09308665973
13 سال هست با شماییم
  تخفیف 5 درصد و ارسال رایگان برای پرداخت انلاین یا کارتی  
عوارض ابدومینوپلاستی چیست
مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی


صاف کننده مو
درمان جای جوش
درمان تیرگی واژن
درمان چین و چروک
درمان لک و کک و مک
پک درمان ریزش مو

عوارض ابدومینوپلاستی چیست


ابدومینوپلاستی (Tummy Tuck)

جراحی ابدومینوپلاستی (جراحی شکم) یک عمل جراحی بزرگ است که پوست و چربی اضافی شکم را از بین می برد. این جراحی همچنین عضلات را سفت می کند. این می تواند برای زنانی که بارداری زیادی داشته اند یا کسی که وزن زیادی از دست داده است مناسب باشد

ابدومینوپلاستی (جراحی شکم) چیست؟

جراحی ابدومینوپلاستی روشی است که با برداشتن چربی و پوست اضافی و سفت شدن عضلات دیواره شکم ، شکم شما را صاف می کند. این روش جراحی به شکم بند نیز معروف است.

بسته به مقدار پوست و چربی ، می توان تاک های شکمی را “مینی” یا بیشتر درگیر دانست. مهم است که خود را آموزش دهید ، شرایط خود را کاملاً تجزیه و تحلیل کنید و وقت خود را برای رسیدن به یک تصمیم نهایی اختصاص دهید. این روش نباید به عنوان گزینه ای برای کاهش وزن مورد استفاده قرار گیرد.

چه کسی بهترین کاندیدای جراحی ابدومینوپلاستی (جراحی شکم) است؟
شکم بند برای مردان و زنانی که در کل از سلامت عمومی خوبی برخوردار هستند و وزن ثابتی دارند ، مناسب است. بهتر است غیر سیگاری باشید.

شکم بینی را نباید با لیپوساکشن اشتباه بگیرید (جراحی زیبایی که برای از بین بردن رسوبات چربی استفاده می شود) ، گرچه ممکن است جراح شما انجام لیپوساکشن را به عنوان بخشی از شکم بینی انجام دهد. زنانی که پس از چندین بارداری عضلات و پوستشان کشیده شده است ممکن است این روش را برای سفت شدن عضلات و کاهش پوست مفید بدانند. شکم بند نیز برای مردان یا زنانی که در یک مقطع از زندگی چاق بودند و وزن قابل توجهی از دست داده اند ، جایگزین می شود ، اما هنوز رسوبات چربی بیش از حد یا شل شدن پوست در ناحیه شکم دارند.

چه موقع باید از جراحی ابدومینوپلاستی (جراحی شکم) اجتناب کنید؟
اگر زنی هستید که هنوز قصد بچه دار شدن را دارید ، ممکن است بخواهید شکم بند را تا پایان بچه دار شدن موکول کنید. در حین جراحی ، عضلات عمودی شما سفت می شوند. بارداری های آینده می توانند این عضلات را یک بار دیگر جدا کنند.

اگر هنوز قصد کاهش وزن قابل توجهی دارید ، فوراً شکم نخورید. صبر کنید تا وزن شما تثبیت شود.

توجه به این نکته مهم است که کشیدن شکم باعث ایجاد زخم در شکم می شود. طول اسکار ، که در امتداد خط بیکینی است ، به میزان پوست اضافی بستگی دارد. با حداقل پوست اضافی ، مینی ابدومینوپلاستی باعث ایجاد زخم کوتاه می شود.

وقتی برای مشاوره می روید جراح پلاستیک همه این گزینه ها را با شما در میان می گذارد. شما و جراح خود در مورد نتایج مورد نظر خود صحبت خواهید کرد و جراح طی مشاوره شما روش مناسب را تعیین می کند.

