم ترمیم کننده ویتامین E
کرم ترمیم کننده کالی درم فرانسه حاوی روغن ابریشم (میموزا) و لیپوزوم vit E دارای اثر ترمیم کننده قوی پوست بعد از لایه برداری را دارد. پرو ویتامین E موجود در این کرم تاثیر بهبودی لایه های پوستی را افزایش می دهد. بعد از اسکراب زردالو استفاده از این کرم باعث بهبود پوست شده و جای تاتو بهتر از بین میرود همچنین بخاطر ترمیم کنندگی قوی جای خراش یا لک پوستی ایجاد نمی شود.

چرا ترمیم کننده کالی درم؟ این ترمیم کننده بخاطر داشتن روغن ابریشم و پرو ویتامین E باعث میشه ناحیه زخم سریع بهبود پیدا کنه و جای تاتو بدون هیچ عارضه ایی درمان شود.

جهت مشاوره رایگان

روی برنامه مورد نظر کلیک نمایید