09394950588-09308665973
13 سال هست با شماییم
  5 درصد تخفیف و ارسال رایگان ویژه پرداخت آنلاین یا کارت ب کارت  
سفت شدن شکم بعد از سزارین
مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی


صاف کننده مو
درمان جای جوش
درمان تیرگی واژن
درمان چین و چروک
درمان لک و کک و مک
پک درمان ریزش مو

سفت شدن شکم بعد از سزارین

بارداری می تواند تغییرات زیادی در پوست شما ایجاد کند. بیشتر آنها بعد از زایمان ناپدید می شوند ، اما بعضی اوقات پوست شل باقی می ماند. پوست از کلاژن و الاستین ساخته شده است ، بنابراین با افزایش وزن گسترش می یابد. پس از کشش ، ممکن است پوست در بازگشت به شکل اصلی خود دچار مشکل شود.

برای خانمهایی که می خواهند بدن آنها به حالت قبل از بارداری برود ، پوست شل می تواند از نظر عاطفی ناامید کننده باشد. اما یادآوری این مهم است که این امر می تواند به زمان نیاز داشته باشد. بدن شما با زایمان یک کار شگفت انگیز انجام داده است ، بنابراین سعی کنید به بدنتان زمان دهید .

راه های درمان شلی و افتادگی پوست

۱٫ روال قلبی را توسعه دهید
ورزش قلبی می تواند به سوزاندن چربی و تنک شدن عضلات کمک کند. پیاده روی ، شنا ، دویدن یا دوچرخه سواری را سریع امتحان کنید.

قبل از شروع روال جدید ، از پزشک خود بپرسید که آیا فعالیت مجدد در این زمینه اشکالی ندارد. به آرامی شروع کنید و تا فعالیتهای شدیدتر خود را انجام دهید. ورزش منظم می تواند به جلوگیری یا به حداقل رساندن اضافی پوست کمک کند.

۲٫ چربی ها و پروتئین های سالم بخورید
خوردن پروتئین ها و چربی های سالم می تواند به شما در ساخت ماهیچه کمک کند. پروتئین همچنین می تواند حاوی کلاژن باشد. میزان نیاز پروتئین شما به میزان ورزش شما و همچنین قد و وزن شما متفاوت است. در صورت شیردهی ممکن است به پروتئین بیشتری نیز احتیاج داشته باشید .

۳- آب بنوشید
آب به آبرسانی پوست کمک می کند و باعث انعطاف پذیری آن می شود. بدن شما با آب بیشتر نیز کارآمد تر است. این می تواند چربی را راحت تر بسوزاند و احتباس آب را در شکم شما کاهش دهد .

۴- با روغن ماساژ دهید
برخی از روغنهای گیاهی ممکن است به ترمیم پوست کمک کنند. این ممکن است به دلیل محتوای آنتی اکسیدانی و خاصیت ضد التهابی آنها باشد.

۵٫ محصولات محکم کننده پوست را امتحان کنید
کرم های که به منظور افزایش کلاژن و الاستین در پوست شما طراحی شده اند. مواد لازم مانند کلاژن ، ویتامین C به پوست در بهبود بخشی از استحکام آن کمک کنند.که در ادامه بهترین نمونه را پیشنهاد خواهیم کرد.

برای دیدن متن کامل و محصولات سفت کننده بدن اینجا را کلیک کنید .

ژل سفت کننده بدن,کرم سفت کننده بدن,لوسیون سفت کننده بدن,درمان افتادگی پوست بدن,درمان افتادگی پوست بدن با ورزش,درمان افتادگي پوست بدن,درمان افتادگی عضلات بدن,داروی افتادگی پوست بدن

جهت مشاوره رایگان

روی برنامه مورد نظر کلیک نمایید