09308665973   راهنمای خرید 
11 سال هست با شماییم
  11 درصد تخفیف و ارسال رایگان برای پرداخت آنلاین ویژه عید نوروز  
صاف کننده و ضخیم کننده مو با کراتین
مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی


صاف کننده مو
درمان جای جوش
درمان تیرگی واژن
درمان چین و چروک
درمان لک و کک و مک
پک درمان ریزش مو

صاف کننده و ضخیم کننده مو با کراتین

زمانی که موها در معرض انواع مواد شیمیایی قرار می گیرند بسیار خشک و شکننده می شوند ، مخصوصا بانوانی که در عرض هر ماه چندین با موهای خود را رنگ می زنند یا فر و مش می کنند بیشتر در معرض شکنندگی و فر شدن مو قرار می گیرند .
وقتی جلا و زیبایی موهایتان از دست برود احساس می کنید موهایتان خشک و مرده شده اند و این احساس شما درست است . متاسفانه موهای شما کراتین خود را از دست داده است. کراتین پروتیئن های ساختار فیبری است که ساختار کلیدی، لایه بیرونی پوست، مو و ناخن، کراتین است. کراتین به شکل رشته های متوسط در بافت ها موجود است. کراتین باعث نرم و صاف شدن موها و همچنین باعث تغذیه فولیکول موها می شود. در موهای هر فرذ ماده ای به نام کراتین وجود دارد که به موها جلا و نرمی خاصی می دهد و با استفاده زیاد از رنگ مو ، مش ، سشوار ، اتو و ……. کراتین طبیعی مو را از بین می برید .بسیاری از افراد برای احیای دوباره موهای خود اطلاعات کافی ندارند و با موهای خود با خشونت برخورد می کنند مثلا در موقع شستن چندین مرتبه شامپو و نرم کننده استفاده می کنند که با این کار هم چربی پوست سر را از بین می برند .

شاید آزار‌دهنده‌ترین اتفاق برای خانم‌ها وز شدن موهای نازنین‌شان باشد؛ اتفاقی که هراز گاهی همه ما بعد از هر بار رنگ یا دکلره کردن موها درگیرش می‌شویم و به هر دری می‌زنیم تا گیسوان‌مان به روزهای اوج خود بازگردند. اگر زیاد اهل رسیدگی به موها و ویتامینه کردن آنها با ماسک‌های طبیعی همراه با تغذیه مناسب نیستید نباید منتظر معجزه باشید. بلایی که بر سر موهای شما آمده تنها با یک دوره طولانی تقویت و رسیدگی درمان می‌شود؛ پس روی صحبت ما با شماست که دیگر قرار نیست با همین موهای وز سر کنید. دوای درد شما همین جاست.در اینجا شما را با شامپو گیاهی و روغن ارگان اشنا میکنیم تا موهایتان صاف و وزی مو درمان بشود .

برای دیدن محصولات صاف کننده مو و خرید اینجا را کلیک کنید.

جهت مشاوره رایگان

روی برنامه مورد نظر کلیک نمایید