09308665973
13 سال هست با شماییم
  تخفیف 5 درصد و ارسال رایگان برای پرداخت انلاین یا کارتی  
علت و درمان سفیدی مو
مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی


صاف کننده مو
درمان جای جوش
درمان تیرگی واژن
درمان چین و چروک
درمان لک و کک و مک
پک درمان ریزش مو

علت و درمان سفیدی مو


چه عواملی باعث ایجاد موهای سفید در سنین جوانی می شود؟

موهای سفید در افرادی که رنگ مو تیره تری دارند بیشتر مورد توجه قرار می گیرد. اگرچه موهای سفید مشخصه پیر شدن است ، رشته های موهای بی رنگ می توانند در هر سنی ظاهر شوند – حتی در حالی که هنوز در دبیرستان یا دانشگاه هستید. اگر یک نوجوان هستید یا در دهه ۲۰ خود هستید ، ممکن است یک یا چند رشته مو سفید پیدا کنید. راه هایی برای ترمیم رنگدانه وجود دارد ، اما این امر به علت آن بستگی دارد.

دلایل اصلی در سفید شدن مو

۱- ژنتیک
آرایش شما در زمان رشد (یا اگر) موهای سفید نقش مهمی ایفا می کند. اگر در سنین پایین متوجه موهای سفید شده اید ، به احتمال زیاد والدین یا مادربزرگ و مادربزرگ و مادربزرگتان در سنین پایین نیز موهای خاکستری یا سفید دارند. شما نمی توانید ژنتیک را تغییر دهید.

۲- استرس
هر کسی هر از گاهی با استرس سروکار دارد. پیامدهای استرس مزمن می تواند شامل موارد زیر باشد:

مشکلات خواب
اضطراب
تغییر در اشتها
فشار خون بالا

استرس همچنین می تواند روی موهای شما تأثیر بگذارد. مطالعه منبع قابل اعتمادبین استرس و کاهش سلولهای بنیادی در فولیکولهای مو ،موشها ارتباط وجود دارد. بنابراین اگر متوجه افزایش تعداد رشته های سفید خود شده اید ، فشار روانی مقصر است. این تئوری همچنین ممکن است توضیح دهد که چرا برخی از رهبران جهان در زمان ریاست جمهوری سریع تر یا پیر می شوند.

۳- بیماری خود ایمنی
یک بیماری خود ایمنی همچنین می تواند باعث موهای سفید زودرس شود. این در شرایطی است که سیستم ایمنی بدن به سلولهای خود حمله می کند. در مورد آلوپسی و ویتیلیگو ، سیستم ایمنی بدن می تواند به مو حمله کند و باعث از بین رفتن رنگدانه شود.

۴- اختلال تیروئید
تغییرات هورمونی ناشی از مشکل تیروئید – مانند پرکاری تیروئید یا کم کاری تیروئید – همچنین ممکن است مسئول موهای سفید زودرس باشد. تیروئید غده پروانه ای است که در پایه گردن شما قرار دارد. به کنترل بسیاری از عملکردهای بدن مانند متابولیسم کمک می کند. سلامت تیروئید شما همچنین می تواند در رنگ موهای شما تأثیر بگذارد. تیروئید بیش فعال یا کم تحرک باعث می شود بدن شما ملانین کمتری تولید کند.

۵- کمبود ویتامین B-12
موهای سفید در سنین پایین نیز می توانند کمبود ویتامین B-12 را نشان دهند . این ویتامین نقش مهمی در بدن شما دارد. این انرژی به شما می دهد ، به علاوه به رشد سالم و رنگ مو کمک می کند.
کمبود ویتامین B-12 با بیماری بنام کم خونی خطرناک همراه است ، یعنی زمانی که بدن شما قادر به جذب کافی از این ویتامین نیست. بدن شما به ویتامین B-12 برای گلبولهای قرمز خون سالم ، که اکسیژن را به سلولهای بدن ، از جمله سلولهای مو ، منتقل می کند ، نیاز دارد. کمبود می تواند سلولهای مو را تضعیف کرده و بر تولید ملانین تأثیر بگذارد.

۶- سیگار کشیدن
همچنین بین موهای سفید نارس و سیگار کشیدن ارتباط وجود دارد. یکی مطالعه منبع قابل اعتماد از ۱۰۷ نفر ارتباطی بین “شروع موهای خاکستری قبل از ۳۰ سالگی و سیگار کشیدن” یافت.

کاملاً مشهور است که سیگار کشیدن خطر ابتلا به سرطان ریه و بیماری های قلبی را افزایش می دهد. با این وجود اثرات طولانی مدت می تواند فراتر از قلب و ریه ها باشد و روی مو تأثیر بگذارد. سیگار کشیدن رگهای خونی را محدود می کند ، که می تواند باعث کاهش جریان خون به فولیکول های مو شود و باعث ریزش مو شود. علاوه بر این ، سموم موجود در سیگار می توانند به قسمت هایی از بدن از جمله فولیکول های مو آسیب برساند و باعث زودرس شدن موهای سفید شود.

لوسیون ضد ریزش موی ژیورل فرانسه حاوی کینین، سائوپالمتو و ویتامین B5 یک منبع واقعی انرژی برای مو بوده که قدرت و زندگی را به موی ضعیف بازمی گرداند. این لوسیون میکروسیرکولاسیون پوست سر را بهبود بخشیده و فعال می کند و پیاز مو را برای رشد موی سالم و قوی تحریک می کند.

لوسیون مو ژیورل

برخی از خواص لوسیون ضدریزش موی ژیورل فرانسه:

– ضد ریزش قوی
– ۱۰۰% افزایش رشد مو
– محرک رشد موی قوی
– پرپشت کننده ریش و سبیل
– پرپشت کننده موی سر
– برطرف کننده خارش و التهاب کف سر
– مهار کننده آنزیم ۵آلفاردوکتاز
– کمک به درمان ریزش سکه ایی
– درمان ریزش آلوپسی

برای دیدن متن کامل و خرید لوسیون مو ژیورل اینجا را کلیک کنید .

سفیدی مو در جوانی،سفیدی مو در کودکان،علت سفیدی مو در 18 سالگی،درمان سفیدی مو ،رفع سفید مو

جهت مشاوره رایگان

روی برنامه مورد نظر کلیک نمایید