09308665973
13 سال هست با شماییم
  5 درصد تخفیف و ارسال رایگان ویژه پرداخت آنلاین یا کارت ب کارت  
علت و درمان جوش سینه
مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی


صاف کننده مو
درمان جای جوش
درمان تیرگی واژن
درمان چین و چروک
درمان لک و کک و مک
پک درمان ریزش مو

علت و درمان جوش سینه

اگرچه معمولاً برای جوش های آکنه برای مناطقی مانند بینی و چانه بحث می شود ، اما آکنه فقط روی صورت ایجاد نمی شود. اگر مستعد ابتلا به آکنه در برابر عوامل خطرناک مانند هورمون ها یا پوست روغنی هستید ، ممکن است در هر کجای بدن – از جمله قفسه سینه ، لکه های پوستی ایجاد کنید.
با گرفتگی منافذ ، آکنه توسعه می یابد. منافذ در اطراف بدن شما وجود دارد ، و قفسه سینه شما نیز از این قاعده مستثنا نیست. اگر پوست مستعد آکنه دارید ، ممکن است انواع زیر آکنه را روی سینه خود مشاهده کنید:

سر سیاه
کیست
جوش ها
نبض ها
سرهای سفید

اگرچه آکنه قفسه سینه همیشه به اندازه جوش های صورت شما قابل مشاهده نیست ، اما می تواند کاملاً مزاحم باشد.

روش های مقابله با جوش صورت

۱٫ به طور مرتب دوش بگیرید
اگر روزانه دوش ندارید ، ممکن است راحت تر آکنه های سینه ایجاد کنید. دوش منظم به از بین بردن عناصر مسدود کننده منافذ شما کمک می کند. این شامل:

باکتریها
سلولهای مرده پوست
خاک
روغن (سبوم)
برای کاهش احتمال بروز آکنه در قفسه سینه ، حتماً هر روز به حمام ضربه بزنید. این شامل ماههای سردتر و خشک تر می شود که فکر می کنید نیازی به دوش ندارید. برای رسیدن به بهترین نتیجه از آب ولرم (نه داغ) استفاده کنید. همچنین می توانید یک آبکشی نهایی را در آب سرد در نظر بگیرید تا به منافذ خود ببندید.

۲٫ از شستشوی بدن ضد آکنه استفاده کنید
شستشوی بدن حاوی TCC به ویژه برای آکنه سینه مفید است. TCC ماده ای است که با خشک کردن آن آکنه را درمان می کند.

۳٫ هفته ای یک بار لایه برداری کنید
پوست شما فرآیندی از گردش سلول را طی می کند ، جایی که سلول های مرده پوست به سطح (اپیدرم) ظهور می شوند تا بتوانند سلولهای جدید پوست را بسازند. اما سلولهای مرده پوست همیشه به تنهایی ریخته نمی شوند. آنها می توانند در آخر ماندن در منافذ شما و گرفتگی آنها ، منجر به آکنه شوند.

این جایی است که لایه برداری می تواند کمک کند. این فرایند به از بین بردن سلولهای مرده پوست کمک می کند تا منافذ مسدود نشوند و آکنه ایجاد کنند.

درمان جوش سینه

صابون لیلاک جوش های مقاوم به درمان، قارچ و باکتری پوستی و درمان قارچ بدن در نواحی تماسی پوست بانوان می باشد. این صابون حاوی TCC و Sulfur می باشد که براحتی تمامی موارد گفته شده در بالا را درمان می کند با دارا بودن TCC و سولفور از ایجاد تعرق اضافی بدن جلوگیری کرده و همچنین مانع تولید باکتری های ایجاد کننده بوی بد بدن می شود. صابون لیلاک باکتری ها و قارچ ها جوش زا بدنی را از بین می برد. با دارا بودن ۳۰ درصد مرطوب کننده شادابی و لطافت را به پوست شما ارمغان می بخشد.

صابون ضد جوش لیلاک

برخی از موارد کاربرد صابون لیلاک :
– ضد تعرق اضافی بدن
– از بین بردن بوی بد بدن
– درمان قارچ پوستی
– درمان خارش و سوزش پوست
– حاوی TCC و سولفور
– ضد جوشهای مقاوم به درمان بدنی
– درمان حساسیت و کهیر پوستی
– حفظ شادابی و رطوبت و لطافت پوست
– ایده ال برای پوستهای حساس

برای دیدن متن کامل و خرید می توانید اینجا را کلیک کنید.

جوش بدن نشانه چیست,جوش بدن کودکان,جوش بدن در بارداری,جوش بدن از چیست,جوش کمر و بازو,جوش کمر و کبد,جوش کمر و کبد چرب,جوش کمر و شانه ,جوش کمر بعد از اپیلاسیون

جهت مشاوره رایگان

روی برنامه مورد نظر کلیک نمایید