09308665973
13 سال هست با شماییم
  5 درصد تخفیف و ارسال رایگان ویژه پرداخت آنلاین یا کارت ب کارت  
سرم حجم دهنده و لیفتینگ صورت لیفتیان فرانسه
420000 تومان
قیمت با تخفیف: 399000 تومان

روش های پرداخت:
1- اگر مبلغ محصول را بصورت آنلاین یا کارت ب کارت پرداخت نمایید 5% تخفیف با ارسال رایگان دارید
2- اگر بخواهید مبلغ محصول را به مامور پست تحویل بدهید تخفیف ندارید و حدود 20000 تومان هزینه پستی خواهید داشت.
مجوزهای فروش اینترنتی فروشگاه بَزَک
تمامی قیمت ها مقطوع می باشد. لطفا از بالا بودن قیمت محصولات در دیگر فروشگاه ها، نسبت به اصل یا تقلبی بودن تردیدی نداشته باشید. تمامی محصولات این فروشگاه دارای مجوز بهداشتی و لیبل اصالت کالا می باشد که از وزارت صنعت و معدن از طریق پیام کوتاه قابل پیگیری هستند
13 سال هست با شماییم
فعلا موجودی سرم حجم دهنده و لیفتینگ صورت لیفتیان فرانسه تمام شده هست. برای اطلاع از موجودی عضو کانال تلگرام فروشگاه بزک شوید یا از محصولات جایگزین زیر استفاده کنید.

فعلا محصول جایگزین برای این محصول ثبت نشده است. میتوانید جهت راهنمایی بیشتر با شماره 09308665973 تماس یا از طریق تلگرام پیام ارسال بفرمایید

سرم حجم دهنده و لیفتینگ صورت لیفتیان فرانسه

سرم لیفتیان فرانسه جهت جوان سازی و لیفتینگ پوست طراحی شده است این سرک حاوی دو فرم هیالورونیک اسید با سایزهای متوسط (فیلر) و درشت (آبرسان) بوده و تاثیر بسزایی در حجم دهی، پرکردن سریع چین و چروک و سفت شدن پوست دارد. همچنین ترکیب رِسوِراترول خالص (Pure Resveratrol) در این محصولات دارای خاصیت آنتی اکسیدان بسیار قوی بوده، با مهار فرآیند Glycation از شکسته شدن رشته های کلاژن در پوست جلوگیری می کند و سبب تولید کلاژن جدید نوع ۱ و ۳ شده و به این ترتیب سبب استحکام و سفتی پوست می شود.

ترکیبات اصلی سری محصولات لیفتیان:
رِسوِراترول خالص: ترکیب آنتی اکسیدان قوی برگرفته از گیاه هفت بند ژاپنی که علاوه بر جلوگیری از تخریب رشته های کلاژن، سبب تقویت ساخت کلاژن جدید نوع ۱ و ۳ در پوست شده و با علایم پیری محیطی (ناشی از آفتاب، آلودگی هوا، رژیم غذایی نامناسب و…) از طریق فعالسازی پروتئین های Sirtuin (پروتئین های مسئول جوان سازی پوست) مبارزه کرده و به این ترتیب سبب استحکام و سفتی پوست می شود.
هیالورونیک اسید: هیالورونیک اسید در دو سایز متوسط و درشت که سبب پر کردن چین و چروک سطحی و عمقی و آبرسانی ایده ال به پوست شده و لایه ای محافظ را در سطح پوست ایجاد می نماید. هیالورونیک اسید سایز متوسط با افزایش آزادسازی ßβ -Defensin ها در پوست سبب تقویت سیستم دفاع طبیعی پوست شده و همچنین با تحریک سلول های فیبروبلاست، تولید کلاژن و الاستین را در پوست افزایش می دهد. به طور کلی هیالورونیک اسید هر دو نوع پیری محیطی و فیزیولوژیک (ارثی) را تحت تاثیر قرار می دهد.
هیدروکسی پرولین: هیدروکسی پرولین نوعی اسید آمینه پیش ساز کلاژن بوده، که اثر استحکام بخش، لیفتینگ و سفت کننده برای پوست دارد.

برخی از خواص کلیدی سرم لیفتیان فرانسه:
– افزایش حجم صورت
– کنسانتره قوی غنی از ترکیبات موثر لیفتینگ و ضد چروک پوست
– آنتی اکسیدان قوی و محافظت کننده از پوست در برابر عوامل مهاجم محیطی
– اثر لیفتینگ فوری با داشتن هیدروکسی پرولین و کمپلکس پلیمرهای طبیعی از صمغ زانتان و صمغ گیاه آکاسیا
– ساختاری سبک با جذب سریع و غیر جوش زا
– اثر پر کننده چین و چروک و سفت کننده پوست با داشتن دو فرم هیالورونیک اسید در سایز متوسط و درشت
– درمان خط خنده و اخم
– افزایش دهنده قابل توجه شفافیت پوست و میکروپیلینگ ملایم با داشتن PHA
– ۳۰میل
– ساخت فرانسه
– دارای مجوزبهدشتی

جهت مشاوره رایگان

روی برنامه مورد نظر کلیک نمایید