09308665973
13 سال هست با شماییم
  تخفیف 5 درصد و ارسال رایگان برای پرداخت انلاین یا کارتی  
روغن آرگان اصل
مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی


صاف کننده مو
درمان جای جوش
درمان تیرگی واژن
درمان چین و چروک
درمان لک و کک و مک
پک درمان ریزش مو

روغن آرگان اصل

روغن آرگان از هسته هایی که در درختان آرگان بومی مراکش رشد می کنند تهیه می شود. این روغن اغلب به صورت روغن خالص فروخته می شود ، که می تواند مستقیماً به صورت موضعی (مستقیماً بر روی پوست) استفاده شود و یا به منظور ارائه چندین فایده برای سلامتی مصرف شود. این ماده به شکل مکمل کپسول است که باید از طریق دهان مصرف شود. همچنین معمولاً در تعدادی از محصولات آرایشی مانند شامپو ، صابون و نرم کننده ها مخلوط می شود.

روغن آرگان به طور سنتی هم به صورت موضعی و هم به صورت خوراکی برای بهبود سلامت پوست ، مو و ناخن ها استفاده می شود. این شامل تعدادی از خواص مفید و ویتامین های مختلف است که یک ترکیب قدرتمند برای تقویت سلامت پوست را تشکیل می دهند.

فواید روغن آرگان برای پوست
۱٫ از آسیب آفتاب محافظت می کند
زنان مراکشی مدتهاست که از روغن آرگان برای محافظت از پوست خود در برابر آفتاب محافظت می کنند ، عملی که توسط a انجام شد ۲۰۱۳ مطالعهمنبع قابل اعتماد.

این مطالعه نشان داد که فعالیت آنتی اکسیدانی موجود در روغن آرگان به محافظت از پوست در برابر آسیب رادیکال آزاد ناشی از خورشید کمک می کند. در نتیجه از سوختگی و افزایش فشار خون جلوگیری می شود. دراز مدت ، این حتی ممکن است به جلوگیری از پیشرفت سرطان پوست ، از جمله ملانوما کمک کند.

شما می توانید مکمل های روغن آرگان را به صورت خوراکی مصرف کنید یا روغن را به دلیل این فواید به صورت موضعی روی پوست خود بمالید.

۲٫ پوست را مرطوب می کند
روغن آرگان شاید بیشتر به عنوان مرطوب کننده مورد استفاده قرار گیرد. به همین دلیل است که اغلب در لوسیون ها ، صابون ها و نرم کننده های مو یافت می شود. برای اثر مرطوب کننده می توان از آن به صورت موضعی یا خوراکی خوراکی با مکمل های روزانه استفاده کرد. این به دلیل وجود ویتامین E فراوان آن ، یک آنتی اکسیدان محلول در چربی است که می تواند به بهبود احتباس آب در پوست کمک کند.

۳٫ تعدادی از شرایط پوستی را درمان می کند
روغن آرگان حاوی تعداد زیادی خواص درمانی از جمله خاصیت آنتی اکسیدانی و ضد التهابی است. هر دو به کاهش علائم برای تعدادی از شرایط التهابی مختلف پوستی مانند پسوریازیس و روزاسه کمک می کنند .

برای بهترین نتیجه ، روغن آرگان خالص را مستقیماً بر روی لکه های پوستی مبتلا به پسوریازیس بمالید. با مصرف مکمل های خوراکی ممکن است بهترین روش روزاسه درمان شود.

۴- آکنه را درمان می کند
آکنه های هورمونی اغلب نتیجه بیش از حد سبوم ناشی از هورمون ها است. روغن آرگان دارای اثرات ضد سبوم است که می تواند مقادیر سبوم بر روی پوست را تنظیم کند. این می تواند به درمان چندین نوع مختلف آکنه کمک کند و چهره ای نرم تر و آرام تر ایجاد کند.

حداقل دو بار در روز روغن آرگان – یا کرم های حاوی روغن آرگان – به طور مستقیم روی پوست خود بمالید. شما باید بعد از چهار هفته نتایج را ببینید.

۵- عفونت های پوستی را بهبود می بخشد
یکی از کاربردهای سنتی روغن آرگان برای درمان عفونت های پوستی است. روغن آرگان هر دو خاصیت ضد باکتریایی و قارچی دارند. این توانایی را برای کمک به درمان و جلوگیری از عفونت های باکتریایی و قارچی پوست فراهم می کند.

