09308665973   راهنمای خرید 
11 سال هست با شماییم
  11 درصد تخفیف و ارسال رایگان برای پرداخت آنلاین ویژه عید نوروز  
قویترین ضد لک
مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی


صاف کننده مو
درمان جای جوش
درمان تیرگی واژن
درمان چین و چروک
درمان لک و کک و مک
پک درمان ریزش مو

قویترین ضد لک

کک و مک ممکن است یک بیماری داخلی باشد . اما افراد مو قرمز بیشتر مستعد به وجود امدن کک و مک می باشند برای همین منظور استفاده از یک ضد افتاب مناسب و اجتناب از افتاب شرط اول هست .

کک و مک یک بیماری پوستی است که بیشتر در میان افراد کشورهای اروپایی به چشم میخورد لک، کک ومک بیشتر در نواحی صورت، دست و پا ظاهر می شود .

اغلب پزشکان کک و مک درمانی پیدا نکرده اند اما ما شما را روش های مقابله با این بیماری پوستی و راه های درمان ان اشنا می کنیم .

دلایل ایجاد کک ومک

یکی از دلایل به وجود امدن کک و مک دلیل ارثی می باشد اگر در میان پدر و مادر کک و مک وجود داشته باشد صد در صد فرزند نیز دچار این بیماری پوستی خواهد بود .

دلیل دیگر پرتوهای زیان بار خورشید است که در اصطلاح به ان گزرو درما پیگمنتوسام می گویند ، زمانی که این پرتو ها به پوست می رسد باعث ایجاد کک و مک می شود .

بروز کک و مک به دو شکل کلی است :

کک و مک مادر زادی : این نوع بیماری پوستی اگرچه دیر درمان می شود ولی باز هم قابل درمان است .

کک و مک ایجاد شده بعد از سنین کودکی : در این نوع بیماری چون یک عامل معین باعث ایجاد کک و مک شده است به راحتی قابلیت درمان دارد .

درمان کک و مک

بهترین درمان برای کک و مک استفاده از یک ضد افتاب مناسب فیزیکی است . ضد افتاب های فیزیکی و رنگی علاوه بر اینکه باعث دفع اشعه های زیان بار خورشید می شود سبب درمان کک و مک نیز می شود .

همچنین استفاده از محصولات فاقد هیدروکینون هست. این دسته از محصولات به خوبی بدون عارضه و بدون بازگشت می توانند لک ها را برطرف کنند که در ادامه شما را با این دسته از محصولات آشنا می کنیم .

برای دیدن محصولات ضد لک و خرید اینجا را کلیک کنید .

لک , کک و مک , قویترین , بهترین, ضد, صابون, کرم , جوش, افتاب,  درمان , خیلی خوب, حاملگی, بارداری, ضد لک,  ضد لک قوی, ضد لک سینره,  ضد لک گیاهی,  ضد لک نئوسترات,ضد لک لیراک, ضد لک طبیعی ,  قویترین ضد لک صورت,  قویترین ضد لک,  قویترین ضد لک گیاهی ,  قویترین داروی ضد لک,  ضد لک خوب,  کرم ضد لک خوب,  معرفی کرم ضد لک خوب,  کرم ضد لک خیلی خوب,  کرم ضد لک چی خوبه ,  کرم ضد لک خوب معرفی کنید,  قویترین ضد افتاب ,  ضد افتاب فیزیکی,  ضد افتاب فیزیکی و شیمیایی ,  ضد افتاب فیزیکی چیست؟ ,  مارک ضد افتاب فیزیکی ,  جلوگیری از لک صورت  در بارداری,  جلوگیری از لکه های بارداری, جلوگیری از لک صورت, جلوگیری از لک بارداری, جلوگیری از لک حاملگی , جلوگیری از لک های صورت , جلوگیری از لک های حاملگی, درمان لکه های صورت, درمان طبیعی لک صورت, درمان طبیعی لکه های جوش, درمان طبیعی لک, درمان گیاهی لک صورت,  درمان گیاهی لک و پیس,  صابون ضد لک و روشن کننده , صابون ضد لک, صابون ضد لک قوی, صابون ضد لک و جوش,  صابون ضد لک صورت, کرم جای جوش, کرم جای جوش صورت, کرم جای جوش هیدرودرم , کرم جای جوش رژودرم, کرم جای جوش قوی,  کرم برای جای جوش,  کرم رفع جای جوش, کرم پوشاننده جای جوش, کرم درمان جای جوش, کرم برای جای جوش صورت

جهت مشاوره رایگان

روی برنامه مورد نظر کلیک نمایید