جراحی ابدومینوپلاستی (جراحی شکم) چگونه انجام می شود؟
بسته به نتایجی که می خواهید ، این جراحی از یک تا پنج ساعت طول می کشد. جراحی به طور کلی به عنوان یک روش سرپایی انجام می شود. اگر برای انجام مراحل کار خود در خارج از شهر به تاسیساتی سفر می کنید ، از شما خواسته می شود یک شب در هتل بمانید. لیپوساکشن ممکن است همزمان توصیه شود یا نشود.

شما بیهوشی عمومی دریافت خواهید کرد که باعث خواباندن شما در حین عمل می شود. مهم این است که کسی همراه شما باشد که بتواند شما را به خانه برساند. اگر شما به تنهایی زندگی می کنید و پس از عمل به خانه اعزام می شوید ، همچنین به شخصی احتیاج دارید که حداقل شب اول پس از جراحی با شما بماند.

ابدومینوپلاستی کامل این گزینه برای بیمارانی است که بیشترین اصلاح را نیاز دارند. برش (برش) در خط بیکینی ، تقریباً در همان سطح موهای شرمگاهی شما ایجاد می شود. طول اسکار به میزان پوست اضافی بستگی دارد. سپس جراح شما پوست و عضلات را در صورت لزوم دستکاری و شکل می دهد. با این روش یک برش در اطراف ناف (دکمه شکم) خواهید داشت ، زیرا لازم است ناف از بافت اطراف آزاد شود. ممکن است لوله های زهکشی زیر پوست شما قرار نگیرند. در صورت صلاحدید جراح در عرض چند روز این موارد برداشته می شود.
جراحی جزئی یا مینی ابدومینوپلاستی مینی ابدومینوپلاستی با برش های کوتاهتر انجام می شود و اغلب در افرادی که پوست اضافی کمتری دارند انجام می شود. در این نوع روش ها به احتمال زیاد دکمه شکم شما جابجا نمی شود. پوست شما بین خط برش و دکمه شکم شما جدا خواهد شد. این روش به طور کلی یک تا دو ساعت طول می کشد. همانند عمل کامل ابدومینوپلاستی ، ممکن است بعد از جراحی لوله تخلیه داشته باشید یا نداشته باشید.
جراحی شکم ابدومینوپلاستی این جراحی شامل ناحیه پشت است. وقتی چربی اضافی در پشت و همچنین شکم وجود داشته باشد ، ممکن است لیپوساکشن پشت یا جراحی ابدومینوپلاستی محیطی انجام دهید. روش دوم امکان برداشتن پوست و چربی از ناحیه ران و پشت را فراهم می کند ، که از هر طرف فرم بدن شما را بهبود می بخشد.
بعد از برداشتن شکم به صورت جزئی یا کامل ، محل برش شما بخیه زده و پانسمان می شود. ممکن است جراح شما بعد از جراحی از باند الاستیک یا لباس فشاری استفاده کند. در این صورت ، بسیار مهم است که تمام دستورات جراح خود را در مورد پوشیدن این لباس و مراقبت از باند دنبال کنید. جراح همچنین در مورد بهترین روش نشستن یا دراز کشیدن به شما می گوید تا کمترین درد را داشته باشید.

اگر از نظر جسمی استثنایی فعال هستید ، مجبورید به مدت چهار تا شش هفته ورزش شدید را محدود کنید. با گذراندن مراحل بهبودی ، پزشک در این مورد به شما مشاوره می دهد. به طور کلی ، یک هفته مرخصی از کار پس از جراحی برای بهبودی مناسب بیشتر افراد کافی است. مجدداً ، پزشک به شما در تعیین این مسئله کمک خواهد کرد.

