09308665973   راهنمای خرید 
12 سال هست با شماییم
  5 درصد تخفیف و ارسال رایگان برای خرید انلاین یا کارتی  
پماد واریس
مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی


صاف کننده مو
درمان جای جوش
درمان تیرگی واژن
درمان چین و چروک
درمان لک و کک و مک
پک درمان ریزش مو

پماد واریس

واریس به دلایل مختلف ایجاد می شود. عوامل خطر شامل سن ، سابقه خانوادگی ، زن بودن ، بارداری ، چاقی ، جایگزینی هورمونی یا پیشگیری از بارداری ، طولانی مدت نشستن یا ایستادن و سایر موارد است. برخی از این عوامل خطرزا – مانند سابقه خانوادگی یا سن – اجتناب از آنها سخت تر است. اما آیا راهی برای جلوگیری از ایجاد واریس وجود دارد؟

متاسفانه، پاسخ منفی است. با این وجود می توانید جلوی واریس موجود را بگیرید. همچنین می توانید یک شیوه زندگی سالم داشته باشید تا هرچه بیشتر مشکلات مربوط به رگ ها به تأخیر بیفتد.

ایستادن یا نشستن برای مدت طولانی در یک موقعیت باعث می شود گردش خون در رگ های پا در برابر گرانش ، دشوارتر شود. این باعث می شود فشار در رگ های شما زیاد شود. این در نهایت می تواند باعث شود خون در اطراف مچ پا شما جمع شود و پاها متورم شوند.

حرکت در اطراف باعث کاهش فشار وریدی و گردش خون شما خواهد شد. اگر در یک میز گیر کرده اید ، تمرین های کوچک انجام دهید ، مانند:

پاهای خود را بچرخانید
مچ پا را دراز می کنید
زانوهای خود را خم کنید

سعی کنید حداقل سه بار در روز و به مدت ۱۵ دقیقه پاهای خود را بالا ببرید. بالا بردن پاهایتان بالای قلب ، دایره گرانش را می شکند. این منجر به گردش خون بهتر و تورم کمتر مچ پا می شود.

جوراب و جوراب های فشرده سازی می توانند به نگه داشتن دریچه های رگ شما در وضعیت مناسب کمک کنند. این باعث می شود عملکرد رگ ها به درستی انجام شود و درد و تورم رو کمتر کند .

ممکن است بعد از پوشیدن جوراب در طول روز ، گرفتگی شبانه کمتری داشته باشید. بسته به میزان آسیب به رگ های شما ، انواع مختلفی از سطح فشرده سازی وجود دارد. این ایده خوبی است که هنگام انتخاب یکی از چهار گزینه فشرده سازی با پزشک خود صحبت کنید: ملایم ، متوسط ​​، سفت و سخت.
۲چاقی ، با فشار بیشتر در داخل رگ ها ، یکی از عوامل تشدید کننده است. خوردن یک رژیم غذایی سالم مبتنی بر کربوهیدرات های پیچیده ، مقدار کافی پروتئین و چربی های سالم بسیار مهم است. از غذاهای پر نمک خودداری کنید و از غذاهای پر فیبر و پتاسیم استفاده کنید. به مقدار کافی آب در طول روز بنوشید – هیدراتاسیون مناسب به معنای گردش خون سالم است.

مفیدترین ورزش برای جلوگیری از واریس ، پیاده روی است.

یوگا نیز گزینه خوبی است. می توانید نکات زیادی را تمرین کنید که پای شما را بالاتر از قلب شما قرار می دهد. اینها وارونگی نامیده می شوند و شامل یک پایه نگهدارنده ، پایه شانه و Legs-Up-the-Wall Pose می شوند. انواع دیگر ورزشهای مفید شامل دوچرخه سواری و شنا است.

بارداری یکی از بزرگترین علل واریس است.

خوابیدن در سمت چپ شما ممکن است به جلوگیری از تشکیل واریس کمک کند و علائم واریس موجود را کاهش دهد. این حالت خواب به کاهش فشارهایی که رحم در حال گسترش شما را بر روی رگ بزرگ در ناحیه لگن شما قرار دارد ، کمک می کند تا در سمت راست بدن شما واقع شود.

با گذشت زمان ، دریچه های ورید ضعیف تر می شوند و باعث می شوند وریدهای واریسی بدتر شوند. نمی توانید درباره سن ، جنسیت یا سابقه خانوادگی خود کارهای زیادی انجام دهید. اما پیروی از یک رژیم غذایی سالم ، ورزش منظم ، سالم ماندن و فشار خون خود را سالم نگه دارید همه جنبه های کنترل شما هستند.

راه درمان واریس

یکی از بهترین راه های درمان استفاده از شیره سقز بزک که دارای ترکیبات اصل و خالص هست می باشد .
شیره سقز سفید بعنوان یک داروی گیاهی است که از دیدگاه حکمای طب سنتی مالیدن شیره سقز سفید می‌تواند به درمان واریس ،استخوان درد، پا درد، گرفتگی عضلات، آرتروز، سیاتیک، زانو درد، روماتیسم، ترمیم محل شکستگی ها و دردهای مزمن عضلانی و ماهیچه ایی کمک کند. این شیره توسط عطاران مجرب، بدون بی حس کنندگی و بدون مُسکن تهیه شده است و صرفا بعنوان داروی گیاهی درمانی برای انواع دردهای استخوانی و عضلانی می باشد. شیره سقز به علت داشتن ویتامین D و املاح زیاد مخصوصا کلسیم براى درمان درد استخوان، ترمیم شکستگی استخوان، تقویت بافت استخوان و پیشگیرى از نرمى استخوان موثر هست. شیره سقز جدا از خاصیت ضد دردی و ضد آرتروزی، سیاهرگ‌ها و عضلات پا را در به حرکت درآوردن موثر خون کمک کرده و باعث تخلیه خون از رگ ها می شود که باعث می شود واریس بتدریج از بین برود.

شیره سقز

مشخصه ها:
-درمان واریس
– درمان استخوان درد
– درمان پا درد
– درمان گرفتگی عضلات و ماهیچه ها
– درمان آرتروز
– درمان سیاتیک
– درمان زانو درد
– درمان روماتیسم
– درمان دردهای مزمن
– درمان کمر درد
– کمک به ترمیم محل شکستی استخوان

برای دیدن متن کامل و خرید کامل اینجا را کلیک کنید

درمان واریس با لیزر,درمان واریس پا با ورزش,درمان واریس در طب سنتی,درمان واریس با یخ,درمان واریس پادرمان واریس با لیزر,درمان واریس پا با ورزش,درمان واریس در طب سنتی,درمان واریس با یخ,درمان واریس پا,واریس پا,واریس بیضه,واریس چیست,واریس پا چیست,واریس دست,شیره سقز سفید,شیره سقز چیست,شیره سقز و واریس,شیره سقز سفید با روغن اوزون,شیره سقز سفید برای واریس,شیره سقز سفید واریس,شیره سقز خام

جهت مشاوره رایگان

روی برنامه مورد نظر کلیک نمایید