09308665973
14 سال هست با شماییم
  5 درصد تخفیف و ارسال رایگان ویژه پرداخت کارتی یا آنلاین  
رویش مو بعد از کاشت
مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی


صاف کننده مو
درمان جای جوش
درمان تیرگی واژن
درمان چین و چروک
درمان لک و کک و مک
پک درمان ریزش مو

رویش مو بعد از کاشت

غذایی برای رشد مو که باید روزانه بخوریدموهای بلند ، قوی و براق تقریباً آرزوی همه است اما هنوز همه قادر به انجام آن نیستند. البته ، مهم است که پوست سرتان سالم باشد ، اما توجه به رژیم غذایی نیز بسیار مهم است.

آن نیستند. البته ، مهم است که پوست سرتان سالم باشد ، اما توجه به رژیم غذایی نیز بسیار مهم است. شما می توانید موهای خشک ، موخور ، صاف یا ابریشمی داشته باشید – همه اینها نشانه های سلامت درونی شماست. هر رشته از سلولهایی تشکیل شده است که حاوی پروتئین سختی به نام کراتین هستند و باید به طور مداوم از مواد معدنی و ویتامین ها تغذیه شوند تا موهای شما بلند و محکم شود. ما برخی از غذاها را برای رشد مو وارد کرده ایم ، که قطعاً باید آنها را در رژیم روزانه خود اضافه کنید. بنابراین ، بهترین غذایی که موهای سالم به رشد سریع آن کمک می کند چیست؟
ما لیستی از بهترین مواد غذایی برای موهای سالم را تهیه کرده ایم. راه خود را برای داشتن موهای پرپشت و قوی بخورید:

۱٫ تخم مرغ پروتئین را تأمین

می کند موهای شما از پروتئین تشکیل شده است ، بنابراین اطمینان از داشتن پروتئین کافی در رژیم غذایی مهم است. پروتئین ماده سازنده مو است و تخم مرغ یکی از غنی ترین منابع طبیعی پروتئین است.

بهترین غذا برای رشد مو: تخم مرغ
۲٫ اسفناج و سایر سبزهای برگ تیره آهن را تأمین می کنندآهن یک ماده معدنی ضروری است که سلولهای موی شما به آن نیاز دارند. در حقیقت ، کمبود آهن در بدن ممکن است باعث ریزش مو شود. هنگامی که آهن بدن شما کم می شود ، اکسیژن و مواد مغذی به اندازه کافی به ریشه و فولیکول های مو منتقل نمی شوند که می تواند رشد را مهار کرده و رشته های شما را ضعیف کند.

۳٫ مرکبات برای دریافت دوز ویتامین C

بدن شما برای جذب آهن به ویتامین C نیاز دارد. شما باید مرکبات را به رژیم خود اضافه کنید. متخصصان تغذیه توصیه می کنند که یک آهک در روز برای دریافت دوز ویتامین C روزانه شما کافی است. فقط کافیست یک لیوان خنک از نیمبو پانی (با عسل یا یک جایگزین سالم برای قند تصفیه شده) برای خود درست کنید و مرتب شوید. همچنین می توانید پرتقال را انتخاب کنید. ویتامین C همچنین برای تولید کلاژن مورد نیاز است که باعث می شود مویرگهایی که به ساقه های مو متصل می شوند ، بنابراین از تأمین منظم مواد مغذی و رشد سریع مو اطمینان حاصل کنند

۴٫ آجیل و دانه های اسیدهای چرب

امگا ۳ اسیدهای چرب امگا ۳ باعث تغذیه مو می شوند و از ضخیم شدن پشتیبانی می کنند. از آنجا که بدن شما نمی تواند این چربی های سالم را تولید کند ، باید آنها را از رژیم غذایی خود استخراج کنید. بادام و گردو واقعاً سرشار از اسیدهای چرب امگا ۳ هستند. به همین ترتیب ، دانه های کتان می توانند به عنوان میان وعده سالم در وعده های غذایی مفید باشند در عین حال چربی های لازم را نیز به موهای شما می رسانند.

۶٫ هویج سرشار از ویتامین A است و

هر روز برای رشد سریع مو آب هویج بنوشید. مو حاوی سریعترین رشد بدن در بدن است و ویتامین A برای رشد هر سلول مورد نیاز است. همچنین به پوست سر در تولید روغن سبوم طبیعی کمک می کند که باعث سلامت آن و ریشه ها می شود تا رشد مو را تقویت کند.

۷ – استفاده از گیاه کینین

خواص کینین برای مو:
– درخت گنه گنه بومی پرو و سایر کشورهای آمریکای جنوبی هستند. کینین بعنوان یک محرک رشد مو و درمان ریزش مو معرفی شده است. در مطالعات زیادی مشخص شده عصاره درخت گنه گنه معروف به کینین می تواند برای درمان ریزش موی سر بسیار موثر واقع شود. این ماده موثر حاوی آهن و ویتامین B12,B5 می باشد.

لوسیون مو ژیورل

برخی از خواص لوسیون ضدریزش موی ژیورل فرانسه:

– حاوی کینین، سائوپالمتو و ویتامین B5
– حاوی استیل تتراپپتید جایگزین ماینوکسیدل
– ضد ریزش قوی
– ۱۰۰% افزایش رشد مو
– محرک رشد موی قوی
– پرپشت کننده ریش و سبیل
– پرپشت کننده موی سر
– برطرف کننده خارش و التهاب کف سر
– مهار کننده آنزیم ۵آلفاردوکتاز
– کمک به درمان ریزش سکه ایی

برای دیدن متن کامل و خرید اینجا را کلیک کنید

رویش موی سر,رویش مو بعد از کاشت,رویش مو در جای بخیه,رویش مو با اب پیاز,رویش مو در شقیقه,رویش مو بعد از شیمی درمانی,رویش مو در جای شکستگی

09308665973

جهت مشاوره کلیک کنید