چگونه باید برای جراحی ابدومینوپلاستی (شکم بند) آماده شوم؟
سیگار کشیدن می تواند خطر عوارض را افزایش داده و بهبودی را به تأخیر بیندازد. در صورت سیگار کشیدن ، مجبور خواهید بود برای مدت مشخصی که پزشک تعیین کرده است ، این کار را متوقف کنید. فقط کاهش مصرف سیگار کافی نیست. حداقل باید یک ماه قبل از جراحی و به مدت دو هفته بعد از استفاده از انواع نیکوتین – صمغ ، وصله و سیگار الکترونیکی – کاملاً قطع کنید. از نظر زمانی بین ترک سیگار و جراحی بهتر ، بهتر است.

مطمئن شوید که وعده های غذایی متعادل و کامل می خورید. سعی نکنید بیش از حد رژیم بگیرید قبل از جراحی. تغذیه مناسب برای بهبودی مناسب مهم است.

به عنوان بخشی از مشاوره قبل از عمل ، جراح ممکن است به شما دستور دهد که مصرف برخی از داروهای خود را که باعث ضعیف شدن خون و مکمل های غذایی می شود ، برای مدت زمانی خاص قبل و بعد از جراحی متوقف کنید. این شامل آسپرین و ضد التهاب های غیراستروئیدی (NSAIDs) است. اگر داروهای رقیق کننده خون مصرف می کنید باید به جراح خود اطلاع دهید.

قبل از اینکه تحت عمل جراحی قرار بگیرید ، مطمئن ترین و راحت ترین منطقه بهبودی را برای رفع نیازهای خود تنظیم کنید. منطقه بازیابی خانه شما باید شامل موارد زیر باشد:

یک لباس راحت و گشاد که بسیار راحت پوشیده و از آن خارج می شود.
تلفنی که به راحتی قابل دسترسی است.
یک سر دوش دستی و صندلی حمام.
خطرات / مزایا
عوارض و عوارض جراحی ابدومینوپلاستی (جراحی شکم) چیست؟
همانطور که انتظار می رفت ، بعد از جراحی درد و تورم خواهید داشت. پزشک در صورت لزوم داروهای ضد درد را برای شما تجویز می کند.

درد ممکن است چندین هفته طول بکشد. همچنین ممکن است در همان بازه زمانی بی حسی ، کبودی و خستگی کلی داشته باشید.

مانند هر عمل جراحی ، خطرات آن نیز وجود دارد. اگر گردش خون ضعیف ، دیابت ، بیماری قلبی ، ریوی یا کبدی یا سیگار کشیدن داشته باشید ، ممکن است خطر عوارض را افزایش دهید. عوارض می تواند شامل موارد زیر باشد:

جای زخم
هماتوم (خونریزی).
عفونت
سروما (تجمع مایعات).
بهبود ضعیف زخم.
لخته شدن خون.
بی حسی یا سایر تغییرات احساس
سایر عوارض عبارتند از:

نکروز چربی (مرگ بافت چربی واقع در اعماق پوست).
جدا شدن زخم.
عدم تقارن (ناهمواری یا انحراف).
بازیابی و چشم انداز
چشم انداز کسی که جراحی ابدومینوپلاستی انجام داده است (شکم بند) چیست؟
به طور کلی ، اکثر مردم پس از انجام این روش ، ظاهر جدید را دوست دارند. با این حال ، ممکن است ماهها بعد از جراحی مانند خود عادی خود احساس نکنید. شما برای تحقق این امر مبلغ عظیمی را پشت سر گذاشته اید. این یک تعهد بزرگ است – از لحاظ روحی ، جسمی و مالی. رعایت رژیم و ورزش مناسب برای حفظ ظاهر جدید بسیار مهم است.

ترمیم کننده ابدومینوپلاستی

برای دیدن ترمیم کننده و خرید اینجا را کلیک کنید .
ابدومینوپلاستی چیست,ابدومینوپلاستی شکم,ابدومینوپلاستی و عوارض آن,ابدومینوپلاستی چيست,ابدومینوپلاستی و لیپوماتیک,ابدومینوپلاستی قیمت

جهت مشاوره رایگان

روی برنامه مورد نظر کلیک نمایید