09308665973   راهنمای خرید 
11 سال هست با شماییم
  11 درصد تخفیف و ارسال رایگان برای پرداخت آنلاین ویژه عید نوروز  
چگونه بدون اتوی مو موهایمان را صاف کنیم ؟
مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی


صاف کننده مو
درمان جای جوش
درمان تیرگی واژن
درمان چین و چروک
درمان لک و کک و مک
پک درمان ریزش مو

چگونه بدون اتوی مو موهایمان را صاف کنیم ؟

زمانی که اتوی موی را با محصولات محافظت کننده در برابر حرارت استفاده می کنید ، باز هم بافت موهایتان از بین می رود و خشک می شود . اگر حتی هفته ای یک مرتبه از اتوی مو استفاده می کنید بهتر است چندین هفته به موهایتان استراحت  بدهید .

با استفاده از بیگودی های مو ، می توانید موهایتان را صاف کنید بدون اینکه نیاز به اتوی مو داشته باشید . مراحل زیر را دنبال کنید :

مرحله اول : موهیتان را با یک شامپو صاف کننده بشویید و ابکشی کنید ، شامپو صاف کننده های که حاوی روغن جوجوبا هستند بهترین  شامپو صاف کننده هستند .

مرحله دوم : از قسمت ریشه مو تا ساقه ی موهایتان ، یک نرم کننده قوی  بمالید و حدود ۵ دقیقه نگه دارید سپس ابکشی کنید ، محصولی را انتخاب کنید که روغنی باشد تا رطوبت موهایتان را حفظ کند .

مرحله سوم : به ارامی با حوله موهایتان را خشک کنید اما خشن با موهایتان برخورد نکنید فقط اجازه بدهید تا رطوبت اضافی موهایتان گرفته شود و زیاد خشکش نکنید .

مرحله چهارم : مقداری سرم مو از وسط مو تا انتهای موهایتان بمالید .

مرحله پنجم :  با یک شانه دندانه درشت ، موهایتان را به ارامی از ریشه به  طرف نوک شانه بزنید تا سرم به همه جای موهایتان یکسان پخش شود .

مرحله ششم : ۵ سانتی متر از موهایتان را جدا کنید ، سپس یک بیگودی درشت را در قسمت انتهای موهایتان قرار دهید و به سمت پوست سر بپیچانید بهتر است از بیگودی های  ۵ تا ۸ سانتی متری استفاده کنید .

مرحله هفتم : برای ثابت نگه داشتن بیگودی ها بهتر است از یک گیره مو استفاده کنید موهایی که ضخیم هستند به گیره نیاز دارند .

مرحله هشتم : تمامی قسمت های موهایتان را به همین روش ادامه بدهید بهتر است فاصله ۵ سانتی متری رعایت شود .

مرحله نهم : اجازه بدهید تا موهایتان  به وسیله هوا خشک شود ، برای اینکه موهایتان صاف شود باید کاملا رطوبت موهایتان تبخیر شود .

مرحله دهم :  زمانی که موهایتان خشک شود ، بیگودی ها  ر ا باز کنید و با یک  برس نرم  شانه بزنید تا موهایتان صاف و درخشان شود .

مرحله یازدهم : اگر برای مجالس موهایتان را با این روش درست کردید بهتر است از یک اسپری ضد رطوبت استفاده کنید تا حالت موهایتان حفظ شود .

هشدار : استفاده روزانه از اتوی مو و سشوار باعث خشکی موهایتان می شود  و در نتیجه بعد از یک دوره با ریزش مو مواجه خواهید شد پس از همین امروز استفاده از این دو دستگاه را کمتر و کمتر کنید . 🙂  لبخند در زندگی را فراموش نکنید .


برای دیدن محصولات صافی مو و خرید اینجا را کلیک کنید .

جهت مشاوره رایگان

روی برنامه مورد نظر کلیک نمایید