09308665973
14 سال هست با شماییم
  10 درصد تخفیف و ارسال رایگان ویژه روز پدر تا 16 بهمن  
پاکسازی پوست
مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی


صاف کننده مو
درمان جای جوش
درمان تیرگی واژن
درمان چین و چروک
درمان لک و کک و مک
پک درمان ریزش مو

پاکسازی پوست

باید بدانیم که استفاده از صابون برای پاکسازی پوست علاوه بر اینکه چربی بیش از اندازه پوست را از بین می برد ، باعث می شود پوست خشک شده و کشیدگی در پوست ایجاد شود .

صابون ها دارای مواد قلیایی هستند که منجر به پیری زود رس پوست می شوند همچنین استفاده از آب در اثر شستشوی بی رویه پوست ، منجر به خشکی پوست می شود . امروزه سالن های زیبایی برای از بین بردن الودگی های روی پوست و همچنین پاکسازی پوست از شیر پاک کن های مناسب استفاده می کنند .

شیر پاک کن ها دارای مواد قلیایی نبوده و از این رو علاوه بر اینکه الودگی، ارایش و چربی اضافی پوست را تمیز می کنند باعث می شود پوست رطوبت و شادابی خود را حفظ کند . شیر پاک کن مناسب علاوه بر پاکسازی پوست سبب از بین رفتن لک و کک ومک نیز می شود ، وپوست را روشن تر می کند .

از این رو هر فرد بدون نیاز به رفتن به سالن های زیبایی می توانند در خانه پاکسازی پوست را انجام بدهند . محصولات پاکسازی را انتخاب کنید که حداقل  از مواد گیاهی تهیه شده باشند ، ما در اینجا به نمونه ای از محصولات که برای انواع پوست مناسب است را معرفی می کنیم.

اسکراب لایه بردار زردالوی ژیورل فرانسه
برخی از مزایای اسکراب لایه بردار ویتامینه زردالوی ژیورل فرانسه:
– اسکراب ایده آل برای پاکـسازی حرفه ای پوست
– لایه برداری سریع و عالی
– غنی از ویتامین ها A,C
– صاف کننده پوست
– روشن کننده قوی پوست
– درمان لک و کک و مک پوستی
– جوان سازی پوست
– ضد پیری زود رس پوست
– درمان جوش های زیرپوستی(سفید و سیاه)
– درمان گودی های سطحی
– درمان منافذ باز پوست
– مناسب انواع پوست
– از بین برنده لایه های مرده پوست
– مکمل درمان ترکهای پوستی
– شاداب کننده پوست
» برای خرید اسکراب زردالو ژیورل اینجا کلیک نمایید

برای دیدن محصولات پاکسازی پوست و خرید اینجا ا کلیک کنید .

 پوست, صورت, پلینگ ,پاکسازی ,شیر پاک کن,پاکسازی پوست ,ماسک گیاهی ,شیر پاک کن طبیعی, شیر پاک کن گیاهی, شیر پاک کن صورت ,شیر پاک کن خانگی,شیر پاکن های طبیعی,بهترین شیر پاک کن طبیعی, بهترین شیر پاک کن, شیر پاک کن خوب, پاک کننده ارایش چشم , پاک کننده ارایش, پاک کننده ارایش صورت بهترین راه پاک کردن ارایش صورت پاکسازی پوست صورت روش های پاکسازی پوست, انواع روش های پاکسازی پوست , غدد چربی پوست, پاکسازی پوست صورت در منزل , پاکسازی پوست در ارایشگاه , پاکسازی پوست برای انواع پوست, پاکسازی در خانه , پاکسازی پوست صورت, پاکسازی پوست چرب, پاکسازی پوست صورت, پاکسازی پوست صورت با دستگاه, پاکسازی پوست با میوه, پاکسازی پوست با دستگاه, شیر پاکن ولنسی, شیر پاک کن هالیوود , شیر پاک کن ارایش صورت, خرید شیر پاک کن         

09308665973

جهت مشاوره کلیک کنید