09308665973   راهنمای خرید 
12 سال هست با شماییم
  5 درصد تخفیف و ارسال رایگان ویژه پرداخت کارتی یا آنلاین از سایت  
سوراخ های ناشی از جوش
مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی


صاف کننده مو
درمان جای جوش
درمان تیرگی واژن
درمان چین و چروک
درمان لک و کک و مک
پک درمان ریزش مو

سوراخ های ناشی از جوش

جوش‌ ها بعضا براساس بزرگی بعد از درمان باعث گودی و سوراخ هایی در پوست می شوند که حتی پس از رفع آکنه و جوش صورت آثار همیشگی آن‌ها روی پوست باقی می‌ماند که یادآور خدشه‌دار شدن زیبایی پوست است.
اغلب اوقات این جای جوش‌ها به دلیل دستکاری یا ترکاندن‌شان ایجاد می‌شوند اما گاهی اوقات خود آکنه آنقدر شدید و عمیق است که جای زخم باقی می‌گذارد. وقتی این زخم‌ها را بدون مداوا رها کنید شاید کمی بیش از یک سال طول بکشد تا بهبود حاصل شود و تازه، گاهی اوقات این مدت طولانی‌تر شده و به بخشی از صورت بدل می‌‌شود.

علت فرورفتگی جای جوش:
اگر میزان کلاژنی که بدن شما تولید می‌کند بیش از حد کم باشد، پس از بهبودی پوست، سستی یا فرورفتگی ایجاد می‌شود.
طول عمر جای جوش گاهی بسیار طولانی است، بعضی از جای جوش‌ها در مدت وجودشان تنها اندکی تغییر می‌کنند، حال آن که تعدادی نیز به مرور محو می‌شوند. شکی نیست که جای جوش بیشتر روی پوست افرادی دیده می‌شود که شدیدترین نوع جوش و ضایعه پوستی، برای مثال ضایعه‌های عمیق ندولر، را تجربه می‌کنند.

درمان اصلی جای جوش این هست که پوست رو وادار به کلاژن سازی کرد تا ناحیه از فرورفتگی یا سوراخ بخاطر جوش از بین رود. برای این وادار کردن باید لایه برداری و کرم ترمیم کننده زده بشه. بهترین لایه بردار پوست که هیچ ضرری برای پوست نداشته باشه اسکراب هست. اسکراب ساینده های فیزیکی هستند که تنها لایه خیلی نازکی از پوست را برداشته و پوست را تحریک به کلاژن سازی می کند ولی این کلاژن سازی کافی نیست و باید کرم کلاژن ساز هم برروی پوست استفاده شود. در زیر بهترین پک درمان گودی جای جوش معرفی می شود.

پک درمان گودی جوش

برخی از خواص درمانی پک درمان جای جوش و اسکارهای قدیمی کالی درم فرانسه:

– درمان گودی بخاطر جوش، ابله مرغان و…
– درمان گودی بخاطر زخم پوستی
– درمان تیرگی پوست
– روشن کننده قوی پوست
– درمان جای جوش قرمز
– مجوزبهداشتی اسکراب هسته انگور ژیورل فرانسه ۹۲۶۷۸۸۵۳۰۰۴۵۵۵۶۲
– مجوزبهداشتی کرم ترمیم کننده کالی درم فرانسه ۱۰۵۲۱۳۶۱۱۳۱۹۲۹۴۹
– ساخت فرانسه

نحوه استفاده: هفته ایی دو الی سه مرتبه داخل حمام برروی پوست کاملا مرطوب بمدت ۵ الی ۱۰ دقیقه خیلی آرام ماساژ بدید سپس کاملا بشورید. کرم ترمیم کننده کالی درم را صبح و شب برروی پوست تمیز و خشک بمالید حداقل ۴ ساعت روی پوست بماند.

برای دیدن توضیحات کامل و خرید این پک اینجا کلیک نمایید

درمان جای جوش با لیزر,درمان جای جوش بدن,درمان جای جوش صورت فوری,درمان جای جوش کمر,درمان جای جوش روی بازو,درمان جای جوش با گیاهان دارویی,درمان جای جوش و لک,درمان جاي جوشهاي صورت,درمان جای جوش با طب سنتی,درمان جای جوش در طب سنتی,درمان جای جوش,درمان جای جوش صورت,درمان جای جوش با لیزر co2,درمان جای جوش با ipl,هزینه درمان جای جوش با ipl,درمان جای جوش با prp,درمان جای جوش با روش prp,prp برای درمان جای جوش,روش prp برای درمان جای جوش,درمان جای جوش با rf,رفع جای جوش با rf

جهت مشاوره رایگان

روی برنامه مورد نظر کلیک نمایید