09308665973   راهنمای خرید 
11 سال هست با شماییم
  11 درصد تخفیف و ارسال رایگان برای پرداخت آنلاین ویژه عید نوروز  
پاکسازی دانه های سر سیاه پوست
مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی


صاف کننده مو
درمان جای جوش
درمان تیرگی واژن
درمان چین و چروک
درمان لک و کک و مک
پک درمان ریزش مو

پاکسازی دانه های سر سیاه پوست

ایا همه می توانند پاکسازی پوست را در منزل انجام بدهند ؟

اگر پوستتان کدر شده و یا دانه های سر سیاه بر روی پوستتان ظاهر شده است اولین جمله ای که خواهید شنید ” برو به ارایشگاه ” است .

اما اینگونه نیست همه می توانند با روش های خیلی اسان در خانه صورتشان را به شیوه ی نوین پاکسازی کنند.تمیز کردن پوست به طور دائمی و با اصول صحیح سبب شادابی، جوانی،لطافت و روشن شدن پوست می شود. بعضی از افراد تصور می کنند که بعد از ارایش کردن باید صورتشان را پاکسازی کنند باید بدانیم این یک تصور اشتباه است و زمانی که ارایش نکردید و بیرون از منزل هم نرفتید می توانید کار پاکسازی پوست را انجام دهید .

بهترین شیوه برای پاکسازی پوست در منزل استفاده از ماسک های کالی بل هست . این ماسک ها سرشار از مواد معدنی بوده که به غشای پایینی پوست نفوذ کرده و منافذ پوست را به صورت تخصصی پاک می کند، و لطافت و شادابی خاصی به پوستتان می دهد. همچنین با لایه برداری ملایم سبب پاکسازی پوست های چرب شده و از بروز اکنه و جوش خودداری می کند . کسانی که بر روی بینی خود دانه های سر سیاه دارند به هیچ عنوان داخل این دانه های سر سیاه را خالی نکنید چون بعد از خالی کردن سبب عفونت و بر جای ماندن لک می شود .

ماسک خاک رس کالی بل

ماسک خاک رس کالی بل فرانسه:
– تخصصی ترین ماسک برای پاکـسازی حرفه ای پوستهای چرب
– کنترل چربی و سبوم پوست
– تنظیم اتساع منافذ غدد سباسه
– پیشگیری از آکنه و جوش
– درمان جوش سرسیاه روی بینی
– درمان جای جوش
– سفت کننده و درمان افتادگی پوست
– حاوی آلانتوئین، کاندولا و FENUGREEK
– مناسب برای پوستهای نرمال، مختلط و چرب
– آنتی باکتریال
روش مصرف:
بر روی پوست تمیز به مدت ۵ تا ۱۰ دقیقه قرار داده سپس با آب ولرم بشوئید.

برای دیدن متن کامل و خرید اینجا را کلیک کنید.

پاکسازی پوست در خانه پاکسازی پوست در آرایشگاه پاکسازی پوست چرب پاکسازی پوست صورت با دستگاه پاکسازی پوست چیست؟ پاکسازي پوست پاکسازی پوست با میوه ها پاکسازی پوست با دستگاه پاکسازی پوست با بخور پاکسازی پوست صورت ماسک لجن دریایی هالیوود ماسک لجن دریایی ماسک برای جوش های زیر پوستی ماسک برای جوش های صورت ماسک برای جوش سر سیاه ماسک برای جوش زیر پوستی ماسک برای جوش های سرسیاه ماسک برای جوش زیر پوستی صورت ماسک برای جوش سر سیاه بینی ماسک برای جوش های سر سیاه بینی ماسک برای جوش صورتهای چرب ماسک برای جوش بعد از اصلاح ماسک برای جوش صورت

جهت مشاوره رایگان

روی برنامه مورد نظر کلیک نمایید