حداقل دو بار در روز روغن آرگان را در منطقه آسیب دیده بمالید.

۶٫ بهبود زخم را بهبود می بخشد
آنتی اکسیدان ها به وضوح یک نیروی قدرتمند هستند. از ترکیب قوی آنتی اکسیدان ها و ویتامین E موجود در روغن آرگان می توان استفاده کردبه زخمها کمک کرده و بریدگی ها سریعتر بهبود می یابدمنبع قابل اعتماد. می توانید مکمل های روغن آرگان را به طور مرتب مصرف کنید تا این فواید را در کل بدن تجربه کنید.

۷٫ درماتیت آتوپیک را تسکین می دهد
درماتیت آتوپیک یک بیماری پوستی شایع با علائمی مانند خارش پوست ، قرمز است. تحقیقات نشان داده است که استفاده از روغن آرگان به صورت موضعی در منطقه آسیب دیده می تواند به درمان علائم کمک کند. ویتامین E و خاصیت التهابی طبیعی موجود در روغن آرگان هر دو می توانند منجر به این اثر تسکین دهنده شوند.

یک مطالعهمنبع قابل اعتماددرمان بیماران درماتیت با دارونما یا ویتامین E خوراکی ، که به وفور در روغن آرگان انجام شده است. محققان دریافتند که شرکت کنندگانی که ویتامین E دریافت کرده اند ، علائم را کاهش داده اند.

۸- دارای اثرات ضد پیری است
روغن آرگان از دیرباز به عنوان درمانی ضد پیری مورد استفاده قرار گرفته است. اگرچه فقط توسط شواهد حکایتی پشتیبانی می شد ، الفمطالعه اخیر با مشارکت کنندگان پس از یائسگیمنبع قابل اعتمادتوانست از این ادعا حمایت کند. محققان دریافتند که ترکیبی از روغن آرگان خوراکی و آرایشی منجر به افزایش قابل توجهی در خاصیت ارتجاعی پوست می شود. این یک درمان ضد پیری مؤثر است.

شما می توانید با استفاده از روغن آرگان به طور مستقیم بر روی پوست ، مصرف مکمل خوراکی به طور مرتب یا هر دو ، این مزایا را بدست آورید.

۹- باعث کاهش پوستی پوست می شود
برخی از ما به طور طبیعی پوست نسبت به سایرین دارای پوست بیشتری هستیم. کسانی که اغلب برای خلاص شدن از شر چربی روغنی که ممکن است رخ دهد ، از راه خود خارج می شوند. با تشکر از قابلیت های کاهش روغن عناصر آرگان ، می تواند به کاهش سبوس کل و کاهش چربی پوست کمک کند.

یک مطالعه نشان داد که یک بار مصرف روزانه کرم حاوی روغن آرگان باعث کاهش فعالیت قابل توجهی سبوم و چربی در طی چهار هفته می شود.

۱۰- علائم کشش را پیشگیری و کاهش می دهد
علائم کشش به ویژه در دوران بارداری رایج است ، اما هرکسی می تواند آنها را تجربه کند. یک مطالعه ۲۰۱۶منبع قابل اعتماددریافتند که یک کرم آب در روغن حاوی روغن آرگان باعث بهبود خاصیت ارتجاعی پوست می شود. این امر به جلوگیری و درمان زود هنگام علائم کشش کمک می کند.

خلاصه ایی از خواص روغن آرگان خالص ژیورل فرانسه :

– درخشان و جوان کننده پوست
– جلوگیری از پیری زودرس
– درمان و جلوگیری از چین و چروک
– تغذیه و رطوبت رسان پوست
– زیبا و براق کننده لب
– درمان آکنه و التهاب پوستی
– درمان ترک های پوستی
– درمان شکنندگی ناخن
– آنتی اکسیدان قوی
– درمان وزی و مجعدی مو

برای دیدن متن کامل و خرید اینجا را کلیک کنید .

روغن آرگان,روغن آرگان اصل,روغن آرگان برای پوست,روغن ارگان مراکشی اصل,روغن آرگان چیست,روغن ارگان برای لک پوست

جهت مشاوره رایگان

روی برنامه مورد نظر کلیک نمایید