09308665973
13 سال هست با شماییم
  5 درصد تخفیف و ارسال رایگان برای پرداخت کارتی یا آنلاین از سایت  
صابون پوست چرب
مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی


صاف کننده مو
درمان جای جوش
درمان تیرگی واژن
درمان چین و چروک
درمان لک و کک و مک
پک درمان ریزش مو

صابون پوست چرب


پوست چرب را میتوانیم درمان کنیم . توجه کنید که پوست شما کمی درخشش اضافی ایجاد می کند؟ واقعیت این است که ، همه افراد در پوست خود روغن دارند. در زیر هر یک از منافذ شما غده سبزی وجود دارد که روغنهای طبیعی به نام سبوم تولید می کند. این کمک می کند پوست شما را مرطوب و سالم نگه دارید.

اگرچه در برخی افراد غدد چربی می توانند روغن زیادی تولید کنند. این باعث ایجاد پوستی روغنی می شود. می دانید اگر پوست شما به طور مداوم براق به نظر می رسد ، پوست روغنی دارید . پوست روغنی حتی در طی چند ساعت از پاکسازی می تواند احساس چربی کند.

ایجاد جوش در این نوع پوست نیز احتمال بیشتری دارد زیرا سبوم با سلولهای مرده پوست مخلوط می شود و در منافذ شما گیر می کند.

دلایل پوستی روغنی شامل عوامل ژنتیکی ، محیطی و عوامل سبک زندگی است.

ژنتیک
پوست های روغنی میتواند زمینه ارثی داشته باشد. اگر یکی از والدین شما دارای پوست روغنی است ، به احتمال زیاد شما دچار غدد چربی بیش فعال نیز می شوید.

سن
معمولا در سن بلوغ شما با چربی اضافه پوست مواجه می شوید ، پوست شما با افزایش سن ، سبوم کمتری تولید می کند. پیری پوست پروتئین مانند کلاژن را از دست می دهد و غدد چربی کند می شوند.

به همین دلیل است که بسیاری از افرادی که دچار پیری پوست می شوند نیز دارای پوست خشک هستند . این همچنین زمانی است که به دلیل کمبود کلاژن و سبوم ، خطوط ریز و چین و چروک ها بیشتر مورد توجه قرار می گیرند.
ممکن است اکنون پوست روغنی داشته باشید ، اما باید پیری خود را ارزیابی کنید. حتی ممکن است افراد در دهه ۳۰ خود دارای همان ترکیب پوستی مانند نوجوانان و ۲۰ سالگی خود نباشند.

محیط زندگی
در حالی که ژنتیک و سن علل اساسی پوست روغنی را در شما ایجاد می کند ، جایی که در آن زندگی می کنید و زمان سال نیز می تواند تغییر کند.

افراد در آب و هوای گرم و مرطوب دارای پوستی روغنی هستند. همچنین احتمال دارد در طول تابستان بیشتر از آنچه در پاییز یا زمستان می کنید ، روی پوست خود روغن بخورید.

در حالی که ممکن است به دلیل داشتن پوست روغنی قادر به برداشتن و دور شدن نباشید ، می توانید کارهای روزمره خود را در روزهای گرما و رطوبت زیاد تنظیم کنید.

بعضی اوقات منافذ شما به دلیل افزایش سن ، نوسان وزن و جوش قبلی ممکن است کشیده شود. منافذ بزرگتر نیز تمایل به تولید روغن بیشتر دارند.

با استفاده از محصولات نادرست مراقبت از پوست برای نوع پوست خود ، پوست روغنی را نیز می توانید ایجاد کنید. بعضی از افراد ترکیب پوست را برای پوست های روغنی اشتباه می گیرند و برای مثال ممکن است از کرم های خیلی سنگین استفاده کنند.

اگر در ماه های زمستان دارای پوستی خشک تر هستید ، ممکن است نیاز به تغییر برنامه مراقبت از پوست خود برای بهار و تابستان با مرطوب کننده های سبک داشته باشید.

استفاده از محصولات صحیح مراقبت از پوست می تواند تفاوت زیادی در میزان روغن موجود در صورت شما ایجاد کند.

اما اگر این کار را بیش از حد انجام دهید ، بیش از حد روغن را از پوست خود جدا می کنید. این می تواند باعث شود غدد چربی شما به حالت اضطراری بروند و در آنجا روغن بیشتری تولید کنند تا این ضرر را جبران کند. شما فقط باید دو بار در روز پوست خود را بشویید تا روغن اضافی در آن خالی نشود.

برای شستن پوست خود حتما از شوینده های مناسب پوست خود استفاده کنید تا دچار اسیب نشوید به عنوان مثال استفاده از پن پوست چرب لیلاک یکی از بهترین گزینه های درمانی برای پوست چرب می باشد .

پن ضد جوش پوست چرب لیلاک

برخی از خواص کلیدی پن ضدجوش پوست چرب لیلاک:

– ضدجوش و آنتی باکتری قوی مناسب پوست های نرمال، چرب و مختلط
– درمان جوش سرسیاه و سرسفید
– درمان آکنه های مقاوم به درمان
– حاوی ایکتیول و TTC 1%
– کنترل ترشح سبوم پوستی
– کنترل چربی پوست
– مناسب درماتیت سبورئیک
– درمان منافذ باز پوست صورت
– حاوی ۳۰% مرطوب کنندگی غیرکومدن زا
– روشن کننده پوست
– درمان جای جوش
– درمان لک قرمز و قهوه ایی جوش های قدیمی

برای دیدن متن کامل و خرید پن پوست چرب لیلاک اینجا را کلیک کنید .

چربی پوست, درمان چربی صورت, صابون پوست چرب, چربی پوست ,منافذ پوست ,صابون ضد جوش

جهت مشاوره رایگان

روی برنامه مورد نظر کلیک نمایید